Coronavirus مستند: Nagaland را Alobo نگا به آنلاین کنسرت به گسترش تشویق

Alobo نگا یک نام شناخته شده در حال حاضر در هند مستقل music — بهترین هندی قانون در MTV Europe Music Awards در سال 2012 سه گانه برنده شدن در هنرمند با صدای بلند جوایز موسیقی در سال 2018 در میان دیگر تمجید شهادت این. و در سال 2020 قرار بود سال مهمی برای او — او در حال برنامه ریزی چند چیز به ایجاد موسیقی خود را رسیدن به مردم بیشتر. او کار بر روی آلبوم جدید خود. او می خواست خود را به مدرسه موسیقی MUSiK-A بزرگتر است. و متعددی وجود دارد که برای رزرو کنسرت زنده — که او می گوید همچنان به او نان و کره است.

چهار ماه به سال: آلبوم متوقف; مدرسه بسته; و نشان می دهد لغو شد. زندگی مانند آن شده است برای بسیاری از افراد در جهان است زمین به توقف برای Alobo.

از زادگاه خود دیمپور او می گوید از طریق تلفن “ما در مطلق مستند. تعداد بسیار کمی از مردم در این شهر اجازه داده شد به مرحله در دو هفته گذشته. اما دو روز گذشته حتی آن را کاهش داده است.”

با وجود او مختل روال اوراق برنامه ها و به طور کلی عدم قطعیت Alobo روح ندارد کاهش یافته است.

“در برخی از راه من در واقع شهوت و میل آن است. این یک فرصت برای من به لهستانی مهارت های من صرف زمان بیشتری را با خانواده و منعکس کنم.”

Coronavirus lockdown: Nagaland’s Alobo Naga takes to online concerts to spread cheer

همه گیر ممکن است محدود او را به خانه خود را. اما آن را متوقف کرده است. او بخشی از یک خط طولانی از هنرمندان مستقل (از ژانرهای متنوع و زبان) در Hungama هنرمند با صدای بلند آنلاین کنسرت سری #StayAtHome #StayEntertained. از 1 آوریل تا 14 هر روز در 4 ساعت, هنرمندان انجام خواهد شد و ارتباط برقرار کردن با طرفداران خود در Hungama موسیقی رسمی Facebook صفحه. Alobo را میله میله برای انجام در مارس 4.

Alobo را به همکاری با دیگر نگا نوازندگان از طریق رسانه های اجتماعی به محلی بیشتر آنلاین کنسرت. “من همچنین می خواهم به استفاده از این زمان برای نگاه کردن به استعدادهای خوب در دولت چه کسانی هستند و محبوب نشده است.”

او منتشر شد موزیک ویدیو از ‘Chasing Ghosts’ یک آهنگ از آلبوم Kiniشامل همکار نگا نوازنده موتور در 27 مارس ،

آنلاین کنسرت در سراسر جهان به طور فزاینده ای محبوب. ستاره های بین المللی مانند Chris Martin, John Legend, کیت, شهری, Luke Bryan, در میان دیگران نیز انجام شده برای طرفداران خود در رسانه های اجتماعی. این کنسرت می تواند همچنان در رواج حتی پس از ظاهر گرداند و به آنها اجازه دهید هنرمندان خود برسد طرفداران در سراسر جهان است. این Alobo می گوید: “من یک کمی قدیمی مدرسه. من هنوز هم فکر می کنم موسیقی زنده است. برای دیدن جمعیت و در مقابل آنها انجام شده انرژی های مختلف. اما من دیدن آنلاین کنسرت به عنوان یک چیز مثبت است. آن می تواند رسیدن به بسیاری از مردم قفل شده است و در خانه های خود.”

Alobo به چند نام خود را به عنوان الهام بخش — سبز روز, Eminem, نیروانا, AR Rahman-اما می گوید جایی که او بزرگ شده است و بزرگترین دلیل برای او به عنوان یک موسیقیدان. برای موسیقی بوده است در هوا از Nagaland. و به خصوص در چنین متزلزل او می خواهد به نگه داشتن آن رفتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید