Coronavirus هند مستند روز 19 روز رسانی | موارد مثبت صلیب 8300 مرگ و میر در 287

در سراسر کشور مستند شامل مرگبار coronavirus به نظر می رسد مجموعه ای برای تمدید دو هفته بیشتر تا مارس پایان پس از یک اجماع پدید آمده میان آمریکا و در ادامه محدودیت هایی در میان چوب خط حساب کردن از تایید عفونت عبور 8,300.

“برای دو هفته یا بیشتر مردم نشان داده اند نظم و انضباط و ماند در داخل خانه و سعی کردم به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن از آنجایی که ما می گویند hai jaan جهان hai [جهان برای او که زنده است] در حال حاضر ما نیز باید بگویم jaan bhi جهان bhi [زندگی و جهان],” یک بیانیه از سازمان بنادر و دریانوردی به نقل از نخست وزیر عنوان کرد و گفت: انتقال یک تحول در استراتژی.

هندو به ارمغان آورده است از چند زبان کتاب الکترونیکی ضروری COVID-19 اطلاعات در علاوه بر این به پوشش تحولات مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان آن آشکار شد.

در اینجا پاسخ از کارشناسان در مورد پرسش شما در مورد این ویروس یک لیست از دولت خط تلفن شماره یک دولت عاقل ردیاب برای COVID-19 موارد مرگ و میر و تست و یک نقشه از موارد تایید شده در هند.

اعداد به یاد داشته باشید:

24/7 ملی خط تلفن را می توان در 1075, 1930, 1944 (اختصاص داده شده به غرب), 1800-112-545 و 011-23978046.

WhatsApp مرکز شماره: 9013151515.

ایمیل: ncov2019-at-gmail.com.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

8.40 am

چتیسگر چوب خط حساب کردن در حال حاضر 25 به عنوان 7 بیشتر تست مثبت

هفت نفر از جمله دو زن آزمایش مثبت برای coronavirus در Chhattisgarh, گرفتن شماره از این موارد در دولت به 25 رسمی اعلام کرد.

آخرین موارد از کتقرا شهر در کوربا منطقه این مقام گفت.

با این موارد تعداد موارد تایید شده در Purani Basti منطقه کتقرا شهر که پدید آمده است به عنوان COVID-19 کانون در دولت رفته تا 16 او گفت:.

(PTI)

8.00 pm

‘پيامبران از زندگی در زمان مرگ’ پاپ می گوید در آستانه عید پاک

پاپ فرانسیس از مردم خواست تا “عملکرد نیست به ترس” و تمرکز بر “پیام امید” او به عنوان رهبری عید پاک آستانه جرم در خالی کلیسای سنت پیتر در روز شنبه در میان coronavirus همه گیر و خواستار پایان دادن به جنگ.

7.00 am

65 زندانی در J&K منتشر شد با توجه به شیوع کروناویروس

شصت و پنج زندانی از جمله 22 که دستگیر شده بودند تحت امنیت عمومی عمل می کنند (PSA) را بنا به decongest زندان های سراسر جامو و کشمیر در پی COVID-19 بیماری همه گیر.

اطلاعات داده شده توسط مدیر کل زندانها در یک گزارش کتبی ارائه شده به بخش نیمکت جامو و کشمیر بالا دادگاه.

4.30 am

استرالیا آغاز می شود ترابری از شهروندان از هند

استرالیا بیش از آخر هفته شروع به ترابری شهروندان خود را که گرفتار شده بودند در هند به دلیل ادامه مستند به مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

اولین پرواز در زمان خاموش از دهلی نو در ساعات اولیه روز شنبه به عنوان بخشی از کانبرا تلاش برای بازگرداندن اتباع گیر های مختلف در قسمت های آسیب دیده از جهان است.

3.00 هستم | Mumbai

54 ساله از Belapur, 80 ساله از Dharavi می میرد

54 سال از Belapur ایجاد کرد که روز جمعه درگذشت و به علت ذات الریه و آسم در حال حاضر آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

80 سال چهارم شد مرگ و میر از Dharavi در روز شنبه. قربانی پذیرفته شد در Kasturba بیمارستان که در آن او تسلیم. با توجه به مدنی مقامات دخترش (30) و پسر (49) که در زندگی دکتر Baliga نگر بود, همچنین آزمایش مثبت است. این موارد تا به حال یک اتصال به Tablighi Jamaat جماعت در دهلی نو برگزار شد.

12.45 هستم | فرانسه

فرانسه گزارش سقوط روزانه coronavirus مرگ و میر

فرانسه روز شنبه گزارش داد کاهش روزانه تلفات مرگ و میر از COVID-19 اعلام یک “فلات” کرده و در این کشور coronavirus اپیدمی البته در سطح بسیار بالا است.

اولویت های بهداشتی رسمی جروم Salomon گفت: 353 بیشتر مردم کشته شده بود در بیمارستان ها و 290 در خانه های پرستاری را به کل مرگ و میر به 13,832. روز زودتر 554 مرده بود در بیمارستان ها و 433 در خانه های سالمندان.

 

12.15 صبح | Mumbai

شش کارکنان از تاج هتل در Colaba تست مثبت

شش کارکنان این هتل تاج در Colaba باید آزمایش مثبت برای COVID-19. آنها بستری در بیمارستان بمبئی و در شرایط با ثبات است. Dr Gautam Bhansali مشاور پزشک از بیمارستان بمبئی گفت که بیماران بسیار خفیف علائم و تحت درمان است.

یک سخنگو از هند هتل ها شرکت محدود (IHCL) گفت که حدود 500 از کارکنان خود را که در بمبئی هتل ها تست شده اند تا به امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید