COVID-19: Odisha مثبت موارد افزایش 91, دو مرگ و میر بیشتر تلفات را به پنج

Odisha را COVID-19 موارد مثبت جهش 91, گرفتن دولت در مجموع تعداد به 828 در حالی که تعداد کل مرگ و میر رسیده و پنج پس از گزارش از دو مرگ و میر بیشتر در روز یکشنبه.

دو مرد که در Ganjam منطقه بود در بازگشت از سورات. در حالی که یک فرد 38 دیگر بود و 45 گفت: دولت بهداشت و خانواده وزارت رفاه در اینجا.

به عنوان بسیاری از 87 جدید موارد مثبت گزارش شده از مراکز قرنطینه. چهار نفر از جمله یک sarpanch که هویت شده است نشان داد, آزمایش مثبت در جای دیگر.

Sarpanchs شده اند واگذار جمع آوری قدرت برای مدیریت قرنطینه مراکز مربوطه panchayats و کمک به اعتراف همه عودت به طور موقت مراکز پزشکی.

آنها بر اساس خط مقدم جنگجو وضعیت خود را برای فداکاری در مدیریت COVID-19 امکانات و تقویت مبارزه با این بیماری همه گیر در سطح توده مردم.

وزیر Naveen Patnaik اعلام کرده بود ₹50 لاخ دلسوز کمک برای اعضای خانواده هر sarpanch مرگ از COVID-19.

از جمله موارد Bhadrak گزارش بالاترین 28 در حالی که 17 آزمایش مثبت در بلسر. Ganjam است که پیشرو در جدول گزارش جدید 15 مورد در نظر گرفتن این منطقه در مجموع به 292. Ganjam توسط Jajpur با 121 موارد و بلسر 119.

برای اولین بار غربی Odisha منطقه سمبلپور گزارش یک مورد مثبت. کاتک روز یکشنبه ثبت یک افزایش شدید در آن شمارش با 12 مورد جدید.

همانطور که در حال حاضر Odisha به پایان رسید تست 91,223 نمونه. اکثریت کسانی که آزمایش مثبت بود یک سفر سابقه یا سورات یا کلکته.

تا کنون 1,33,245 Odias بازگشته اند توسط قطار و اتوبوس و دیگر وسایل نقلیه است. پس از ورود آنها در حال ارسال به 15,043 موقت مراکز پزشکی در 6,798 گرم panchayats. در همه این مراکز در مجموع 6.66 لاخ تخت مرتب شده اند به ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در مناطق روستایی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید