Coronavirus | Ganjam به قسمت بزرگي ازانرژي جنبش کسانی که بدون ماسک

این Ganjam منطقه دولت در Odisha گفته است: “اعمال مجازات بر کسانی که پوشش چهره خود را با ماسک در حالی که آینده را زمانی که مستند است آرام از 7 صبح تا ظهر.

جمع آوری Vijay Amruta Kulange گفت: متخلفان در مناطق شهری خواهد بود جریمه ₹1000 و کسانی که در مناطق روستایی ₹500.

کسانی که رومینگ خیابان بدون هیچ دلیلی خواهد بود به زندان گرفته شده و قرار زير 14 روز در قرنطینه.

اگر کسی به بیرون آمدن از خانه در طول تحریم آرامش دوره او و یا او را مجبور به پوشش خود بینی و دهان با یک, ماسک, دستمال, روسری یا هر پارچه پوشش.

Ganjam اول منطقه در اوریسا برای ایجاد پوشش از چهره های اجباری با مجازات متخلفان به عنوان بخشی از COVID-19 مبارزه است.

 

Ganjam منطقه دولت نیز تبدیل به سخت بر مردم که پرسه زدن بی ارزش در طول مستند آرامش دوره از ساعت 7 صبح تا 12noon. به هر سفارش از Ganjam منطقه دولت چنین غیر مسئولانه افراد رومینگ بدون هیچ دلیلی خواهد بود به زندان برده شد و در 14 روز قرنطینه. همچنین مشخص شد که تعداد زیادی از مردم از جمله شهروندان ارشد آمدن برای مدت طولانی پیاده روی صبح در تحریم زمان استراحت.

در روز یکشنبه 18 نفر دستگیر شدند و 307 وسایل نقلیه کشف و ضبط شد Berhampur شهر Ganjam منطقه برای نقض مستند هنجارهای.

تا حالا هیچ COVID-19 مورد شناسایی شده در Ganjam, پرجمعیت ترین منطقه در Odisha. اما خطر این بیماری کشنده بافندگی در این منطقه به عنوان هزاران نفر از کارگران مهاجر را مجبور به بازگشت به خانه های خود در Ganjam منطقه از خارج از کشور و سایر نقاط Odisha.

در یکشنبه, Ganjam منطقه دولت اعلام Matia Sahi ایجاد کرد تحت Golanthara ایستگاه پلیس محدودیت COVID-19 کانون و مهر و موم آن را خاموش. این روستا در حال حاضر 130 کارگران مهاجر که در بازگشت از COVID-19 نقاط در Bhubaneswar. همه حرکات مردم و وسایل نقلیه در داخل و خارج از Matia Sahi محدود شده تا سفارشات بیشتر. هر فرد نقض مستند از این روستا گرفته خواهد شد به اجباری قرنطینه مرکز در پردیس در نزدیکی موسسه ملی علم و فناوری (NIST). ساکنان این روستا در حال بررسی توسط یک تیم پزشکی در حالی که در خانه تحویل تمام کالاهای ضروری به آنها که تضمین.

 

Ganjam منطقه دولت نیز تحمیل تعطیلی کامل در سراسر منطقه برای 19 ساعت از 12noon تا 7 صبح روز بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید