Coronavirus | بریتانیا PM بوریس جانسون صرف شب دوم در بخش مراقبت های ویژه

نخست وزیر بوریس جانسون شد هزینه یک شب دوم در بخش مراقبت های ویژه مبارزه با کروناویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 55 ، 000 در سراسر کشور و کشته شدن نزدیک به 6,200.

“او در آنجا ماند در محل کار برای شما… حالا دعا در خانه برای او” خورشید تلخیص پخش در سراسر آن صفحه روز شنبه در حالی که دیلی اکسپرس گفت: “بوریس ‘بکشد از طریق’.”

Deputising برای آقای جانسون وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت که او “اعتماد به نفس او را بکشد از طریق, چرا که اگر یک چیز وجود دارد من می دانم که در مورد این نخست وزیر, او یک جنگنده است و او خواهید بود به عقب پیشرو ما از طریق این بحران در کوتاه مدت”.

در یک به روز رسانی یکشنبه نخست وزیر سخنگو گفت: “وضعیت پایدار است و او همچنان در بخش مراقبت های ویژه برای نظارت نزدیک.”

او قبل از آن گفت که 55 ساله رهبر محافظه کار بود دریافت “استاندارد اکسیژن درمان و تنفس بدون هر گونه کمک” و نه تا به حال نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی.

آقای جانسون ترین بالا مشخصات رهبر دولت برای تبدیل شدن به آلوده COVID-19 و پیام های حمایت از آب گرفتگی در از سراسر بریتانیا و جهان است.

او بستری شده در بخش مراقبت در دوشنبه شب پس از گذراندن پنج شنبه شب در بیمارستان بعد از نگرانی های او هنوز هم تا به حال سرفه درجه حرارت بالا و 10 روز بعد از اینکه تشخیص داده COVID-19.

انتقال او به بخش مراقبت های بی سابقه است برای یک نخست وزیر در طول یک اورژانس ملی.

برای بسیاری از مردم آن را به خانه آورد جدیت این بیماری که تا کنون دیده 6,159 مرگ و میر در انگلیس با یک رکورد 786 بیشتر گزارش شده در یک به روز رسانی روزانه در روز سه شنبه.

‘کار می رود’

با وجود رکورد روزانه مرگ و میر وجود دارد بیشتر تشویق اخبار با تعداد روزانه موارد باقی مانده در تقریبا پایدار 3,643.

در یک دور از پخش مصاحبه ارشد مایکل گوو وزیر اصرار داشت که “کار از دولت می رود”.

او بعدها گفت که او در حال حاضر ماندن در خانه پس از یک عضو خانواده نمایش داده می شود خفیف علائم کروناویروس.

آقای Raab ریاست روزانه coronavirus در ملاقات با نخست وزیر این محل در روز سه شنبه.

“وجود دارد یک طرح روشن… دولت و کابینه در حال همکاری با یکدیگر برای اجرای این طرح” آقای جانسون سخنگوی گفت: وقتی پرسید که آیا وجود یک خلاء قدرت در انگلستان بود.

این کشور ندارد رسمی در قانون اساسی نقش معاون نخست وزیر و کارشناسان گفت: آقای Raab خواهد نیاز به پشتیبانی از بقیه کابینه را به هر گونه تصمیمات بزرگ.

مبرم ترین مسئله این است که یک بررسی انتظار می رود هفته آینده در مورد اینکه آیا ادامه مستند در سراسر کشور معرفی شده در مارس 23 به سعی کنید به ساقه گسترش COVID-19.

‘عظیم شوک’

آقای جانسون اعلام کرد در مارس 27 که او coronavirus و رفت و به خود انزوا در یک تخت بالای خود را به خیابان داونینگ ،

اما در روز دوشنبه منتقل شد به مراقبت های ویژه در لندن سنت توماس ” در بیمارستان پس از خود بیماری بدتر شده است.

نخست وزیر دریافت کرده است پیامهای حمایت از سراسر جهان با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال بهترین آرزوها را “بسیار دوست خوب” در حالی که رهبر روسیه گفت: آقای جانسون “انرژی و خوش بینی و حس شوخ طبعی” را از طریق.

برای برخی از, آقای جانسون تر از زندگی شخصیت های خود ساخته بستری شدن در بیمارستان بیشتر از همه تکان دهنده است.

او شرح حال اندرو Gimson گفت جانسون همیشه او را احساس می کنید خوش بین و “در حال حاضر در اینجا او زده است”.

“این یک شوک عظیم به طور کامل در قلمرو ناآشنا برای همه کسانی که او را می دانم,” او گفت BBC radio.

به گفته کارشناسان آن را غیر معمول نیست برای coronavirus بیماران به حرکت به بخش مراقبت های, اما گفت که آن را نشان داد آقای جانسون بیماری جدی بود.

“شکی وجود ندارد این به نوبه خود از وقایع به معنی بوریس جانسون بسیار بیمار گفت:” درک هیل استاد تصویربرداری پزشکی در دانشگاه کالج لندن است.

هنوز هم دست دادن

دولت بریتانیا مورد انتقاد قرار گرفت در ابتدا برای امتناع از پیروی دیگر کشورهای اروپایی در نیاز مردم به ماندن در خانه به عنوان ویروس به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان است.

آقای جانسون خود گفت: در اوایل ماه مارس بود که او هنوز هم دست دادن با مردم است.

دو هفته پیش او دستور داد در سراسر کشور lockdown اما مجلس شورای اسلامی در ادامه به نشستن برای چند روز و پس از وست مینستر شد hotspot برای ویروس.

وزیر بهداشت مت هنکاک و وارث تاج و تخت شاهزاده چارلز را هم آلوده شده است اگر چه آنها پس از بهبود.

آقای جانسون است که نخست وزیر تنها از ژوئیه سال گذشته شناخته شده نیست به هر زمینه مسائل مربوط به سلامت اگر چه او تلاش کرده است با وزن خود را.

آقای جانسون, حامله, شریک, کری Symonds نقل مکان کرد از خیابان داونینگ پس از برخی از کارکنان بیمار. اما او گفت: او تا به حال فقط به صرف یک هفته در رختخواب با علائم اگر چه او تست شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید