COVID 19: کوچی هنرمند رنگ یک عکس از یک کشور آسیب دیده هر روز در همبستگی

شیکاگو بر اساس آن حرفه ای و هنرمند Sujit Sudhi که شد از کوچی بود با توجه به بازگشت به ایالات متحده جایی که او کار می کند هنگامی که او بیمار است. در زمان او بهبود این مستند در هند آغاز شده بود. با فرودگاه بسته سفر خود شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد. “هر بار که من ایستاده در مهاجرت, ضد, من تعجب می کنم که در مورد مرزها و چگونه آنها تحمیل شده است. و در حال حاضر نگاه… COVID-19 ثابت کرده است که هیچ مرزهای. همه ما تحت تاثیر قرار” Sujit می گوید.

در همبستگی با جهان Sujit در حال حاضر نقاشی مناظر کشور در حال حاضر مبارزه با COVID-19: انگلستان, آمریکا, ایران, ترکیه, ایتالیا, اسپانیا, سوئیس, ترکیه, هلند, بلژیک, چین, فرانسه و آلمان, در میان دیگران.

یک چالش

این سری از 24 نقاشی که 13 انجام می شود خواستار آن شدند که او گام به خارج از منطقه راحتی خود را به عنوان یک هنرمند. اگر قبل از آن او به ضرب گلوله یک صحنه با دوربین خود را و یا ترسیم یک دیدگاه این بار او را به کمک هم. “من نمی خواهم به رسم رود, یاد مناظر. مثلا پاریس خواهد به ناچار معنی برج ایفل اما به جای من رنگ یک چشم انداز است که بیانگر ماهیت این کشور است. این بود که بیشتر محدود.”

او ایران را نشان می دهد یک کوه سبلان از یکی از معروف خود رشته کوه; انگلستان توسط یک بارج لنگر توسط تامس ، او در نظر دارد برای قرار دادن تا سری با هند است. Sujit به نمایش گذاشته شده است در کوچی, حیدرآباد, بنگلور, گوا و پونا و نیز بخشی از نشان می دهد در ایالات متحده است.

The United Kingdom

انگلستان

“هنرمندان — در سراسر ژانرهای — باید در پاسخ به COVID-19 در راه های مختلف. من را انتخاب کنید به منظور جلب زیبا و دل انگیز مناظر,” او اضافه می کند. آثار تقاضا که او انجام تحقیقات خود را آنلاین قبل از او رنگ و تحقیقاتی که به ناچار شامل پیگیری Coronavirus به روز رسانی. “روند نقاشی این است که عمیقا مراقبه,” او می گوید.

آسمان در هر کار متفاوت است: برخی نورد ابرها دیگران تیره و صاعقه وار… “گفته شده است که آسمان انتگرال به یک چشم انداز آنها ‘چشم انداز’. آنها نماینده این وضعیت در کشور است. در حالی که در برخی از آسمان پاکسازی در دیگران نیست… اما همیشه وجود دارد که با روشنایی ضعیف تابیدن از امید,” او می گوید.

Italy

ایتالیا

Sujit شروع به نقاشی یک روز پس از مستند و کامل آبرنگ در هر روز است. او نوشته اولین نقاشی نماینده ما — یک فانوس دریا — در Facebook صفحه در مارس 28, برچسب زدن به خانواده و دوستان از هنرمند جامعه در ایالات متحده است.

هر بعدی نقاشی همراه با یک یادداشت کوتاه از تشویق; مثلا او exhorts ایران با “ايران – این زمان برای نشان دادن جهان خود را بگیریم! بیایید پیروزی در این جنگ با هم.”

Iran

ایران

پیش بینی کمبود مواد او دستور داده بود آنلاین قبل از اینکه این مستند اما نبود آن تحویل داده شده به او را در زمان. بنابراین در حال حاضر او است که نقاشی روی بوم است که 11×7.5 اینچ که نصف اندازه بوم او معمولا با استفاده از. “این به این معنی من خواهد شد که منابع به گذشته من دو بار تعداد روز. به عنوان آن می ایستد در حال حاضر من به اندازه کافی آب رنگ کاغذ به گذشته من کمی بیش از یک ماه اما من در حال اجرا از رنگ,” او می گوید.

اگر فروشگاه را باز کنید و آنلاین تحویل همچنان به عنوان یک چالش او در نظر دارد برای تکمیل کار خود را با مداد یا قلم. پس از همه, او می گوید: “رنگ فقط یک علاقه داشتن به لباس شما پرتاب در بالای یک ساختار محکم ساخته شده بر روی مداد.”

آثار او دیده می شود در Instagram (@sujit.sudhi)

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید