Coronavirus | واکسن را برای جامعه جهانی خوب می گوید ایالات متحده کارشناس بهداشت

اگر ایالات متحده برای اولین بار به منظور توسعه یک واکسن موثر علیه coronavirus (COVID-19) آن را به سرعت به اشتراک گذاری آن را با جهان از موسسه ملی بهداشت فرانسیس کالینز گفت: AFP در مصاحبه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را دولت پیشنهاد کرده است که در حالی که آن را به اشتراک گذاری آن علمی و دانش فنی در این امر اولویت تولید دوز برای جمعیت ایالات متحده از گرفتن بروید.

هند و آمریکا به همکاری در COVID-19 واکسن محاکمه می گویند مقامات بهداشت آمریکا

اما آقای کالینز گفت: “کاملا” موافق با فرانسه و چین که یک واکسن باید به آنچه که آنها به نام “جهانی خوب” و ابراز نگرانی خاص برای کشور در آفریقا است.

“قطعا اگر ما تا به حال یک واکسن است که کار می کند من می خواهم به مطمئن شوید که به سرعت به عنوان ممکن است در دسترس وجود دارد (آفریقا) و در آمریکای جنوبی در برزیل در حال حاضر” آقای کالینز گفت.

“ما مقدار زیادی از مسئولیت. ما به عنوان ثروتمندترین کشور در جهان نیاز به فقط مراقبت از خودمان است. خواهد بود که یک نتیجه وحشتناک.”

همچنین بخوانید: زمانی که یک COVID-19 واکسن آماده می شود ؟

NIH — یکی از برترین مراکز تحقیقاتی با 42 میلیارد بودجه — همکاری با شرکت های خصوصی در این مسابقه کوره در رفته برای پیدا کردن یک واکسن علیه ویروس کشنده است که به کشته شدن بیش از 3,20,000 مردم در سراسر جهان است.

دولت ایالات متحده را تعیین کرده است هدف از تولید 300 میلیون دوز در ماه ژانویه — به اندازه کافی به واکسیناسیون کل جمعیت.

اما اگر آمریکا موفق باید آن را به صادرات برخی از کسانی که دوز به جمعیت های آسیب پذیر در کشورهای دیگر به جای ارائه آن را به در غیر این صورت سالم آمریکایی ها ؟

آقای کالینز می گوید بله در حالی که هشدار می داد که هر گونه پیش بینی بر اساس “بسیاری از امید است.”

“من قطعا فکر می کنم که باید یک ماده از بیشترین توجه و مدتی در سال 2022” او گفت:.

آزمایشی امید

“شاید حتی به عنوان به زودی به عنوان پایان این سال هنگامی که ما در واقع باید توانایی انجام این کار است.”

یکی از پیشرفته تر واکسن آزمایشی پروژه در جهان است که تا کنون کسی انجام شده توسط ایالات متحده بیوتکنولوژی شرکت مدرن است که کار با NIH.

که پشت COVID-19 واکسن آزمایش هایی که به عمد آلوده کنندگان

این شرکت که یک کمک مالی دولت نزدیک به 500 میلیون دلار گزارش امیدوار کننده نتایج اولیه از اولین آزمایشات بالینی بر روی تعداد کمی از داوطلبان در روز دوشنبه.

دولت ایالات متحده نیز امضا قرارداد با پاریس مبتنی بر گروه داروسازی سانوفی به منظور اطمینان از آن می شود اولویت در آینده واکسن تولید می باشد.

که موجب خشم و انزجار در فرانسه را وادار به شرکت روشن است که چنین اولویت را داده برای دوز واکسن تولید شده در این گروه آمریکا کارخانجات.

حدود 30 هند تلاش در COVID-19 واکسن می گوید: اصلی مشاور علمی

آقای کالینز — یک پزشک و متخصص ژنتیک است که NIH مدیر از سال 2009 در خدمت تحت باراک اوباما و آقای ترامپ — اذعان می کند که آمریکا رویکرد می تواند دیده می شود به عنوان “آمریکا برای اولین بار.”

همکاری جهانی

اما 70 ساله اصرار دارد که همکاری های بین المللی در جامعه علمی است که اتفاق می افتد.

“همه باید به یک فرصت برای به دست آوردن دسترسی به چیزی که ممکن است صرفه جویی در زندگی خود را در یک زمان از یک بیماری همه گیر بود,” او گفت:. “و ما همه چیز را ما می توانیم به کار با سازمان های دیگر و کشورهای دیگر را امتحان کنید که اتفاق می افتد.”

وقتی پرسیده شد که اگر labs باید قادر به کسب سود از یک محصول دیده می شود به عنوان یک “جهانی خوب” برای جهان است و بیش از هفت میلیارد نفر جمعیت کالینز است مبهم. “من فکر نمی کنم آنها باید یک ثروت باد آورده که برای اطمینان حاصل کنید,” او گفت:.

“من فکر می کنم شما باید روشن باشد که شرکت در حال رفتن به صرف میلیاردها دلار برای تولید این واکسن و شما نمی توانید انتظار می رود که آنها باید به سادگی جذب می کنند که” او توضیح داد. “وجود دارد به برخی از معقول جبران اما آنها باید در یک شرایط که در آن این تبدیل به یک افزایش بزرگ به خط پایین خود را.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید