Coronavirus هند مستند روز 53 به روز رسانی های زنده | مرکز اعلام دستورالعمل برای مستند 4.0 امروز

هند در سراسر کشور مستند به احتمال زیاد تمدید تا 30 مه با تسهیلات قابل توجهی در سبز و نارنجی مناطق. در مرحله کنونی از این مستند مجموعه ای است برای پایان دادن به در مارس 17.

در جای دیگر, ایالات متحده ثبت کرده است 1,680 coronavirus مرگ و میر در 24 ساعت گذشته آوردن آن گریم مجموع به 87,493 با توجه به آخرین زمان واقعی شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

هندو به ارمغان آورده است از چند زبان کتاب الکترونیکی ضروری COVID-19 اطلاعات در علاوه بر این به پوشش تحولات مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان آن آشکار شد. در اینجا مجموعه ای از ما روزانه کاریکاتور در COVID-19.

در اینجا پاسخ از کارشناسان در مورد پرسش شما در مورد این ویروس یک لیست از دولت خط تلفن شماره یک دولت عاقل ردیاب برای COVID-19 موارد مرگ و میر و تست و یک نقشه از موارد تایید شده در هند.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

8.40 هستم | هند

AAI باعث می شود Aarogya Setu برنامه اجباری برای مسافران

با توجه به اینکه پرواز داخلی عملیات ممکن است به زودی از سر گرفته این فرودگاه اقتدار هند (AAI) در روز جمعه گفت که اجباری برای همه مسافران به دنبال برخی دستورات که شامل ثبت نام در Aarogya Setu برنامه.

“با امکان از سرگیری پروازهای داخلی به زودی AAI منتشر کرده است برخی از مراحل است که باید دنبال شود تا مسافران به طور کامل بشود در حالی که سفر. پوشیدن ماسک حمل یک دست sanitiser حفظ اسناد دستی و ثبت نام در Aarogya Setu برنامه” آن است.

 

8.10 هستم | Bihar

15 جدید COVID-19 موارد در Bihar

بیهار است ثبت نام جدید 15 COVID-19 موارد مثبت در روز شنبه. با این تعداد عفونت در دولت در حال حاضر 1,033.

تمام بیماران مرد هستند نقطه از Madhepura, کیشانگنج, Saharsha و سوپول مناطق.

مرگ و میر در کشور همچنان هفت. حداقل 438 نفر از بهبود عفونت تا تاریخ.

8 am | ایالات متحده آمریکا

ایالات متحده به کمک فن به هند: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است که ایالات متحده اهدا خواهد شد هواکش به هند لحظات پس از او با تاکید بر همکاری نزدیک بین دو کشور و به نام نارندرا نخست وزیر او “دوست خوب.”

“من با افتخار اعلام کرد که ایالات متحده اهدا خواهد شد هواکش به دوستان ما در هند” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در روز جمعه. با این حال کاخ سفید نمی گویند که چگونه بسیاری از دستگاه تنفس می شود.

7.45 هستم | هند

مرکز اعلام دستورالعمل برای مستند 4.0 امروز

این مستند به احتمال زیاد تمدید تا 30 مه با تسهیلات قابل توجهی در سبز و نارنجی مناطق. یک اطلاعیه به این اثر است که به احتمال زیاد ساخته شده در شنبه گفته اند هندو.

دستورالعمل ها را به دنبال داشته باشد در طول مستند 4.0 خواهد بود نهایی توسط نخست وزیر و منتشر شده توسط وزارت امور خانه در روز شنبه.

 

7.30 | ایتالیا

ایتالیا برای اجازه سفر به خارج از کشور از ژوئن 3

دولت ایتالیا روز شنبه با تصویب یک فرمان است که اجازه خواهد داد که سفر به و از خارج از کشور از ژوئن 3, عمده توسعه آن را به عنوان حرکت می کند به باز کردن یکی از جهان ترین سفت و سخت coronavirus مستندات.

دولت اجازه خواهد داد که سفر در سراسر کشور از همان روز است. برخی از مناطق تا به حال تحت فشار قرار دادند برای swifter عقبگرد اما نخست وزیر جوزپه کونته اصرار بر بازگشت تدریجی به حالت عادی برای جلوگیری از موج دوم از عفونت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید