COVID-19 | ویروس توقف زیارت به مکه, نماز جمعه در ایران

Coronavirus شیوع اختلال اسلامی در خاورمیانه به عربستان سعودی در روز شنبه ممنوع شهروندان خود و دیگر ساکنان از پادشاهی از انجام حج در مکه در حالی که ایران لغو شد, در نماز جمعه در شهرستانها عمده.

تصمیم گیری در ریاض و تهران هر دو تحت تاثیر شیعه و سنی مسلمانان به طور یکسان.

عربستان حرکت گسترش ممنوعیت هفته گذشته در خارجی بازدید از مکه و مدینه به جنش سایت در اسلام. که تصمیم به تنهایی مختل سفر برای هزاران نفر از مسلمانان در حال حاضر رهبری به پادشاهی و به طور بالقوه تحت تاثیر برنامه های بعد از این سال برای میلیون ها نفر بیشتر جلوتر از روزه ماه رمضان و مراسم حج.

حتی پس از آن Feb. 27 اعلام, مردم در حال حاضر در عربستان سعودی هنوز هم می تواند سفر به مکه را مسجد که در آن زائران دایره سیاه و سفید به شکل مکعب کعبه که مسلمانان در سراسر جهان دعا نسبت به پنج بار در روز. جمعیت به مراتب کوچکتر از حد معمول قبل از روز چهارشنبه در بیانیه ای از معاون وزارت کشور رسمی که توسط دولت اجرا در حمله عربستان.

میلیون ها نفر حضور سالانه حج که در این سال برای اواخر جولای به اوایل ماه اوت و بسیاری از بازدید پادشاهی مقدس در طول سال است. کسانی که دیگر زیارت ها به عنوان عمره که درو 7.5 میلیون خارجی در سال 2019 به تنهایی.

هنوز مشخص نیست که چگونه این ممنوعیت را به اجرا گذاشته خواهد شد. دولت توصیف تعلیق به عنوان “موقت” داد اما هیچ اشاره در زمانی که از آن برداشته خواهد شد. بان کی مون همچنین به نظر می رسد برای در بر گرفتن حضرت محمد مسجد در نزدیکی مدینه.

این تصمیم به دنبال “محدود کردن گسترش coronavirus (COVID-19) بیماری و جلوگیری از دسترسی به آن به دو مسجد مقدس است که شاهد دائمی و شدید جریان از بشر جمعیت باعث می شود که به موضوع تامین امنیت این جمعیت از اهمیت” دولت عربستان گفت.

در ایران مقامات آمریکا و کوبا روز جمعه نماز در همه مراکز استانی میان این کشور رو به رشد شیوع کروناویروس که به کشته شدن دست کم 92 نفر در میان 2,922 موارد تایید شده. ایران و ایتالیا دارای بیشترین مرگ و عوارض خارج از چین است.

“این بیماری گسترده است یکی” حسن روحانی رئیس جمهور ایران گفت: دولت با توجه به متن. “این شامل تقریبا همه ما ولایت است و به یک معنا جهانی بیماری است که بسیاری از کشورها در جهان تبدیل شده اند آلوده و ما باید با هم کار کنند برای مقابله با این مشکل به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

این خبر یک هفته پس از یک جهت مشابه آسیب دیده در تهران و دیگر شهرستانها عمده.

در حالی که مسلمانان هوشیار می توانید دعا در خانه مؤمن ترجیح می دهند برای حضور در نماز جمعه به عنوان یک جامعه است. ایران شیعه حکومت دینی نیز استفاده از خدمات به اشتراک گذاری پیام های ایدئولوژیک توسط روحانیون انتخاب آیت الله علی خامنه ای ،

در حال حاضر وجود دارد بیش از 3,150 موارد این ویروس در سراسر خاورمیانه. از کسانی که در خارج از ایران در منطقه بیشتر لینک به جمهوری اسلامی است.

رهبران ایران را به دولت غیر نظامی شیعه و حکومت دینی تبدیل شده اند آلوده به ویروس. این کشور به تنهایی می ایستد در چگونه ویروس را تحت تاثیر خود دولت حتی در مقایسه با سخت-آمار چین, کانون شیوع. در سراسر جهان به ویروس آلوده شده است بیش از 90000 نفر و بیش از باعث 3,100 مرگ و میر.

کارشناسان همچنان نگران است که ایران ممکن است در زیر گزارش آن موارد است.

“گسترش ویروس تقریبا در همه استانهای کشور را ترک شکی نیست که مقامات در حال تلاش برای مهار شیوع بیماری” نوشت Torbjorn Soltvedt یک تحلیلگر در خطر مشاوره Verisk Maplecroft. “پس از آهسته و سیاسی در واکنش به شیوع دولت در حال حاضر چهره یک مسابقه در برابر زمان برای جلوگیری از بهداشت عمومی اورژانس را از تبدیل شدن به یک بحران اقتصادی است.”

مقامات ایران گفتند که بازداشت یک مرد برای ارسال ویدئو آنلاین از بدن پیچیده شده در کفن سفید و به صورت فشرده به بدن سیاه و سفید کیسه را در یک گورستان در قم در روز دوشنبه.

به آزار جنسی بیش از 30 اجساد در حال انتظار برای شسته شود و در هر سنت با صدای یک مرد ادعا تمام شد “کرونا آلوده.”

علی رمضانی مدیر اجرایی از قم گورستان بعد گفته تلویزیون دولتی است که مقامات انتظار نتیجه coronavirus آزمون در آنها را قبل از آنها آماده بودند برای دفن. بدن تست مثبت به خاک سپرده شد توسط کارکنان پوشیدن دستکش و محافظ دنده و گور اندود شده با آهک.

“اگر نتایج آزمایش منفی وجود دارد بدون نیاز به دفن آنها را بر اساس پروتکل جدید کروناویروس و خانواده می توانید دریافت بدن از عزیزان خود و دفن آن جایی که آنها می خواهند” رمضانی گفت.

در سرمقاله خود نوشت, ایران, ارشد, معاون رئیس جمهور در عین حال ممنوع تمام سفرهای خارج از کشور مقامات برای حضور در رویدادهای بین المللی به semiofficial خبرگزاری ایسنا گزارش شده است. که تاثیر نمی گذارد وزیر نفت بیژن منتشر که در سفر با همراهان به وین برای اجلاس اوپک.

روحانی در جلسه هیئت دولت اذعان تلفات شیوع مصرف شد در عمومی. به نام او در تلویزیون دولتی به ارائه “شادتر” برنامه های به سرگرم کردن کسانی که در خانه گیر کرده.

“من مصرانه از همه هنرمندان و دانشمندان و روانشناسان و همه کسانی که می تواند لبخند را به چهره مردم می آیند به رسانه های اجتماعی,” او گفت:. “امروز کلماتی که مردم را خسته هستند که دیگر سودمند است.”

در اسرائیل, خاخام دیوید لاو خواست هوشیار یهودیان به خودداری از بوسیدن “mezuzah” یک قلم کوچک پوشاندن نماز رفته است که متصل به چهارچوب در. ناظر یهودیان به طور معمول لمس آیتم و سپس بوسه دست خود را هنگامی که راه رفتن را از طریق یک راهرو.

عراق وزارت بهداشت گفت: یک زن مسن در بغداد که تست مثبت برای coronavirus درگذشت. در عراق نیمه مستقل اقلیم کردستان در انتخابات گفت: آنها مشکوک 70 ساله در نزدیکی مرز با ایران نیز درگذشت این بیماری اگر چه مقامات در بغداد در حال تایید کرد خود عفونت.

امارات متحده عربی کمک کرد تا تخلیه سودان دانش آموزان در گیر سخت-آمار چین در شهر ووهان. آنها خواهید بود برگزار شد در امارات متحده عربی در قرنطینه. و مصر ممنوع قطری ها از ورود به کشور پس دوحه شروع ممنوعیت مشابه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید