کلاسیک می رود دیجیتال

این بنگلور Ramanavami سری است که همه مجموعه ای برای رفتن دیجیتال با Chamarajpet Sree Ramaseva Mandali میزبانی افتتاحیه آن کنسرت آنلاین. ویولونیست پدر-و-پسر-اواز یا موسیقی دو نفری Dr میسور Manjunath و Sumanth Manjunath با mridanga توسط TB Ravishankar را انجام مراسم تحلیف کنسرت از Manjunath در میسور برای بینندگان در سراسر جهان است.

“این است که 82 سال از Ramaseva Mandali که آثار ریشه های آن را به پدر من SVN رائو را به کار خستگی ناپذیر نسبت به علت از موسیقی می گوید:” SN Varadaraj دبیر کل Mandali. “هر سال ما شاهد Mandali رشد با برنامه های ما لیست در حال رشد بزرگتر. این است که موسیقی کلاسیک را بر روی سیستم عامل های ما. این Mandali بود به نام ” معبد موسیقی توسط زمامدار C Rajagopalachari. در این سال اگر ما توصیه به رفتن این مسیر برای افتتاح ما را قبول کند آن را به عنوان یک چیز خوب است. این خواهد بود یک راه برای نگه داشتن Ramanavami موسیقی زنده است.”

Varadaraj می گوید این خواهد بود که تنها کنسرت رفتن زندگی می کنند آنلاین که از هم اکنون. “ما هنوز به وضوح در دیگر کنسرت در فورت دبیرستان اساس پس از مستند. این امر بستگی به چندین عوامل دیگر از جمله دولت قوانین و مقررات. ما را به یک تماس و پس از هفته سوم ماه آوریل است.”

صحبت کردن در تلفن از میسور Manjunath که تا به حال به لغو یک کنسرت در آلمان گفت که او خوشحال به انجام Ramaseva Mandali اول آنلاین Ramanavami نشان می دهد از خانه اش در میسور. “اگر 2020 یاد شده است برای کرونا ویروس پسر من Sumanth من و به اشتراک گذاری خاطرات از ارائه اولین آنلاین Mandali کنسرت برای بینندگان در سراسر جهان در 2 آوریل. این paddhati (ع) از pooja به دنبال ملودی است که به دنبال Mandali البته تقریبا. وجود دارد هیچ چیز به ضرب و شتم این روح زندگی در انسان است. امیدها و رویاهای ما را رو به جلو است.”

ویولن برادران Manjunath و برادرش Nagaraj شده اند در ارتباط با Chamarajpet Ramaseva مندل در چهار دهه گذشته. “من شده اند با Mandali از سن 12 — یا همراه با نوازندگان برجسته و یا به صورت دوئت ویولن. Nagaraj و من نیز اعطا شده است با Mandali را Ramagana Kalacharya جایزه می گوید:” Manjunath. “هیچ Ramanavami کامل بدون موسیقی و در این زمان رفتن دیجیتال است راه را برای دوستداران موسیقی کلاسیک.”

درخواست Manjunath در مورد این برنامه برای کنسرت و او می گوید: 90 دقیقه ای کنسرت خواهد محبوب با قابلیت ترکیب در Srirama به خصوص توسط Tyagaraja با RTPs و bhajans.

این کنسرت خواهد بود جریان در facebook.com/SreeRamasevaMandali

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید