COVID-19: هنرمند Vijay Belde می اندازد ‘رنگ ماسک خود را به چالش’

در طول دو ماه گذشته Vijay Belde هدف شده است برای الهام بخشی و اطلاع رسانی از طریق هنر خود. “هنر برای توانمند سازی و در یک تغییر می گوید:” حیدرآباد بر اساس هنرمند. زمانی که مستند به دلیل COVID-19 آغاز شد و در هند, Vijay نقاشی گاو, ورزشی, ماسک با ‘ماندن در خانه و صرفه جویی در جهان’ پیام. زمان COVID-19 بوده است موضوع خود را آنلاین کار می کند. “به عنوان یک هنرمند وظیفه من این است که برای واکنش نشان دادن به محیط اطراف و ایجاد آثار است که بالا بردن آگاهی در حتی شخص غیر روحانی. در روز اول من تو را دیدم که چگونه برخی از مردم را مستند به طور جدی; به دلیل سهل انگاری خود و دیگران را به رنج می برند. آن مسئولیت من به عنوان یک هنرمند به گسترش پیام در زبان هنر” او توضیح می دهد.

Shashikala from Hyderabad

اجتماعی فاصله از طریق هنر

در یکی دیگر از کار گاو ایستادن در یک صف مشخص شده در محافل حفظ فاصله فیزیکی. پر جنب و جوش کار پست شده در رسانه های اجتماعی گرفتار هر بدن توجه است. او می گوید: “بسیاری از پیروان من در حساب های رسانه های اجتماعی دوست game, این کار می کند. من امیدوارم که آنها را به نوبه خود در گسترش این پیام در دایره خود را از دوستان و اعضای خانواده و کمک به ما در مبارزه با این بیماری همه گیر.”

Subhasini from Hyderabad

ایده با یک چالش

ویجی در حال حاضر راه اندازی شد کمپین رسانه های اجتماعی به نام ‘رنگ ماسک خود را به چالش’ با الهام از چالش های متعدد ارسال شده در رسانه های اجتماعی. “من می خواستم جامعه به شرکت در این طرح,” او می گوید.

Swapnil Jain from Indore

Vijay خود را ایجاد ماسک رنگ آن را با یک تصویر از یک گاو نر آپلود آن در رسانه های اجتماعی به پرتاب یک چالش را به دوستان خود. “پاسخ شگفت انگیز بود; این است که نه تنها برای هنرمندان بلکه برای مردم پرشور در مورد هنر بازی با رنگ ها و ایجاد هنر در ماسک خود را,” او می گوید از طریق تلفن. در میان 90 نفر که چالش را پذیرفته اند و برخی در حال حاضر ارسال شده عکس های خود را رنگ آمیزی ماسک. “پزشکان به ما بگویید که ما ممکن است مجبور به پوشیدن ماسک برای مدت زمان طولانی. این رنگ ماسک خود را’ چالش راه آماده سازی خود را برای ایجاد ماسک بخشی از ما لباس. آنها باید مد روز و هنری و در عین حال مفید را برای ما,” او اضافه می کند.

پس از قرار دادن در 26 سال در این زمینه Vijay امید به سند کار انجام شده توسط او در طول مستند به طوری که زمانی که همه چیز عادی سازی او می تواند نگه دارید از یک صفحه نمایش خود را با این نسخهها کار.

Artist Ramani Mylavarapu

عذاب مهاجران روی بوم

در روزهای آینده او امیدوار است برای انجام یک تردمیل هنر به تصویر کشیدن درد و رنج مهاجران. او توضیح میدهد: “مردم در حال حرکت از یک کشور به کشور دیگر بدون آب و غذا و حتی کفش. ما یک بخش از جامعه رنج می برند اما هنوز هم ما در حال پس رفت است. من می خواهم به برجسته خود را از عذاب و رنگ در حالی که راه رفتن بر روی تردمیل به مدت 12 ساعت با استراحت در بین. من تجسم تردمیل به عنوان یک راه طولانی; من می خواهم به رنگ در حالی که راه رفتن استراحت و سپس ادامه دهید.”

(هر کسی که علاقه مند در به چالش می توانید تصاویر خود را به نقاشی ماسک به Vijay Belde را Facebook account)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید