Coronavirus | اجباری خانه قرنطینه به مدت 14 روز برای همه کسانی که به دولت: Amarinder

دولت پنجاب در روز شنبه اعلام کرد اجباری خانه قرنطینه به مدت 14 روز برای همه کسانی که به دولت از جمله از طریق پروازهای داخلی و قطار و اتوبوس.

همچنین بخوانید: 18 مورد جدید گزارش شده در پنجاب

“غربالگری از کسانی که وارد دولت می تواند انجام شود در تمام مرز نقاط ورود و ایستگاه های راه آهن و فرودگاه ها و کسانی که علامتی خواهد بود و فرستاده به نهادی قرنطینه در حالی که دیگران را به انجام اجباری دو هفته خانه قرنطینه” گفت: وزیر Amarinder سینگ.

رئیس جمهوری در طول یک Facebook live برنامه گفت: “یک احتمال وجود دارد عفونت از آمدن به اینجا از بازگشت پنجابی. دولت هیچ شانس و ساخته شده است استادانه درست شده ترتیبات خود را برای تست و قرنطینه. پنج پرواز در آمده اند و امروز 20000 نفر در انتظار هستند از کشورهای دیگر در 88 پرواز 60,000 در حالی که انتظار می رود از کشورهای دیگر است.”

وزیر تشکر کارگران که انتخاب کرده بود به عقب ماندن و کمک به پاکستان دو قدرت اقتصادی. “این است که دولت خود را و شما بخشی از آن است.” از آن دسته از مهاجران که تا به حال اعمال شده برای ثبت نام آنلاین نزدیک به نیمی به حال به میل خود تصمیم به عقب بماند و تا به حال نیز شروع به کار در این صنعت گفت: وزیر. او گفت: 1.5 لاخ از 2.56 لاخ صنایع در حال حاضر عملیات از سر گرفته.

او گفت: دولت در حال حرکت است به شدت برای رسیدن به سفارتخانه های کشورهای مختلف به دنبال تغییر تولید خود را-کسب و کار در خارج از چین است. “دولت در مذاکرات با سفارتخانه ها و ارائه همه آنها را پشتیبانی ممکن است از نظر زمین و زیرساخت و امکانات دیگر. با یک چشم در پست-COVID احیای اقتصاد دولت خود نوشته است به سفارتخانه ها و درگیر در مذاکرات با ژاپن و کره ای و تایوانی سفارتخانه ها در هند گفت:” کاپیتان Amarinder.

پنجاب ثبت 16 COVID-19 نفر در روز شنبه در نظر گرفتن شمارش به 2,045 با توجه به بخش بهداشت و درمان. آن گفت: عمده تکه از موارد چهار و سه, شد, گزارش از امریتسار و پاتیالا مناطق. فعال موارد 136 و 1,870 بیماران تا کنون درمان آن گفت.

در قلمرو اتحادیه – Chandigarh شش مورد ظاهر نظر گرفتن شمارش 225. بیانیه ای از Chandigarh دفتر منطقه ای منحصر به فرد شناسایی اقتدار هند (UIDAI) گفت: آن را از سر گرفته است و عملیات در آن Aadhaar Seva Kendra. در ابتدا این مرکز در دسترس خواهد بود تنها از طریق وقت قبلی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید