COVID-19 زندگی می کنند به روز رسانی: استرالیا بسته اول مدرسه پس از, دانش آموز قرارداد COVID-19

راه پیمایی جهانی از ویروس جدید باعث شدید درخواست تجدید نظر از این که دولت ها به جلو و از همه متوقف می شود به سرعت اپیدمی آن را به عنوان خشک رنگ از هند بهار جشن, بسته بیت لحم تولد عیسی مسیح کلیسا و مسدود ایتالیایی ها از بازدید از بستگان سالمند در خانه سالمندان.

به عنوان چین پس از دشوار هفته ظاهر می شود و برنده آن حماسه هزینه نبرد در برابر ویروس جدید مبارزه بود و دور تا وارد مناطق آسیب دیده از جهان رها کردن اختلالات است که عمیقا تحت تاثیر میلیاردها نفر از مردم.

U. N. آژانس بهداشت خواست همه کشورها به فشار این ویروس به عقب یک تماس به عمل تقویت شده با آمار و ارقام نشان میدهد حدود 17 بار به عنوان بسیاری از عفونت های جدید در خارج از چین به عنوان در آن است. این ویروس نیز آلوده کرده است نزدیک به 98,000 نفر کشته و بیش از 3300.

توضیح داد: زمانی که می تواند به مردم انتقال رمان coronavirus? | ساعت: COVID-19 — داس و don’ts از وزارت بهداشت

در اینجا به روز رسانی

استرالیا بسته اول مدرسه دانش آموز پس از قرارداد COVID-19

استرالیا دستور داد آن مدرسه برای اولین بار بسته شدن در روز جمعه پس از یک 16 ساله دانش آموز آزمایش مثبت برای COVID-19 به عنوان نخست وزیر این کشور را عمومی هشدار داد لایحه برای درمان بیماران آلوده می تواند بالای 1 میلیارد دلار ($661 میلیون).

نخست وزیر اسکات موریسون گفت که او نوشته است به استرالیا دولت برای ایجاد یک 1 میلیارد دلار از صندوق برای درمان COVID-19 بيمار هر چند او هشدار داد پول بیشتر ممکن است مورد نیاز است.

زنان باردار به زایمان در ویروس-آمار چین

ترس از کشنده جدید کروناویروس که جاروب چین, زنان باردار و مادران جدید در حال تولد به تنهایی نگه داشتن نوزاد خود را در داخل و تعویض به گرانتر بیمارستان های خصوصی برای جلوگیری از خطر عفونت است.

یک مادر جدید, surnamed شیه و گفته او به هنگام تولد به نوزاد دختر در ووهان در اوایل این ماه به تنهایی, چرا که کسی از خانواده او اجازه داده شد به همراه او به بیمارستان در شهر قرنطینه که در آن وقوع ظهور در ماه دسامبر.

با جاده های مسدود شده, او تا به حال شده است قادر به شرکت در قبل از وضع حمل کنترل شد و از ترس به رفتن به بیمارستان برای ترس از عفونت متقاطع.

 

ما اعلام $8bn COVID-19 بودجه, تست, جریان در کشتی کروز

ما نمایندگان مجلس با تصویب اضطراری $8.3 میلیارد دلار در هزینه های لایحه برای مبارزه با COVID-19 روز پنج شنبه به عنوان سلامت کارگران سوار یک کشتی کروز برگزار شد در سواحل سان فرانسیسکو برای تست بیمار و مسافر و خدمه.

سنا به جارو حمایت هر دو حزب به بودجه یک روز پس از به تصویب مجلس این لایحه را به طوری که آن می تواند به سرعت ارسال شده به کاخ سفید برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا می کند.

“مردم آمریکا به دنبال رهبری آنها می خواهند اطمینان خود دولت است تا به وظیفه حفاظت از سلامت و ایمنی گفت:” سناتور دموکرات پاتریک لیهی.

COVID-19 | مرگ برای اولین بار در بریتانیا را تایید کرد

بریتانیا در حال حرکت است به دوم از چهار مرحله در طرح خود برای مقابله با گسترش coronavirus انگلستان افسر ارشد پزشکی کریس Ersin گفت: در روز پنج شنبه به عنوان بریتانیا ضبط شده خود را برای اولین بار مرگ یک بیمار و تایید موارد افزایش یافت.

بریتانیا تا کنون ثبت نام 115 مورد از coronavirus شناخته شده به عنوان COVID-19 که در چین آغاز شده اما خبری از معرفی اقدامات برای محدود کردن جنبش و یا انصراف از اجتماعات بزرگ برای ترس از صدمه زدن به اقتصاد است.

COVID-19 | Rajya سبها فوران در گاو ادرار ادعا

دولت باید آمد تا با یک شفاف سازی در سایت های مختلف ادعا توسط برخی از BJP رهبران که کود گاو و ‘gomutra’ (ادرار گاو) می تواند به دفع کردن coronavirus NCP MP Vandana Chavan گفت: Rajya سبها در روز پنج شنبه. او در واکنش به وزیر بهداشت Harsh Vardhan گزارش اقدامات انجام شده توسط دولت برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

او علامت توسط Rajya سبها رئیس M. Venkaiah Naidu که گفت: هیچ بحث های غیر ضروری باید ایجاد شود.

COVID-19 | نارندرا بروکسل دیدار قرار داده و به عنوان ویروس موارد افزایش به 30

با توجه به جهانی اخیر COVID-19 شیوع نخست وزیر نارندرا سفر به بروکسل موکول شده است وزارت امور خارجی گفت: در روز پنج شنبه. این با هند گزارش دیگری تایید رمان coronavirus مورد از Ghaziabad در نظر گرفتن مجموع به 30.

برای جلوگیری از گسترش این ویروس دولت دهلی نو در حال حاضر دستور فوری تعطیلی مدارس ابتدایی در پایتخت تا 31 مارس است. “همه دهلی نو, دولت, کمک, خصوصی, و مدارس اجرا شده توسط نهادهای مدنی بسته باقی می ماند” گفت: معاون وزیر Manish Sisodia. دهلی نو نیز به حالت تعلیق در حضور و غیاب بیومتریک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید