Coronavirus | زن دکتر سکس با پلیس, تست مثبت در ایندور

به عنوان COVID-19 مورد افزایش ایندور یک 28 ساله پزشکی مقیم دانشجوی کارشناسی ارشد و یک پلیس آزمایش مثبت برای این بیماری در این شهرستان در شب چهارشنبه.

به محض این که دکتر از زنان گروه آزمایش مثبت بود, او به بیمارستان بر اساس بولتن منتشر شده توسط مهاتما گاندی یادبود پزشکی, کالج, Indore. “همه 13 پزشکان که در آمد اصلی تماس با او شده اند قرنطینه” آن گفت:.

این زن تا به حال احتمالا قرارداد این بیماری در طول اقامت خود را در لکهنو از مارس 17 تا 25 گفت: این بولتن. علاوه بر این او و سه نفر دیگر از اعضای خانواده در جانسی در اوتار پرادش حال آزمایش مثبت است.

منابع در این دانشکده گفت: این زن نمی خود را نشان می دهد سفر به تاریخچه این گروه تا زمانی که او نشان داد علائم.

در ضمن در MLB کالج پزشکی جانسی که در آن شوهرش دکتر, 21 پزشکان که در آمد مستقیم و غیر مستقیم تماس با او خواسته شده است برای رفتن به قرنطینه.

در ضمن بازرس پلیس را درمان آغاز شده بود و او پاسخ خوبی گفت: Vivek Sharma, بازرس کل پلیس ایندور منطقه. “خانواده او نیز جدا شده و بستری در بیمارستان که حتی آنها نشان داد علائم است.”

آقای شارما گفت: Juni منطقه ای که در آن بیمار شد ارسال شده گزارش شده بود تعدادی از موارد است. “فرض ما این است که او آن را کردم در طول این دوره از وظیفه خود را” IG گفت.

در گذشته دو پزشک در بیمارستان های مختلف در ایندور تا به حال آزمایش مثبت بیش از حد دکتر گفت: Rahul Rokade از کالج. علاوه بر این, یک مرد پرستار در این شهرستان تا به حال قرارداد این ویروس از یک بیمار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید