تاج ترس را میدزدد راجستان Gangaur جشنواره از آن شین

جشنواره Gangaur بود و یک سکوت که زنان در آنجا ماند در داخل خانه درون خانه ها و جشن های این جشنواره از طریق ویدئو کنفرانس در سراسر کشور با توجه به مستند پس از شیوع کروناویروس.

هر سال زنان را جشن آواز خواندن با هم زیر یک سقف و گوش دادن به داستان در ارتباط با این جشنواره است. آنها را نیز در صفوف و نماز خود را به شیوا و پارواتی.

اما در این سال آنها را به اسکایپ, WhatsApp و چت گوگل. روز پنجشنبه مقامات پلیس صادر کرده است مشورتی درخواست زنان برای ماندن در خانه و جشن آنلاین. زنان از همان خانواده نیز به کارگردانی حفظ اجتماعی و شخصی فاصله در حالی که دعا در خانه.

این اولین بار است که در نزدیک به سه قرن سابقه جیپور که Gangaur جشنواره موفق به ایجاد یک علامت. سلطنتی صفوف آن شده بود مراسم سالانه از سال 1828 بود گرفته شده یا نه.

جیپور شهر کاخ دولت در زمان این تصمیم پس دولت مشورتی که اجازه نمی دهد بیش از پنج نفر برای جمع آوری در یک مکان در پی COVID-19 بیماری همه گیر.

Ramu Ramdev که به نظر می رسد پس از جیپور موزه تأیید کرد که این اولین بار است که به عنوان مثال زمانی که Gangaur صفوف گرفته نشده را در اینجا پس از تشکیل جیپور دولت شاهزاده. اما آنان ارائه شده توسط چند نفر در داخل کاخ.

جیپور به وجود آمد در سال 1728 و Gangaur صفوف آغاز شد و در سال 1828 از شهرستان قصر. سالانه مراسم بخشی از این شهر را کشت. Ramdev اضافه شده که Gangaur صفوف نیز گرفته شد قبل از شکل گیری جیپور زمانی که دولت سرمایه در Amer.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید