Coronavirus | میان مستند بی جی پی آن سلول های مجازی راه اندازی کمپین علیه Mamata

در بنگال غربی که در آن مجمع انتخابات به یک سال از هم اکنون مستند طولانی مدت دیده می شود ظهور سیاسی جدید دشمن برای West Bengal وزیر Mamata بانرجی: آن سلول از BJP.

پوشش کامل در coronavirus

در یک وضعیت که تبادل barbs و تجارت اتهامات ممکن است ناخوشایند از چاشنی رهبران — با COVID-19 کشتار چند ده نفر در سراسر کشور هر روز — و هنگامی که تظاهرات سیاسی و نشان دادن حمایت عمومی نگاه بعید است در آینده نزدیک این حزب دارای سابقه آن سلول را در Trinamool رئیس کنگره در رسانه های اجتماعی.

کمپین led توسط هیچ یک دیگر از مرد عنوان آن را همراه Amit Bahare که در طول چند هفته گذشته شده است به طور خاص خانم بانرجی برای یک حمله بی امان در توییتر متهم او را از نادرست این وضعیت همه گیر در دولت است.

حمایت مرکز

این آقای Bahare که برای اولین بار رفت و ملی با مسئله ای است که تنها صحبت در سکوت تن در, West Bengal: در مورد اتهام underplaying از COVID-19 مرگ و میر در کشور است. سر و صدا ساخته شده توسط او منجر به یک مرکزی تیم بازدید بنگال غربی و دولت در نهایت اذعان — هر چند در بسیاری از کلمات — که بسیاری از مرگ و میر شامل نمی شد در COVID-19 شمارش.

همچنین بخوانید: West Bengal هرگز نیشگون گرفتن و کشیدن قوانین کار مانند BJP حکومت متحده انجام داد: Mamata بانرجی

آقای Bahare نگه داشته است تا به سخنرانی دراز وشدیداللحن زمان تا کنون به طور مستقیم حمله به خانم بانرجی به طور منظم در شرايط مختلف hashtags: #BengalBurning, #SaveBengal, #BhoyePeyecheMamata (Mamata ترس است) و #MamataDahaFail.

همه گیر می تواند در یک زمان بدتر برای خانم بانرجی بود که همه را به راه اندازی خود را در مبارزات انتخاباتی زمانی که این ویروس رخ داد. به سختی تا به حال هوردنجس اعلام او به عنوان “بنگال ‘ پراید’ فنر در سراسر کلکته که مستند تحمیل شد ارائه تمام مواد تبلیغاتی بی فایده است.

ایده پشت هوردنجس بود برای ایجاد یک مسابقه بین صورت و بیچهره با توجه به اینکه BJP در غرب بنگال نه یک رئیس نامزد وزرا و نه یک رهبر از خانم بانرجی قد. حزب رهبران محلی به خصوص آن بنگال جمهور Dilip Ghosh تنها تا پایان اظهارات ظالمانه در حالی که دفاع از خود و حمله به مخالفین سیاسی خود. آقای Bahare حمله از سوی دیگر است تیز و وحشی و موفق به آوردن, West Bengal در محل موردتوجه وتماشای عموم در سراسر کشور.

همچنین بخوانید: Mamata بانرجی خواهد پرداخت قیمت سنگین در غرب بنگال سنجی برای قراضه COVID-19 بحران: dalton ellis

ضعیف شمارنده

خانم بانرجی را Trinamool کنگره که رسانه های اجتماعی ماشین آلات نه شبکه و نه رسیدن به بی جی پی را از آن همراه است و در حال حاضر بانکی در محبوبیت آن بازیگران-تبدیل-نمایندگان مجلس به بازگشت آقای Bahare آتش. برای مثال توییتر جدول زمانی بازیگر-MP, Nusrat Jahan, که نزدیک به 74 لاخ پیروان, است, اواخر, بسته بندی شده با rebuttals آقای Bahare توييتها.

“مردم از WB خواهد شد مراقبت از خود وزیر @MamataOfficial. @amitmalviya شما بهتر است تمرکز خود را صرفه جویی در زندگی حرفه ای” بازیگر-MP به تازگی در توئیتر خود نوشت. دیگر بازیگر-MP Mimi Chakraborty با برخی از 80 لاخ پیروان نیز گرفته است به rebutting آقای Bahare حتی بیشتر از او توییتهایی هستند نه سیاسی.

Coronavirus, مارس 16 روز رسانی | دولت خط تلفن شماره COVID-19

بسیاری ممکن است به استدلال می کنند که این تلخ بورس در رسانه های اجتماعی را به سختی حساب در انتخابات مجلس و که آنها نمی تواند جایگزین این کمپین در سطح زمین. اما حقیقت این است که در این سناریو با توجه با این ویروس به احتمال زیاد به ماندن در حالی که اجتماعی و فاصله شدن طبیعی جدید — انتخابات به خصوص در مناطق شهری به خوبی می تواند محدود به رسانه های اجتماعی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید