COVID-19 | 65 موارد تازه تشخیص داده شده در Odisha

BHUBANESWAR: شصت و پنج تازه موارد COVID-19 شناسایی شد در مناطق مختلف از Odisha در شنبه هل دادن دولت به شمارش 737 با توجه به دولت.

با این تعداد فعال موارد در کشور افزایش یافته است و به 568. به عنوان بسیاری از 166 نفر بهبود یافته اند و سه نفر فوت کرده اند تا کنون.

از 65 موارد جدید, 31 تشخیص داده شد در Jajpur منطقه 13 در Ganjam شش در کاتک چهار هر در پوری و Kendrapara, سه در Khordha و هر دو در Mayurbhanj و Nayagarh مناطق.

به گفته مقامات 62 از موارد تازه تشخیص داده شد در قرنطینه مراکز راه اندازی برای آن دسته از بازگشت از کشورهای دیگر در حالی که با یک سفر تاریخچه و دو تماس در صفحه اصلی قرنطینه.

اکثریت کسانی که مثبت روز شنبه در حال بازگشت از گجرات و بنگال غربی به تازگی. یکی بود در بازگشت از Jharkhand دولت گفت.

تعداد موارد رو به افزایش بوده است در Odisha در دو هفته گذشته. چهل و هشت نفر از جمله 47 عودت بودند شناسایی شده در مناطق مختلف از دولت در روز جمعه.

Odia افرادی که مشغول به کار در کشورهای دیگر و یا رشته در طول مستند شده اند بازگشت با اتوبوس و قطار و سایر وسایل نقلیه. در مجموع 1,15,390 مردم به دولت بازگشت روز جمعه.

از عودت در حال قرنطینه در حدود 15000 قرنطینه مراکز در گرم panchayat سطح در سراسر کشور.

در مجموع 151 Odias حال بازگشت از دبی در اولین بازگشت پرواز به دولت در روز جمعه. این عودت شد به نمایش در فرودگاه در Bhubaneswar قرار داده و تحت قرنطینه طبق روش عملیاتی استاندارد گذاشته شده توسط دولت است.

دولت است که با اضافه کردن بیشتر COVID-19 تست امکانات آزمایش شده بود در مجموع 86,140 نمونه در هشت موجود در آزمایشگاه تا جمعه, مقامات گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید