Coronavirus | تایید موارد آمار 1 میلیون در سراسر جهان مرگ و میر تصویب 50,000

تعداد coronavirus عفونت در سراسر جهان است و آمار 1 میلیون دلار با بیش از 50 ، 000 مرگ و میر با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

Coronavirus | ووهان در ابتدا به عنوان بحران می گوید چین متخصص دالی یانگ

این اعداد و ارقام دیگری تلخ نقطه عطف در این بیماری همه گیر است که مجبور شده است این مستند از کل کشورهای آورده و اقتصاد به یک مرتعش متوقف شد. هنوز تعداد واقعی مرگ و میر و عفونت ها هستند که بسیار بالاتر در بخشی به دلیل تفاوت در شیوه های شمارش بسیاری از موارد خفیف که رفته اند گزارش نشده تست کمبود و سوء ظن از یک پوشش در برخی از کشورها.

Coronavirus شیوع انداخته است 10 میلیون آمریکایی از کار فقط در دو هفته swiftest بیشتر خیره کننده فروپاشی ایالات متحده در بازار کار تا کنون شاهد و اقتصاددانان هشدار می دهند بیکاری می تواند رسیدن به سطح دیده نمی شود پس از این افسردگی به عنوان خسارت اقتصادی شمع تا در سراسر جهان است.

همچنین به عنوان خوانده شده | COVID-19 و پازل چینی

تلخ اخبار پنج شنبه — یک رکورد شکنانه 6.6 میلیون مدعیان بیکاری در بالا از هفته گذشته بی سابقه 3.3 میلیون در آمد که در رقابت های کمیاب, پنکه, ماسک و دیگر دنده محافظ به نظر می رسید به رشد بیشتر ناامید و مرگ و میر نصب شده با هشدار دهنده سرعت در ایتالیا و اسپانیا و نیویورک, کشنده ترین نقطه داغ در کشور با حدود 2,400 زندگی از دست داده است.

نصب اقتصادی ذرات تقریبا به طور قطع سیگنال شروع یک رکود اقتصادی جهانی با زیان کار است که به احتمال زیاد به کوتوله کسانی که از رکود بزرگ بیش از یک دهه پیش. “من اضطراب از طریق سقف در حال حاضر نمی دانستند چه اتفاقی خواهد افتاد گفت:” لورا Wieder, گذاشته, کردن از کار او مدیریت یک شرکت-بسته نوار های ورزشی در بلفونتاین, Ohio.

تست کمبود و پوشش یو پی اس

هر چند شمارش گزارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد 1 میلیون عفونت با بیش از 50 ، 000 مرگ و میر این اعداد واقعی هستند که بسیار بالاتر به دلیل تست کمبود بسیاری از موارد خفیف که رفته اند گزارش نشده و سوء ظن است که برخی از کشورهای در حال پوشش تا حدی از شیوع بیماری خود را.

Coronavirus | چین با تکنولوژی بالا نبرد علیه COVID-19

با بیش از 220000 نفر آلوده در ایالات متحده و مرگ و میر شکوه 5,300, جدی آماده سازی شد. به سازمان مدیریت اضطراری فدرال خواسته پنتاگون برای 100.000 کیسه های بدن به دلیل احتمال خانه های مراسم تشییع جنازه خواهد بود ضعف نظامی گفت.

Chirs Cuomo (left), CNN news anchor who tested positive for the virus, and his brother, New York State Governor Andrew Coumo.

Chirs کومو (سمت چپ) در سی ان ان اخبار لنگر که تست مثبت برای این ویروس و برادرش ایالت نیویورک فرماندار اندرو Coumo.

 

حزب دموکرات تحت فشار قرار دادند و آن را تصویب کنوانسیون پشت یک ماه تا اواسط ماه اوت است. و مقامات فدرال پیشنهاد $611,000 خوب در برابر سیاتل-منطقه خانه سالمندان متصل به حداقل 40 coronavirus مرگ و میر آن را متهم به تخلفات شامل عدم گزارش و به سرعت در حال مدیریت شیوع.

مزایای رفاهی در سراسر جهان

در جای دیگر در سراسر جهان تعداد زیادی از مردم برای استفاده از مزایای رفاهی در انگلیس افزایش یافته و نزدیک به ده برابر به تقریبا 1 میلیون در هفته گذشته. اتحادیه اروپا برآورد حداقل یک میلیون نفر در این قاره شغل خود را از دست بیش از مدت مشابه و می گویند تعداد واقعی احتمالا بسیار بالاتر. اسپانیا به تنهایی اضافه شده بیش از 300000 به آن بیکاری رول در ماه مارس است.

همچنین به عنوان خوانده شده | بانک جهانی به رول از 160 میلیارد دلار کمک های اضطراری بیش از 15 ماه

اما این کار ضرر و زیان وجود دارد به نظر می رسد به مراتب کوچکتر از در ایالات متحده به دلیل در اروپا بیشتر اجتماعی شبکه های ایمنی از جمله برنامه های دولت برای کاهش کارگران ساعت بدون تخمگذار آنها را به امید آوردن آنها به سرعت پس از بحران عبور می کند. با آن سیستم بهداشت و درمان در وخیم شکل اسپانیا گزارش داد یک رکورد در یک روز تعداد مرگ و میر 950 آوردن آن به طور کلی تلفات به حدود 10 ، 000 با وجود نشانه هایی که عفونت نرخ رو به کاهش است.

Cars line up in the parking lot at a drive-thru food pantry at Woodland Mall in Grand Rapids, on April 1, 2020.

ماشین خط تا در پارکینگ در یک درایو از طریق شربت خانه مواد غذایی در وودلند بازار در Grand Rapids, در تاریخ 1 آوریل سال 2020 است. | عکس های اعتباری: AP

 

ایتالیا ثبت 760 بیشتر مرگ و میر در مجموع 13,900 بدترین های هر کشور است اما عفونت های جدید ادامه به سطح است. بیش از 10000 پرسنل پزشکی در ایتالیا آلوده شده اند و 69 پزشکان فوت کرده اند, مقامات گفت.

رقابت برای تجهیزات

رقابت برای هواکش و ماسک و دیگر منابع حیاتی بود قاتل. در نیویورک فرماندار اندرو کومو هشدار داد که دولت این است که به سرعت در حال اجرا از دستگاه تنفس.

“در زمان رایت رای ما به اندازه کافی هواکش به مدت شش روز. اما ما نیاز به این مانند در حال حاضر. صحبت کردن در مورد دو ماه سه ماه چهار ماه,” او گفت:, و اضافه کرد که “ما نیاز به این مواد در حال حاضر.”

فرماندار شکایت کرده است که 50 ایالت در حال رقابت در برابر یکدیگر برای دنده محافظ و دستگاه تنفس و یا اینکه بیشتر توپ زدن توسط دولت فدرال در یک رقابت او تشبیه به اینکه در eBay. در فرانسه یک مقام بهداشتی در این کشور را سخت ضربه شرقی گفت: مقامات آمریکایی swooped در چین فرودگاه به روح دور planeload از ماسک که فرانسه دستور داده بود.

“در جاده اسفالته دارای سنگفرش آمریکایی ها وارد, را از پول نقد و پرداخت سه یا چهار بار بیشتر برای سفارشات ما به طوری که ما واقعا باید به مبارزه با” دکتر ژان Rottner یک پزشک اورژانس در Mulhouse رادیو RTL گفت.

در تامین کوتاه مدت

نه پیشرو اروپایی در بيمارستانهای دانشگاه هشدار داد آنها اجرا خواهد شد از داروهای ضروری برای COVID-19 بيمار در بخش مراقبت های ویژه در کمتر از دو هفته.

حمل و نقل نزدیک به 5,900 ماسک پزشکی است که در آلاباما Montgomery County دریافت شده از دولت آمریکا ذخایر بود و غیر قابل استفاده به دلیل پوسیدگی اضطراری مدیریت مدیر گفت. ماسک حال 2010 تاریخ انقضا را با توجه به شهرستان Montgomery.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد در روز چهارشنبه که فدرال ذخایر تقریبا تهی از تجهیزات حفاظتی مورد نیاز توسط پزشکان و پرستاران و برخی از “وحشتناک” روز پیش روست. در یکی از بدترین نقاط مهم در سراسر کشور, لوئیزیانا, مرگ و میر, صعود به حداقل 310 و تایید عفونت مشخصی 42 درصد به حدود 9,200 در چه فرماندار جان ادم ادواردز نسبت به backlogged نتایج آزمون در نهایت از بازگشت از آزمایشگاه.

“ما می خواهیم مردم با تمرکز بر آنچه آنها می توانید در مورد آن انجام دهد. نمی تواند محزون. انجام ناامیدی نیست. نمی throw your hands up,” او گفت:. “ما می توانیم تعیین چقدر بد می شود که آیا ما مطابق با اجتماعی فاصله های اقامت-در-خانه سفارش و تمام بهداشتی بوده ایم ترویج.”

در ویرجینیا Henrico County, خانه سالمندان گزارش شده است که coronavirus مرگ و میر وجود دارد تا به حال صعود به 16 و 92 که ساکنان به حال آزمایش مثبت است. در نیویورک که در آن بیمارستان در حال غرق شدن با بیماران و بدترین شیوع است که هنوز هم احتمالا هفته دور بیش از 85,000 پزشکی داوطلبان باید پا به جلو به گفته آقای کومو که گفت حدود یک چهارم از آنها از خارج از دولت. او از آنها تشکر فراوان.

“من خواهد بود که برای اولین بار یکی در ماشین من به هر کجا که این کشور به کمک نیاز دارد به عنوان به زودی به عنوان ما گذشته این. من هرگز فراموش نخواهم کرد که چگونه مردم در سراسر این کشور به کمک نیروهای جدید زمانی که آنها به آن نیاز است,” او گفت:.

امیدی برای بهبود

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات سلامتی آن می تواند باعث علائم شدید مانند ذات الریه. بیش از 200 ، 000 نفر در سراسر جهان به بهبود توسط دانشگاه جانز هاپکینز’ تعداد.

با بخش های زیادی از امریکا تحت مستند سعی کنید برای جلوگیری از معضل کار ضرر و زیان برای به بزرگترین اقتصاد جهان می تواند به 20 میلیون و بیکاری می تواند سنبله به عنوان بالا به عنوان 15% تا پایان سال بسیاری از اقتصاددانان گفته اند. نرخ بیکاری در آمریکا شده است که پس از پایان دم از افسردگی فقط قبل از اینکه آمریکا وارد جنگ جهانی دوم است.

“این نوع از upending از بازار کار در یک زمان کوتاه است بی سابقه گفت:” هایدی Shierholz یک اقتصاددان در موسسه سیاست اقتصادی یک مخزن فکر می کنم. تقریبا 90 ٪ از جمعیت ایالات متحده در حال حاضر تحت اقامت در خانه سفارشات و بسیاری از کارخانه ها و رستوران ها و فروشگاه ها و کسب و کارهای دیگر بسته شده و یا دیده می شود فروش خشک شدن.

گذاشته و کارگران می توانند پول در دسترس ساخته شده در 2.2 تریلیون دلار نجات اندازه گیری توسط کنگره تصویب. این می افزاید: 600 دلار در هفته برای مزایای بیکاری گسترش واجد شرایط بودن به 39 هفته و برای اولین بار پیچد در قسمت تایمر و کارگران در اصطلاح فرفره اقتصاد مانند رانندگان.

بیکاری و جبران خسارت

کاترین Lickteig, آشپز در کانزاس سیتی میسوری به امضا رسید و برای جبران بیکاری در هفته گذشته پس از شهرستان تعطیل ناهار خوردن در رستوران ها. او امیدوار است که اضافی $600 به او کمک خواهد کرد سوار کردن shutdown به جای اینکه به دنبال کار دیگری.

Signs are displayed in the window of a business in Grosse Pointe Woods, Michigan, on April 2, 2020.

نشانه های نمایش داده شده در پنجره کسب و کار در Grosse Pointe جنگل میشیگان در تاریخ 2 آوریل سال 2020 است. | عکس های اعتباری: AP

 

“آن کاسته است ذهن من, خیلی,” او گفت:. “من نمی باید به طور فعال به بیرون رفتن و در معرض خودم و احتمالا مریض است. من می تواند به ماندن در خانه در حال حاضر و انجام بخشی از من در اجتماعی فاصله.”

به تازگی بسیاری از کارگران بیکار را گزارش کرده اند ناکامی با این ماجرا خطوط تلفن و غیرمنتظره وب سایت به عنوان آنها سعی کنید به درخواست برای مزایای بیکاری. آنی Kiley, 24, گفت: آن را در زمان یک ساعت به درخواست و پس از او انداخته بود از کار به عنوان مدیر تولید و حمل و نقل در Montauk Brewing Co. در Montauk, New York.

“من نمی توانم فکر می کنم بیش از حد از آینده به دلیل آن را ملال انگیز,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید