Coronavirus به روز رسانی های زنده | تعداد موارد تایید شده در هند عبور 100

لیست مثبت coronavirus موارد تایید شده توسط اتحادیه وزارت بهداشت بود در 84 در 14 مارس با دو مرگ و میر گزارش شده تا کنون از دهلی نو و کارناتاکا. داده ها از ایالات اما قرار دادن تعداد موارد تایید شده در 102.

شنبه شاهد بیشترین تعداد 12 رمان coronavirus (COVID-19) موارد گزارش شده در ماهاراشترا در یک روز مصرف تعدادی از بیماران به 31.

COVID-19 | نقشه های تعاملی از تایید coronavirus موارد در هند

3.20 am

234 سرخپوستان رشته در ایران وارد شده اند در هند: Jaishankar

دو صد و سی و چهار سرخپوستان رشته در coronavirus-آمار ایران وارد کرده اند در هند, امور خارجی وزیر S Jaishankar گفت: در روز یکشنبه.

همچنین بخوانید: 44 هندی زائران تخلیه از ایران

 

3.10 am

ویژه هوایی هند پرواز با 211 دانش آموزان حرکت از Milan

اتحادیه سلامت وزارت بهداشت Sanjeeva کومار گفت: در روز شنبه گفت که ماهان پرواز هوایی بازگرداندن هندی مسافران از ایران زمین در بمبئی در روز شنبه نیمه شب.

همچنین بخوانید: توضیح: چگونه صابون با استفاده از کمک در مقابله با COVID-19?

 

اسپانیا قفل کردن شهروندان خود را در حالی که فرانسه و خاموش شب زنده داری

اسپانیا قفل کردن آن 46 میلیون نفر از شهروندان و فرانسه دستور بستن برج ایفل موزه لوور, این کافه ها و رستوران ها – به عنوان دولت در زمان به طور فزاینده ای از جان گذشته اقدامات برای قرار دادن فضای بیشتر بین مردم و حاوی coronavirus.

همچنین بخوانید: اسپانیایی PM سانچز را wifes تست مثبت

 

بریتانیا توصیه به شهروندان در برابر سفر به اسپانیا

دولت بریتانیا روز یکشنبه توصیه می شود شهروندان خود در برابر همه اما ضروری سفر به اسپانیا در میان مداوم شیوع کروناویروس.

انگلیسی ها که در حال حاضر در اسپانیا باید به دنبال مشاوره از مقامات محلی گفت: بریتانیا امور خارجه و مشترک المنافع و اضافه کرد که خدمات حمل و نقل به کشور خواهد بود عامل در کاهش سطوح.

مغلوب ساختن پیشی جستن تست منفی برای coronavirus

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را آزمایش کرده است منفی ها برای این کروناویروس جدید, با توجه به رئیس جمهور شخصی پزشک.

کاخ سفید منتشر شد نتایج آزمون شنبه شب پس از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: ساعت زودتر که او تا به حال گرفته شده coronavirus آزمون زیر به روز در حال نمایش با وجود این واقعیت است که او تا به حال شده است در سال های اخیر در تماس با سه نفر که آزمایش مثبت برای این ویروس از جمله اعضای برزیل رئیس هیئت بازدید که با او در فلوریدا رفت و آمد مکرر.

گوا

قمار بارها دیگر اماکن عمومی بسته

گوا دولت روز شنبه اعلام کرد بسته شدن نهادهای آموزشی و اماکن عمومی از جمله قمار و استخرهای شنا و بارها در پی شیوع کروناویروس در کشور تا 31 مارس است.

منظور خواهد شد به اجرا در آمده است از روز یکشنبه (15 مارس) در نیمه شب.

 

ماهاراشترا

مدارس مراکز به بسته تا 31 مارس

این ماهاراشترا دولت روز شنبه اعلام کرد بسته شدن تمام مدارس, دانشکده ها, آموزش, موسسه, anganwadis در مناطق شهری به عنوان تعدادی از رمان coronavirus موارد افزایش به 31 در دولت است. وزیر بهداشت راجش Tope گفت: در این مجمع که بیماران جدید شناسایی شده اند از سراسر کشور.

بمبئی

جدید COVID-19 آزمایشگاه تست در KEM

بمبئی است که همه را به یک آزمایشگاه برای تست رمان coronavirus (COVID-19). مدنی مقامات بهداشت روز شنبه در گفت و جدید مرکز آزمایش آماده خواهد شد در KEM بیمارستان در پارل هفته آینده.

Brihanmumbai شهرداری شرکت (BMC) افسر بهداشت دکتر Daksha شاه گفت: علاوه بر افتتاح آزمایشگاه جدید ساعات از امکانات موجود در Kasturba بیمارستان افزایش خواهد یافت. “این آزمایشگاه جدید در KEM باز خواهد شد در اولین. ما در حال انتظار برای برخی از آزمایشات انجام شده در محل” او گفت:.

دهلی نو

COVID-19 قربانی سوزانده پس از امتناع اولیه

بدن از 68 سال از دهلی نو که تسلیم به COVID-19 بود سوزانده در Nigambhod Ghat در روز شنبه در ابتدا پس از رد مجوز توسط کوره های جسد سوزی گفت: خانواده اش.

کارناتاکا

Hampi جاذبه های کلیدی در Kodagu در میان مکان های بسته برای یک هفته

Ballari معاون کمیسر S. S. Nakul دستور بسته شدن سایت های میراث در همپی ورزش قدرت واگذار شده در بخش 144(3) آیین دادرسی کیفری. معاون کمیسر و منطقه دادرس صادر نظم در شنبه ممنوعیت ورود تمام گردشگران بین 6 صبح از مارس 15 و 6 صبح از مارس 22.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید