COVID-19: ‘داستان زنده ماندن’ یک فیلم برای بار

هشت داستان گفت: در 50 دقیقه عجیب و غریب را تشکیل می دهند Rahul Riji Nair گلچین فیلم ‘داستان زنده ماندن’, شات در طول مستند و منتشر شده در یوتیوب در مارس 8. آن را در یک زمان می آید زمانی که صنعت فیلم کشتی با قطعیت از یک پست-COVID-19 سناریو. Rahul می بیند این فیلم به عنوان وسیله ای برای نگه داشتن این هنر زنده و همچنین به عنوان یک شکل از مقاومت است.

هر بخش از این مجموعه است که مورد ضرب و شتم شانس مضمون در اطراف این ایده مرکزی از زنده ماندن است. این فیلم به ضرب گلوله کشته شد چسبیده به مستند پروتکل های.

Rahul Riji Nair

Rahul می گوید که با توجه به محدودیت های فعلی در درجه اول تکنولوژی های مربوط به تمرکز بر روی داستان گفتن. هشت فیلم span طیف وسیعی از تجارب شروع با شوخ طبعی (‘قلاب و یا کلاه بردار’), اکتشاف ایدئولوژی در صورت مرگ (‘انقلاب و مرگ’), همراهی, (‘نشت روی دیوار’) غلبه بر ترس, (‘نشاط’) غم (“برای هر یک از دیگر) و بقا (‘اسباب بازی از بهشت’, ‘در عشق ما اعتماد” و “در حال انتظار برای شما”). Rahul برنده کرالا دولت فیلم جایزه برای بهترین فیلم (2017).

“ما هم در دست و فن آوری ارائه می دهد امکانات نامحدود است. بیایید پایین گرفتار چالش و به جای ایده های شکل. این تلاش برای حفظ صدای ما مربوطه با توجه به عدم اطمینان ما خیره در” Rahul می گوید. در حالی که او در اسکریپت هفت و عمل در یک فیلمساز Jeo کودک نوشت کارگردانی و عمل در یک. Jeo فیلم عبارتند از: “Kunju Daivam’, ‘2 Penkuttikal’ و با توجه به انتشار Tovino توماس-starrer ‘کیلومتر و کیلومتر’.

کار با هم

در ابتدا Rahul می خواستم به این مجموعه به عنوان همکاری با سایر مدیران. که نمی تابه به عنوان آنها تا به حال رزرو در مورد کار با این غیر متعارف فرمت. Jeo پیوست این پروژه با وجود اولیه رزرو و خوشحال است که او انجام داد. “یکی بود نه انجام هر چیز دیگری بود و این یک راه برای نگه داشتن مشغول اند. من خوشحالم که من این…آن هم در مورد یک حس با هم بودن است که می آید از کار مانند این” Jeo می گوید.

Rahul جوک که در زمان در حالی که ساخت این فیلم او احساس او در حال کار در یک مرکز تماس. “من به طور مداوم از هدفون و صحبت کردن در مورد فیلمبرداری,” او می گوید. این فیلم به ضرب گلوله کشته شدند توسط بازیگران خود و در یک مورد یکی از اعضای خانواده. “من شروع به پرسیدن چه هر حال در خانه به طوری که من می تواند در اطراف آن ساخت. اگر چه این شرایط ما خاص در مورد کیفیت مطالب. درک این بود که اگر چیزی نمی دیدار با استانداردهای ما پس از آن ما نمی خواهد آن را” Rahul می افزاید.

A still from ‘Survival Stories’

به منظور اطمینان حاصل شود که اتفاق نمی افتد, Rahul خواست به دیدن یک صحنه پس از آن فیلم برداری شده بود به suss اگر مردم می تواند فیلم. “آن شده اند که ناعادلانه به آنها پس از ساخت آنها را به انجام این کار,” او می گوید. تمام قطعات به ضرب گلوله کشته شدند با استفاده از دوربین تلفن همراه. ‘نشاط’ به ضرب گلوله کشته شد توسط sexagenarian در قانون یکی از بازیگران آن است. در Jeo را در بخش ‘از آسمان’ که در آن همسرش, Beena و کودکان موسیقی و Katha عمل کرده است.

هر کسی که فیلمبرداری شد و هدایت از طریق فرایند: تلاش برای فعال کردن بازیگران برای دیدن این صحنه از یک فیلمبردار یا مدیر چشم انداز. 50 دقیقه بود حذف شده از بیش از 100 ساعت به ارزش فیلم. “اغلب آنچه اتفاق افتاد این بود که ما به پایان رسید تا با استفاده از تنها 5% محتوا از 20 ساعت به ارزش فیلم” Rahul می گوید. ویرایش انجام داده بود نیز از راه دور توسط Appu Bhattathiri با مقدار به عقب و جلو بین Rahul و او نیز موسیقی توسط Sidhartha Pradeep. طراحی صدا/مخلوط کردن توسط ویشنو کامپیوتر و آرون S مانی. تمام مراحل ساخت این فیلم در زمان دو هفته.

رزونانس

Rahul می گوید: برخی از دوستان پیشنهاد برگزاری انتشار و نگه داشتن آن را برای جشنواره فیلم مدار در حالی که دیگران پیشنهاد انتشار هر فیلم به عنوان یک کوتاه و نه در قالب فعلی. “من نمی خواهم به انجام این کار است یا نه. من تا به حال تصور هر بخش به عنوان یک مستقل بلکه به عنوان بخشی از یک مجموعه. ثانیا اگر من از آن منتشر شد بعد پست-مستند آن را نمی خواهد طنین آن را به عنوان در حال حاضر,” او می گوید.

بازخورد است دلگرم شده است تا کنون می گوید: Rahul اضافه کرد که این ثابت می کند که داستان سرایی میباشد بیش از تصاویری صدا و یا کنسرت بربس. “مینیمالیسم کار می کند اگر شما یک داستان خوب را بگویید,” او می گوید.

به عنوان مینیمالیستی به عنوان “Ottamuri Velicham’? (ریگ فیلم در مورد یک newly-wed مبارزه برای بقا و فرار از سوء استفاده شوهر و زندگی در یک اتاق با یک رنگ-تغییر نور لامپ.)

“هیچ هیچ که نیست مینیمالیستی به عنوان این مجموعه” او می خندد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید