Coronavirus | فرانسه گزارش ثبت 499 مرگ و میر در 24 ساعت

فرانسه روز سه شنبه گزارش داد که بالاترین روزانه تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19 پس از coronavirus اپیدمی شروع کرد و گفت 499 بیشتر مردم تا به حال در بیمارستان درگذشت به آوردن تلفات به 3,523.

همچنین به عنوان خوانده شده | 12 سال می میرد از COVID-19 در بلژیک

در حال حاضر وجود دارد 22,757 نفر بستری در فرانسه با این بیماری با 5,565 از آنها در بخش مراقبت های سلامت رسمی جروم Salomon در جمع خبرنگاران گفت: روزانه خود را به روز رسانی. فرانسه مرگ و میر فقط شامل کسانی که در بیمارستان درگذشت و نه کسانی که درگذشت در خانه و یا در خانه های مردم.

تعداد موارد تایید شده نیز افزایش شدت توسط 7,578 به 52,128. بسیاری از موارد, اما, برو ثبت نشده به دلیل کمبود تجهیزات تست.

“این وضعیت کاملا بی سابقه در تاریخ فرانسه پزشکی” گفت: آقای سالومون. فرانسه شده است در مستند از مارس 17 در یک پیشنهاد به سرعت گسترش این بیماری همه گیر و مقامات بارها و بارها هشدار آن را زمان برای این اقدامات به میوه.

آقای سالومون گفت: بيمارستان در شرق فرانسه — یکی از مراکز از شیوع — تحت “بزرگ تنش” و در پاریس و وسیع اطراف این وضعیت نیز “دشوار”.

به عنوان یک نتیجه, فرانسه حرکت کرده و برخی از بیماران به سایر مناطق و یا حتی خارج از کشور به کشورهای همسایه. آقای سالومون گفت: 288 بیماران منتقل شده به مناطق تحت فشار کمتر و تا کنون این تعداد افزایش خواهد داد و در این روز آمده است. او تایید کرد که روز چهارشنبه خصوص مجهز قطار را انتقال 36 بيمار از پاریس به بریتنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید