Coronavirus هند مستند روز 52 به روز رسانی های زنده | اولین ویژه قطار از دهلی نو به کرالا می رسد در تریواندروم

در میان بدترین COVID-19 تحت تاثیر قرار شهرستانها در هند احمدآباد گجرات که در ادامه به ثبت نام و میزان مرگ و میر تقریبا 6.7 درصد بالاتر از میانگین ملی از زیر 4 درصد. احمدآباد چهره های ویروس موارد و مرگ و میر هستند و حتی واضح تر از بمبئی به نسبت جمعیت هر دو شهرستانها.

هندو به ارمغان آورده است از چند زبان کتاب الکترونیکی ضروری COVID-19 اطلاعات در علاوه بر این به پوشش تحولات مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان آن آشکار شد. در اینجا مجموعه ای از ما روزانه کاریکاتور در COVID-19.

در اینجا پاسخ از کارشناسان در مورد پرسش شما در مورد این ویروس یک لیست از دولت خط تلفن شماره یک دولت عاقل ردیاب برای COVID-19 موارد مرگ و میر و تست و یک نقشه از موارد تایید شده در هند.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

9.30 صبح | کره جنوبی

S. کره ای coronavirus آزمون ساز Osang آماده به کشتی از 100 میلیون کیت به آمریکا

Osang بهداشت و درمان شرکت برای اولین بار در کره جنوبی و ساز از coronavirus کیت های آزمایش را به نفع خود تصویب اولیه از سازمان غذا و دارو در دولت آماده است تا به کشتی کیت که می توانید تست 100 میلیون نفر در ایالات متحده اجرایی گفت: در روز جمعه.

سریع-پیگیری تصویب و پس از یک تست کمپین و فشرده تماس ردیابی و اعتبار با کمک کره جنوبی کاهش این بیماری و جلوگیری از سخت مستندات در حالی که ایالات متحده مورد انتقاد قرار گرفته است برای پاسخ کند.

 

9 am | کرالا

اولین ویژه قطار از دهلی نو به کرالا می رسد در تریواندروم

از دهلی نو-تریواندروم مرکزی COVID-19 AC قطار ویژه حمل بیش از 600 مسافر رسیده کرالا سرمایه در صبح روز جمعه برای اولین بار پس از قطار مسافری خدمات متوقف شد با توجه به ملی مستند در مارس 25,

از 1,087 مسافران ملزم به کرالا 216 alighted بود در کالیکوت ایستگاه راه آهن در پنج شنبه شب و 269 در Ernakulam اتصال در 1.20 صبح روز جمعه. باقی مانده 602 مسافران محدود برای Kottayam, Alappuzha, Pathanamthitta, Kollam و تریواندروم مناطق alighted که 02432 ویژه قطار رسیده تریواندروم مرکزی در صبح است.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید