COVID-19 مستند محدودیت ضربه پردازش دانه

مزرعه بخش در سراسر هند و همچنین در جای دیگر در سراسر جهان است که به احتمال زیاد به رنج می برند تاثیر عظیمی از coronavirus همه گیر بعدی کشاورزی سال با عملکرد دانه صنعت و ancillaries که به شدت تحت تاثیر قرار توسط این مستند تحمیل شده به بررسی گسترش COVID-19.

Telangana, است که شناخته شده به عنوان بذر hub کشور برای مسکن پردازش و ذخیره سازی امکانات بیش از 400 خصوصی و چند ملیتی شرکت های دانه در خدمت حدود 70 درصد از این کشور بذر نیاز دارد و همچنین از چندین جنوب شرق آسیا و کشورهای آفریقایی. جدا از رشد کیفیت دانه از چندین مواد غذایی و محصولات کشاورزی در دولت نیز می شود دانه های تولید شده در کشورهای دیگر در کشور برای پردازش و ذخیره سازی در اینجا برای آن مناسب شرایط آب و هوایی.

“با کروناویروس مؤثر در چین و ایالات متحده آمریکا و آلمان و فرانسه و هلند و فرانسه و ایتالیا و اسپانیا و برزیل و هند و دیگر کشورهای بزرگ درگیر در تولید بذر واردات و صادرات بذر به احتمال زیاد تحت تاثیر بد در, بعد از کاشت/فصل کاشت به عنوان امکان دارد از شکاف بین عرضه و تقاضا” معاون رئیس جمهور از بین المللی Seed Testing Association (ایستا) K. Keshavulu گفت هندو.

تقاضا-عرضه شکاف بسیار بالاتر خواهد بود برای بالا ارزش دانه ها به خصوص کسانی که از برخی از سبزیجات و میوه گونه های تولید شده در کشورهای اروپایی است. پس تاثیر COVID-19 بسیار بزرگتر در کشورهای توسعه یافته بین المللی سازمان خواهد تمرکز انرژی خود را و استراتژی های بیشتر در این کشورها به جای در حال توسعه و کشورهای فقیر آقای Keshavulu که همچنین مدیر عامل Telangana دولت بذر شرکت توسعه (TSSDC) توضیح داد.

در هند نیاز بذر برای آینده کشاورزی نجومی تخمین زده می شود در حدود 310 لاخ تن از جمله حدود 13 لاخ quintals در Telangana. جدا از دانه های تولید شده در حدود 2.3 لاخ هکتار در Telangana دانه تولید شده در آندرا پرادش و کارناتاکا, Maharashtra, Tamil Nadu, Gujarat, Madhya Pradesh و کشورهای دیگر نیز رسیدن به Telangana برای پردازش بسته بندی و ذخیره سازی.

“TSSDC مشغول است 5,400 کشاورزان در 200 روستا در این فصل ربیع به تولید 5 لاخ تن بذر در 32,000 هکتار” آقای Keshavulu گفت:, و اضافه کرد که چندین جانبی صنایع از جمله کسانی که در تولید مواد فرآوری و بسته بندی بذر نیز در کشور وجود دارد. این مستند نهفته است هر دو بذر و صنایع جانبی از جمله تاخیر در حمل و نقل دانه های تولید شده در کشورهای دیگر.

علاوه بر گواهی بذر تولید شده در AP, Chhattisgarh لزبين, Karnataka, Tamil Nadu در کرالا تامیل نادو, Lakshadweep و همچنین Telangana خبره اینجا برای صادرات تحت سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) برنامه از Telangana دولت بذر و صدور گواهینامه آلی قدرت (TSSOCA) آژانس گره آقای Keshavulu در ظرفیت خود به عنوان مدیر این سازمان گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید