Coronavirus | COVID-19 عفونت های بالای 5 میلیون در سراسر جهان

جهانی عفونت از رمان coronavirus پیشی پنج میلیون در روز پنج شنبه به عنوان همه گیر شده را به طور یکنواخت در سراسر این سیاره با چین مشتاق به اعلام پیروزی, اروپا, طور آزمایشی در حال ظهور از آن پوسته و هنوز هم در حال افزایش مرگ و میر در نقاط مهم در آمریکای لاتین است.

گریم نقطه عطف است که هنوز هم تنها کسری از تعداد واقعی از عفونت های ناشی از یک ویروس است که ادعا کرده بیش از 328,000 زندگی در آن غلغله در سراسر جهان با توجه به AFP شمارش از منابع رسمی.

و در حالی که بسیاری از سخت-آمار کشورهای اروپایی پیشتر به طور قابل توجهی افزایش موارد آمریکای لاتین شده در چنگال یک عفونت افزایش است.

برزیل است که منجر به بسته ورود سومین شماره از موارد در جهان پس از آمریکا و روسیه است. پرو و مکزیک و شیلی نیز دیده می شود ثابت افزایش عفونت.

اما برزیل راست رئیس جمهور Jair Bolsonaro همچنان به تمسخر کارشناسان مشاوره در مستند اقدامات فشار منطقه ای فرمانداران برای پایان دادن به اقامت در خانه اقدامات است.

و مانند رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او به ترویج استفاده از داروهای ضد مالاریا داروها در برابر ویروس با وجود مطالعات نشان آنها هیچ سود و می تواند عوارض جانبی خطرناک.

چین را ‘پیروزی’

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن بخشی از اصرار آمریکا “انتقال به عظمت” به عنوان متحده بازگشایی در قدم های مختلف.

خوش بینی کاهش تضاد با تلخ وضعیت سلامت در کشور است که منجر دنیا در مرگ و میر.

در حالی که مرگ روزانه عوارض دیگر در افزایش مداوم و زیان هنوز مجازات با بیش از 1500 اضافی مرگ و میر گزارش شده در 24 ساعت روز چهارشنبه آوردن به این تعداد در ایالات متحده به بیش از 93,400.

آقای ترامپ که از جان گذشته به تقویت سیاسی و اقبال پیش از انتخابات ماه نوامبر نیز دو برابر کردن انگشت اشاره در چین که او مقصر “این توده در سراسر جهان به قتل”.

پکن می گوید یک داستان متفاوت با رئیس جمهور چین مصمم به پروژه یک داستان موفقیت بیش از شیوع این بیماری آغاز شده است که در کشور خاک در اواخر سال گذشته قبل از wreaking ویران در سراسر جهان است.

هر چند چین مواجه شده است و انتقاد از آن, اولیه دست زدن به شیوع این کشور به آنجا آورده و موارد داخلی را به شدت نگه داشته و مرگ و میر به مراتب پایین تر از تلفات در کشور بدترین ضربه با توجه به آمار رسمی.

در ثبت نام های جدید از normalisation روز پنج شنبه چین افتتاح شد بزرگترین رویداد سیاسی سال — چینی افراد سیاسی کنفرانس مشورتی (CPPCC) — پس از ماه ها تاخیر بیش از coronavirus نگرانی.

تحلیلگران می گویند که جمع آوری خواهد شد یک فرصت برای حزب به تصریح روایت خود از ضرب و شتم ویروس و به کمک کشورهای دیگر با ماسک و پزشکی دیگر حمل و نقل.

آن را “به احتمال زیاد خواهد شد فرصتی برای چین به اعلام پیروزی کامل در جنگ مردم را بیش از ویروس” دیانا فو استاد علوم سیاسی در دانشگاه تورنتو به خبرگزاری فرانسه گفت.

واکسن نژاد

به عنوان دولت دعا برای پایان دادن به اختناق اقتصادی از خاموش شدن ناگهانی مسابقه به توسعه یک واکسن شده است رو به با آزمایش بر روی میمون ها ارائه شده است که امید است که انسان می تواند به توسعه ایمنی نسبت به ویروس.

محققان گزارش پیشرفت از یک مطالعه که در نگاه یک نمونه اولیه واکسن و دیگری در مورد اینکه آیا عفونت با COVID-19 اعطا حفاظت در برابر دوباره قرار گرفتن در معرض.

و ما پمپ اضافی $1 میلیارد دلار (0.9 میلیارد یورو) به انگلیسی, داروسازی, گروه AstraZeneca به صندوق کمک به تولید یک واکسن.

در حالی که بازگشت کامل به زندگی عادی خواهد بود pegged به توسعه یک درمان یا واکسن بسیاری از کشورهای در حال تست راه هایی برای زندگی با خطرات در میان است.

در اسپانیا است که در حال ظهور از یکی از سخت ترین تعمیرات جهان مستندات ماسک صورت ساخته شده اند اجباری برای هر کسی در سن شش و بیش در اجتماعی که در آن فاصله امکان پذیر نیست.

در مرکز مادرید در روز پنج شنبه تقریبا هر کس در خیابان دیده می شد در ماسک با چندین مغازه ها نیز باز کردن درهای خود را.

“این به من می دهد احساس امنیت” کریستینا قوودو Jorquera یک زن 47 ساله معلم مدرسه در مادرید گفت: از ماسک مورد نیاز است.

“وجود خواهد داشت سرایت حتی با یک ماسک اما بدون ماسک آن را مانند پریدن به داخل یک استخر بدون دانستن چگونه به شنا”.

هنگامی که کانون همه گیر بسیاری از اروپا در حال حاضر به تدریج عقب آن محدودیت در زندگی عمومی پس از تعداد موارد و مرگ و میر شده است در کاهش مداوم.

منطقه یورو به رکود اقتصادی ناشی از مستندات است “به احتمال زیاد کف” با این میزان کاهش در حال حاضر کاهش به عنوان اقتصاد شکوه و شکایت باز از نزدیک تماشا نظرسنجی توسط IHS Markit گفت.

در جای دیگر هند گفت: داخلی مسافرت هوایی سر گرفته خواهد شد در 25 مه پس از دو ماه تعطیلی.

و زلاند نو شد در نهایت قادر به رفتن به میخانه در روز پنج شنبه.

“من می خواهم به طور معمول هرگز نوشیدن آبجو در موقع ناهار اما خوب آن را احساس می کند مثل پشت به حالت عادی شما می دانید ؟” گفت: جیم سالن 70 ساله که ظهور در داخل یک منشور به صورت یک ظهر کارایی.

“ما انجام داده ایم سخت متری و این است پاداش او گفت:” بین جرعه تنومند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید