Coronavirus | چین با آزمایش مواد مخدر است که با هدف متوقف کردن بیماری همه گیر sans واکسن

چینی آزمایشگاهی شده است در حال توسعه مواد مخدر در آن معتقد است قدرت را به کروناویروس (COVID-19) همه گیر را متوقف کند.

شیوع دولتی در چین در اواخر سال گذشته و قبل از گسترش در سراسر جهان باعث یک مسابقه بین المللی برای پیدا کردن درمان و واکسن.

مواد مخدر در حال آزمایش توسط دانشمندان در چین معتبر دانشگاه پکن می تواند نه تنها به کوتاه شدن زمان بهبودی برای کسانی که آلوده اما حتی پیشنهاد کوتاه مدت مصونیت از ویروس محققان گفتند.

Sunney شیه مدیر دانشگاه پکن پیشرفته نوآوری مرکز ژنومیک و گفته است که مواد مخدر موفق شده است در مرحله تست حیوانی.

“هنگامی که ما تزریق خنثی سازی آنتی بادی های آلوده به موش پس از پنج روز بار ویروسی شد کاهش می یابد توسط یک عامل از 2500 گفت:” آقای شیه. “این بدان معناست که این پتانسیل مواد مخدر است (یک) اثر درمانی.”

این دارو با استفاده از خنثی سازی آنتی بادی های تولید شده توسط سیستم ایمنی بدن انسان برای جلوگیری از این ویروس آلوده کردن سلول که آقای شیه تیم جدا شده از خون 60 بهبود بیماران.

یک مطالعه در تحقیقات منتشر شده در مجله سلولنشان می دهد که با استفاده از آنتی بادی فراهم می کند یک پتانسیل “درمان برای این بیماری و باعث کوتاه شدن زمان بهبودی.

“تخصص ما است تک سلولی ژنتیک به جای ایمونولوژی یا ویروس شناسی. هنگامی که ما متوجه است که این تک سلولی ژنومی رویکرد می تواند به طور موثر در پیدا کردن آنتی بادی خنثی سازی ما هیجان زده شد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید