COVID-19 | Facebook, Instagram را به Bolsonaro را ویدئوها

Facebook و Instagram حذف ویدئوها از رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro روز دوشنبه گفت: آنها گسترش اطلاعات غلط در مورد COVID-19 روز پس از توییتر ،

“ما حذف مطالب در Facebook و Instagram که نقض شرایط استفاده که اجازه نمی دهد اطلاعات غلط است که می تواند باعث آسیب فیزیکی به افراد” Facebook در بیانیه ای گفت در پرتغالی.

توییتر در روز یکشنبه توضیح داد که آن را برداشته ویدئوها مطابق با آن به تازگی گسترش قوانین جهانی در مدیریت محتوا است که مغایر با سلامت عمومی اطلاعات از منابع رسمی و می تواند با قرار دادن مردم در معرض خطر بیشتری از انتقال COVID-19.

این ویدئوها نشان داد رهبر راست ايميل خود دولت اجتماعی فاصله دستورالعمل با مخلوط کردن با هواداران در خیابان های برازیلیا در روز یکشنبه و ترغیب آنها به حفظ اقتصاد رفتن.

روز شنبه وزیر بهداشت Luiz Henrique Mandetta بر اهمیت مهار به عنوان وسیله ای برای مبارزه با COVID-19. برزیل گزارش کرده ترین COVID-19 نفر در آمریکای لاتین تا کنون — 4,256 با 136 مرگ و میر.

روز دوشنبه آقای Mandetta دوباره بر اهمیت اجتماعی فاصله به منظور کند کردن ویروس.

“در این زمان ما باید با حفظ بالاترین درجه از اجتماعی فاصله به طوری که ما می توانیم… زمان برای (سلامتی) سیستم برای تقویت خود,” او گفت:.

آقای Bolsonaro بارها عنوان جدیت COVID-19 توصیف آن به عنوان “آنفولانزا” و فراخوانی برای مدارس و مغازه ها را دوباره باز با خود انزوا لازم تنها برای مردم بیش از سن 60.

روز دوشنبه خود پیشرو مخالفان خواست او را به استعفا در یک نامه مشترک با این استدلال که او مرتکب جرم با او نادرست از این بیماری همه گیر.

“Bolsonaro است بیش از فقط یک مشکل سیاسی او را تبدیل به یک بهداشت عمومی مشکل… او باید استعفا گفت:” بیانیه امضا شده توسط یک دوجین پیشرو جناح چپ و ارقام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید