Coronavirus | هندی-آمریکایی ها راه اندازی خط تلفن گروه های داوطلب برای کمک به اعضای جامعه در برخورد با کروناویروس بحران

چند برجسته هندی-آمریکایی گروه ما تعیین کرده اند تا کمک و اعزام داوطلبان برای کمک به اعضای جامعه از جمله تعداد زیادی از دانش آموزان هندی ضربه coronavirus بحران است.

این COVID-19 همه گیر آلوده شده 3,777 مردم و ادعا 69 زندگی در کشور است. این کشور به شدت تلاش برای مهار این ویروس با قرار دادن محدودیت های مسافرتی, بستن مدارس و رستوران ها و کافه ها و لغو سرگرمی حوادث در سراسر کشور است.

Sewa بین المللی پیشرو در هند-آمریکا غیر انتفاعی منتشر کرده است $10,000 برای اجرای آن 24 X 7 خط تلفن و coronavirus آگاهی از طریق یک تیم 20 نفره از پزشکان است.

آن را نیز تاسیس فصل های مختلف در سراسر کشور که در حال کار با سفارت و کنسولگری برای کمک به خانواده ها اخذ ویزا برای سفر به هند در شرایط اضطراری.

وجود دارد بیش از 250.000 دانش آموزان از هندوستان, تحصیل در دانشگاههای آمریکا. بیش از 300 دانشگاه ما بسته اند از جمله برخی از کسانی که نقل مکان کرد و دستورالعمل ها به یک حالت مجازی و حتی تعطیل خوابگاه خود را. Sewa دارای سابقه تماس از دانشجویان خارجی از جمله دانشگاه ها هستند که پیدا کردن آن دشوار است برای مقابله عاطفی, سلامت عاقلانه و مالی گفت: استاد Sree Sreenath رئیس جمهور Sewa بین المللی است.

ما حتی تا به حال یک زن و شوهر از پدر و مادر نگران با ما تماس بگیرید از هند Sreenath گفت.

یک تیم 20 نفره از پزشکان کمک Sewa در ارائه مشاوره رایگان از طریق Sewa coronavirus خط تلفن. بیش از 400 داوطلب در 20 شهرستانها عمده در کشور در حال کار خستگی ناپذیر برای قرار دادن یک توانمند جامعه پاسخ در این زمان دشوار است گفت: Swadesh Katoch, Sewa معاون رئیس جمهور برای امداد رسانی.

کسب و کارهای محلی و متخصصان پزشکی در حال ارائه خدمات خود را به جامعه بسیاری از مواقع pro bono از طریق Sewa بین المللی است.

داوطلبان خود را در حال ارائه خدمات متعدد از جمله ارائه رایگان مواد غذایی, کمک به سالمندان در خرید مواد غذایی و بازدید از یک دکتر و کمک به کسانی که در مواجهه با سفر و مسائل مربوط به ویزا.

ما همچنین ارائه درمانگر خانواده تماس برای کمک به پدر و مادر مقابله با اضطراب و استرس, او گفت:.

Sewa نیز کمک به مردم با COVID-19 مانند علائم به ملاقات با پزشکان. در چند مورد خانواده ما خدمات داوطلبان در حال کار با دوستان و خانواده از بیماران که در قرنطینه و یا در حال آزمایش برای COVID-19. Sewa در حال اجرا است روزانه Facebook Live کمپین به گسترش آگاهی در مورد جلوگیری از عفونت Katoch گفت.

فدراسیون هندی-آمریکایی انجمن از گرجستان در حال کار با تمام دانشگاه های سراسر جورجیا و آلاباما برای کمک به دانش آموزان آمار از وضعیت ایجاد شده با توجه به کروناویروس بحران است.

ما روزانه جلسات با مسئولین دانشگاه و همچنین با دانشجویان مختلف سازمان در دانشگاه ها به منظور بررسی وضعیت و ارائه کمک ما به ارائه آنها را با مواد غذایی, مسکن و سایر کمک آنها نیاز به ارتباط گفت.

ما همچنین ثابت در گفتگو با سازمان های همکار ما که می تواند به ارائه فضاهای خود را به دانش آموزان آسیب دیده در صورتی که ما به آنها نیاز دارید. همانطور که در حال حاضر گجراتی Samaj, Gokuldham و شاکتی Mandir باید لطف ارائه شده در مکان های خود را به میزبان دانش آموزان را تحت تاثیر ویروس آن اضافه شده است.

Telugu Association of North America (تانا) تاسیس شده است COVID-19 تلفنی برای دانش آموزان هندی تحت تاثیر ناگهانی بسته شدن دانشگاه ها و موسسات آموزشی به عنوان بخشی از coronavirus اقدامات پیشگیرانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید