Coronavirus به روز رسانی های زنده | 4 مورد جدید را گجرات شمارش به 33

بر اساس ترکیبی از اعداد گزارش شده توسط مرکز سلامت وزارت بهداشت و به روز رسانی از کشورهای تعداد موارد تایید شده در کشور در مارس 23 غرفه در 476.

روز دوشنبه دولت اعلام کرد کشت از اقدامات از جمله تعلیق از تمام پرواز های داخلی عملیات تا پایان ماه مارس به کاهش گسترش این رمان coronavirus.

سی متحده و اتحادیه سرزمین نقل مکان به یک کامل مستند حالت و دولت هشدار داد از سخت اقدام تنبیهی علیه کسانی که نقض اقدامات پیشگیرانه.

COVID-19 | نقشه های تعاملی از تایید coronavirus موارد در هند

هندو به ارمغان آورده است از کتاب های الکترونیکی ضروری COVID-19 اطلاعات در علاوه بر این به پوشش تحولات مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان آن آشکار شد. در اینجا پاسخ از کارشناسان در مورد پرسش شما در مورد این ویروس یک لیست از دولت خط تلفن شماره و یک نقشه از موارد تایید شده در هند.

جدید 24/7 ملی خط تلفن شماره 1075 و 1800-112-545 و 011-23978046. ایمیل: ncov2019@gmail.com

در اینجا آخرین به روز رسانی:

11.40 هستم | Tamil Nadu

TN سانتی متر اعلام کرد ₹3,280 کرور بسته برای گروههای کم درآمد

وزیر Edappadi K. Palaniswami روز سه شنبه اعلام کرد یک ₹3,280 کرور بسته به ارائه کمک به فقرا شهروندان ارشد کشاورزی labourers autorickshaw رانندگان و کارگران ساختمانی و روزانه شرط خواهد بود که تحت تاثیر این قفل پایین ضروری به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر گسترش COVID-19.

در یک suo motu بیانیه در تامیل نادو مجمع در روز سه شنبه رئیس جمهوری گفت: تمام سهمیه کارت-دارندگان را ₹1000 و رایگان, برنج, dal, پخت و پز, روغن و قند و شکر.

 

11.20 هستم | Delhi

سونیا می نویسد به مودی در وضع اسفناک کارگران ساختمانی

کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی نوشته شده به نخست وزیر نارندرا مودی در نورد اقدامات اضطراری برای صنعت ساخت و ساز کارگران است.

در نامه خانم گاندی گفت: صنعت ساخت و ساز استخدام بیش از 44 میلیون نفر و دومین کارفرما در هند. آنها باید با توجه به شرایط اضطراری اقدامات رفاهی از جمله دستمزد پشتیبانی می کند.

11.10 هستم | Delhi

کمیسیون انتخابات از هند به تعویق افتاده Rajya سبها انتخابات که قرار بود در مارس 26.

10.45 هستم | Tamil Nadu

تامیل نادو دولت ارائه خواهد شد Rs.1000 دلار برای هر ‘برنج’ جیره دارنده کارت. همه جیره دارندگان کارت خود را دریافت کنید بخشی از منابع به صورت رایگان برای ماه آوریل است. – دنیس Jesudasan

10.40 am

چه همه گیر? من هنوز هم ترجیح می دهند تماشای فیلم در یک تئاتر’

یک بخش از جمعیت هند است که هنوز جدی در مورد COVID-19 pandemic با وجود رشد تعداد موارد در هر روز به طور مداوم مطالعه تاثیر شیوع در تالار فیلم-رفتن رفتار.

Coronavirus live updates | 4 new cases take Gujarat’s tally to 33

 

این مطالعه با عنوان “تاثیر COVID-19 شیوع در تئاتر رفتن رفتار در هند’ در حال انجام است در سراسر 80 شهرستانها در Hindi-تامیل تلوگو فیلم صنعت در مناطق با حجم نمونه 1200 متعهد فیلم را برانگیخت هر هفته.

 

ساعت 10.30 صبح | Gujarat

با چهار مورد جدید کل COVID-19 بيمار در گجرات افزایش یافته و به 33. تازه موارد گزارش شده از سورت و گاندینگر. – Mahesh Langa

10.20 هستم | ماهاراشترا

COVID-19 موارد در ماهاراشترا عبور 100

سه نفر از پونا باید آزمایش مثبت برای این بیماری همه گیر در حالی که دیگری مورد گزارش شده از سترا گرفتن تعداد کل موارد در ماهاراشترا به 101.

پونا به تنهایی گزارش 31 مورد – Shoumojit بانرجی

10.00 am | کارناتاکا

کارناتاکا مقننه به باد امروز

Congress leaders R.V. Deshpande and Siddaramaiah in the Legislative Assembly on Monday.

کنگره رهبران R. V. Deshpande و Siddaramaiah در مجلس در روز دوشنبه.

 

با تعداد زیادی از مردم تحت تاثیر COVID-19 در کارناتاکا به شدت افزایش به 33 کسب و کار کمیته مشورتی دولت و قوه مقننه تصمیم گرفته است به باد ادامه جلسه در روز سه شنبه.

ماسک ساخته شده و ورود به مجلس به عنوان به خوبی. برجسته در میان آنها بود رهبر مخالفان Siddaramaiah او Yathindra که یک دکتر و Anjali Nimbalkar همچنین یک دکتر.

9.40 هستم | ماهاراشترا

12 بمبئی بیماران در راه بهبودی

در یک انکشاف مثبت یک تکرار آزمون ماهاراشترا شاخص بیماران — پونا زن و شوهر — آمد منفی در روز دوشنبه. مدنی مقامات در پونا گفت که نمونه ای از این زن و شوهر فرستاده خواهد شد برای تست دوباره در روز سه شنبه و اگر آنها منفی زن و شوهر خواهد بود از بیمارستان مرخص.

دوازده COVID-19 بیماران بستری در بمبئی را آزمایش منفی در دو نمونه.

9.30 صبح | کارناتاکا

ایندیرا محیط های اغذیه فروشی برای خدمت به مواد غذایی به صورت رایگان به دستمزد روزانه کارگران از امروز

People having food at an Indira Canteen in Bengaluru on Monday.

مردم داشتن مواد غذایی در یک ایندیرا غذاخوری در بنگلور در روز دوشنبه. | عکس های اعتباری: K MURALI کومار

 

در پی کامل مستند از مناطق آسیب دیده توسط COVID-19 دولت روز دوشنبه تصمیم به ارائه رایگان مواد غذایی در ایندیرا محیط های اغذیه فروشی از شنبه به کسانی که وابسته به دستمزد روزانه برای امرار معاش خود.

صبحانه رایگان ارائه خواهد شد از 7.30 صبح تا 10 صبح; ناهار از ساعت 12: 30 بعد از ظهر تا 3 بعد از ظهر و شام از ساعت 7: 30 صبح تا 9 بعد از ظهر در تمام روز. منو در محیط های اغذیه فروشی همان باقی خواهد ماند.

9.15 هستم | Madhya Pradesh

مقررات منع رفت و آمد در بوپال جبلپر

این Madhya Pradesh دولت تحمیل حکومت نظامی در بوپال و جبال پور شهرستانها که در آن coronavirus موارد یافت شده اند.

مستند تا کنون دستور داده شده است در 39 از مجموع 51 ولسوالی دولت در نظر coronavirus بیماری همه گیر.

به زودی پس از فرض اتهام دولت, وزیر Shivraj سینگ Chouhan برگزار شد جلسه حدود نیمه شب دوشنبه و صدور احكام است. – PTI

9:00 am | مانیپور

مانیپور گزارش اولین مورد

مانیپور آن برای اولین بار تایید کرد COVID-19 مورد است. یک دختر جوان که به تازگی از آمریکا پیدا شد مثبت است. آن است که اولین مورد در منطقه شمال شرق کشور است.

(-Iboyaima Laithangbam)

S. کره دو برابر coronavirus نجات بسته به 100 تریلیون برنده

کره جنوبی روز سه شنبه دو برابر برنامه ریزی اقتصادی نجات بسته به 100 تریلیون وون (80 میلیارد دلار) برای صرفه جویی در شرکت آمار coronavirus قرار داده و یک طبقه زیر توفنده سهام و بازار اوراق قرضه.

این بسته شامل 29.1 تریلیون برنده در وام به کوچک و متوسط شرکت در حالی که یکی دیگر از 20 تریلیون برنده خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد به خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ و تجاری کاغذ از شرکت ها رو به یک بحران اعتباری, رئیس جمهور, ماه Jae-در گفت در شرایط اضطراری و سیاست های اقتصادی نشست.

8:00 am | ایالات متحده آمریکا

139 COVID-19 مرگ و میر در 1 روز تهمت نشانه های اجرایی به منظور جلوگیری از احتکار لوازم پزشکی

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را امضاء کرده است یک فرمان اجرایی برای جلوگیری از احتکار حیاتی لوازم پزشکی و تجهیزات حفاظت فردی به عنوان کشور برای اولین بار ثبت نام بیش از 130 مرگ و میر در یک روز با توجه به کوروناویروس.

7:00 am | ژاپن

2020 بازی های المپیک خواهد بود به تعویق افتاد و می گوید: IOC عضو دیک پوند

کمیته بین المللی المپیک تصمیم گرفته است برای به تعویق انداختن توکیو 2020 Summer Games به دلیل coronavirus همه گیر IOC عضو دیک پوند گفت: در 23 مارس را به عنوان یک پنجره به آرامی شروع به باز است که اجازه می دهد, ویترین, نمایش به صحنه بعدی سال است.

6:30 am | انگلستان

بریتانیا تحمیل مستند برای مبارزه با گسترش coronavirus

نخست وزیر بوریس جانسون دستور انگلیسی ها در 23 مارس به ماندن در خانه برای توقف گسترش coronavirus اعمال محدودیت هایی در زندگی روزمره و بدون سابقه در زمان صلح.

اما ضروری مغازه ها باید بلافاصله و مردم باید در دیگر دیدار خانواده و یا دوستان و یا در معرض خطر بودن جریمه جانسون گفت: در یک کنفرانس آدرس به ملت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید