Coronavirus مستند | پس از شب طولانی مصیبت کارگران مهاجر در راجستان ترک توسط اتوبوس

پس از یک شب طولانی مصیبت کارگران مهاجر ترک برای مکان های مادری خود بودند روز یکشنبه با توجه به امکانات حمل و نقل در جاده اتوبوس تا درون مرزهای دولتی راجستان کاهش عذاب آنها از راه رفتن در مسافت های طولانی با پای پیاده. اتوبوس آورده از انبارهای مختلف بودند sanitised قبل از مسافر سوار آنها را در حومه جیپور.

هزاران نفر از بیکاری کارگران از این شهرستان به مناطق صنعتی از جمله Sitapura, Vishwakarma Mansarovar, Bahare نگر و Bagru منتظر طریق شب در چهار انتخاب کنید تا امتیاز پس از گفت که ترتیبات ساخته می شد برای گذر گاه آنها را. این کارگران صرف شب در جاده ها بدون آب و غذا.

“یک ون پلیس ساخته شده یک اطلاعیه در منطقه ما دیروز که کسانی که مایل به سفر با اتوبوس می تواند به Dugrapura اما هیچ ترتیب. سپس به ما گفته شد برای آمدن به این انتخاب کنید تا نقطه” Mohammed Ali, 24 متعلق به Bihar را سوپول منطقه گفت هندو در حمل و نقل نگر از جایی که اتوبوس چپ برای اوتار پرادش مرز.

آقای علی و 20 دیگر کارگران گذاشته شد و توسط پارچه مالک کارخانه هنگامی که واحد متوقف شد عملیات پس این مستند در سراسر کشور آغاز شده است. ماهندرا سینگ یکی دیگر کارگر, گفت که او و همکارانش تا به حال هیچ پول برای پرداخت اجاره برای اتاق خود و یا خرید سهمیه برای پخت و پز مواد غذایی است. “این است که یک ماده از بقا برای ما. ما می تواند به مبارزه با این بیماری اگر ما زنده باقی می ماند,” او گفت:.

600 اتوبوس

این راجستان جاده های فشرده بیش از 600 از آن اتوبوس ها به خدمات و همچنین آورده خصوصی اتوبوس برای حمل و نقل کارگران مهاجر به مرزهای, Uttar Pradesh, هاریانا و, Madhya Pradesh.

یک گروه از مدیریت هتل دانش آموزان از دهلی نو در کارآموزی در یک هتل لوکس اینجا رسیده Kunda در جیپور-دهلی بزرگراه ملی با این امید که آنها قادر خواهد بود برای پیوستن به خانواده های خود بودند که در مورد آنها نگران.

اما راجستان جاده رئیس نوین جین گفت: خدمات اتوبوس که رایگان بودند و تنها برای کارگران مهاجر بودند که در جاده ها و می خواستم به خانه بروم. بیست و اتوبوس که محفوظ در هر انبار در سراسر کشور برای این منظور در حالی که پست های بازرسی تاسیس شد در مرز مناطق برای دریافت این کارگران که از کشورهای همسایه.

Dinesh Kumar, 34 انتظار با همسر و دو فرزند خود در حمل و نقل نگر گفت: پیمانکار بود که او را استخدام برای ساختمان تعمیر کار در راجستان دادگاه عالی تا به حال به صراحت به او گفت که وجود خواهد داشت هیچ دامنه برای شغل بیش از دو ماه آینده. “وجود دارد هیچ کار برای ما در اینجا و ما در حال اجرا هستند از پس انداز ما, ما در حال رفتن ما به خانه پدر و مادر در Dholpur,” او گفت:.

‘شروع اردوگاه’

های حقوق مدنی در اینجا خواستار آن شدند که اردوگاه ها آغاز شود و آب و غذا و مکان های استراحت بود مرتب برای unorganised بخش کارگران در درون مرزهای دولتی در حال حاضر مهاجرت دسته جمعی. “کودکان و زنان همراه با کارگران باید آن را به عنوان ما تبدیل به یک مسئله بهداشت عمومی به یک فاجعه انسانی” مردم را از اتحادیه آزادی های مدنی-راجستان جمهور Kavita Srivastava گفت.

در حالی که فعالان ادعایی که دولت در دولت “سنگدلانه نگرش” تا به حال منجر به سردرگمی مطلق موضوع از اوتار پرادش دولت امتناع از کارگران’ ورود به خانه خود را دولت حل نشده باقی مانده است. وزیر Ashok Gehlot گفت راجستان تصمیم گرفته بود به منظور تسهیل سفر امن بین دولت مهاجران به شهرها در جهت اتحادیه وزارت.

‘به جهات’

آقای Gehlot خواست این مرکز را به دخالت و لازم جهت به تمام متحده به عنوان داده شده به راجستان. او گفت: دولت به خوبی آماده شده و مجهز به مراقبت از تمام کارگران مهاجر در اين ساعت از بحران بهداشتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید