Coronavirus | فرانسوی موارد آرام و صبور برگه همچنان به سقوط

Coronavirus عفونت نرخ در فرانسه کاهش بیشتر و تعداد COVID-19 بیماران در بیمارستان و مراقبت های ویژه همچنان به سقوط وزارت بهداشت آمار و ارقام نشان داد نشانه آن است که اجتماعی فاصله نگه داشتن سرایت در برای چک کردن در حال حاضر.

نزدیک به دو هفته پس از مستند به پایان رسید, سلامت, وزارت اطلاعات در روز شنبه نشان داد تعداد موارد تایید شده افزایش 250 به 1,44,806 بیش از 24 ساعت افزایش از 0.2% به کمتر از میانگین 0.3 درصد افزایش از هفت روز گذشته و به خوبی در زیر به طور متوسط 0.8% افزایش دیده می شود در هفته گذشته از مستند.

ایتالیا و اسپانیا نیز گزارش تایید موارد بالا رفتن 0.3% به طور متوسط در هفت روز گذشته.

 

تعداد زیادی از مردم در بیمارستان با کروناویروس در فرانسه کاهش یافت 205 به 17,178 در شنبه ادامه کاهش تدریجی که همچنان ادامه دارد بیش از پنج هفته پس از بالا از 32,292 در تاریخ 14 آوریل. تعداد زیادی از مردم در مراقبت های ویژه کاهش 36 یا 2.1% به 1,665 یک اسلاید است که بدون وقفه به مدت شش هفته از آوریل 8 قله در 7,148.

هر دو اعداد کلیدی اقدامات ملی سلامت سیستم توانایی برای مقابله با این بیماری همه گیر.

دولت فرانسه در حال تماشای عفونت رای و بیمارستان اعداد نزدیک به منظور تصمیم می گیرید که آیا به شل مستند اقدامات بیشتر در هفته پیش رو است.

وزارت گفت: فرانسه تجمعی coronavirus مرگ و میر در ایستاده بود 28,332 افزایش 117 یا 0.4 درصد نسبت به پنج شنبه. روز جمعه تلفات داده ها در دسترس نیست.

 

وزارت گفت: آن را به روز رسانی خواهد شد تلفات دوباره در روز دوشنبه.

پس از نشان دادن بالاتر مرگ و میر از اسپانیا به مدت 10 روز فرانسه دوباره کاهش یافت و به زیر اسپانیا که گزارش افزایش چند صد مرگ و میر در روز جمعه.

در روز شنبه اسپانیا تجمعی مرگ و میر در ایستاده بود 28,678 یا 346 بیش از فرانسه ساخت کشور اسپانیا دوباره این کشور با جهان چهارم بالاترین مرگ و میر پس از ایالات متحده آمریکا و بریتانیا و ایتالیا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید