COVID19: آمریکا اجازه پزشکان در H-1B ویزای کار برای تمرین پزشکی از راه دور

ما را آرام مقررات اجازه می دهد تا پزشکان در H-1B ویزای کار برای تمرین پزشکی از راه دور و کمک به بیمارستان های محلی برای دیدار با افزایش تقاضا برای متخصصان مراقبت های بهداشتی با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس در امریکا بدترین آمار کشور توسط COVID-19 شیوع.

ایالات متحده نزدیک به 1.45 میلیون مورد تایید COVID-19 مورد و بیش از 86,000 مردم فوت کرده اند با توجه به شدت بیماری مسری.

ایالات متحده خدمات مهاجرت و شهروندی (USCIS) صادر شده است دستورالعمل های جدید را قادر می سازد پزشکان برگزاری ویزای H-1B به عمل پزشکی از راه دور و ارائه به بیمارستان های محلی با انعطاف پذیری لازم برای پاسخگویی به افزایش تقاضا برای درمان پزشکی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

H-1B ویزا یک ویزای غیر مهاجرتی است که ما اجازه می دهد تا شرکت ها برای استخدام فارغ التحصیل در سطح کارگران در مشاغلی تخصصی است که نیاز به مهارت های فنی یا تئوری در زمینه های خاص که شامل دندانپزشکی ،

به روز شده در دستورالعمل آمده بعد از یک گروه دو حزبی از قانونگذاران خواست USCIS به مجوز پزشکان با ویزای H-1B را انتخاب کنید و تغییرات برای کمک به بهتر در coronavirus پاسخ تلاش. تجهیزات پزشکی, به خصوص کسانی که در مناطق روستايی تکیه ویزای H-1B برنامه برای پر کردن انتقادی خالی.

به عنوان بخشی از ویزا فرایند تصویب کارفرمایان باید شناسایی کجا و برای چه مدت ویزا دارنده کار خواهد کرد. هر گونه تغییرات به دارنده روادید وضعیت باید تایید شده توسط USCIS.

سایت-ويژگی برای کار مجوز مانع پزشکان برگزاری ویزای H-1B از انتقال به امکانات که در حال غرق با COVID-19 بیماران و یا در حال تجربه کمبود کارکنان با توجه به قرنطینه مورد نیاز است.

گروهی از نمایندگان مجلس در نامه ای به USCIS گفت که این پزشکان نیز قادر به ارائه درمان از طریق پزشکی از راه دور برنامه های که ارائه بسیار مورد نیاز افزایش ظرفیت محروم و مناطق روستایی در طول این بیماری همه گیر.

“به عنوان یک نتیجه از این حمایت USCIS تغییر سیاست خود را قادر می سازد پزشکان با ویزای H-1B به عمل پزشکی از راه دور و اجازه می دهد آنها را برای انتقال به ضعف امکانات. در جامعه ما هم نیاز داریم ما باید اطمینان حاصل شود ما ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به طور کامل قدرت به درمان بیماران در منطقه ما گفت: کنگره جمهوری خواه جان Katko.

در همین حال آمریکا دندانپزشک انجمن (ADA) در روز پنج شنبه درخواست شده است که دولت فدرال تمدید زمان 60 روز مهلت برای بیکار یا furloughed دندانپزشکان با ویزای H-1B به 180 روز طول COVID-19 بیماری همه گیر.

“دندانپزشکان که در ایالات متحده آمریکا با ویزای H-1B نگران هستند که آنها ممکن است از دست دادن وضعیت خود و مجبور به بازگشت به کشور خود ادا جمهور چاد P Gehani و ادا مدیر اجرایی کاتلین T McLoughlin نوشت: در نامه ای به یوسف Edlow معاون مدیر سیاست در USCIS.

این آنها را جلوگیری از بازگشت به کار مهم بهبود سلامت دهان و دندان از آمریکایی ها زمانی که دندان دفاتر بازگشایی آنها نوشت: در نامه ای به تاریخ مارس 11 یک کپی از آن منتشر شد به مطبوعات.

وزارت کار و وزارت امنیت داخلی را حفظ کند آمار تعداد ما دندانپزشکان با ویزای H-1B هر چند ADA برآورد و پیشنهاد کرده اند که وجود دارد حدود 1200.

در طول COVID-19 گیر بسیاری از مطب های دندانپزشکی تعطیل هستند و یا فقط در حال دیدن اورژانس بیماران. آنها انجام این کار به منظور به سرعت در جامعه گسترش حفظ تجهیزات پزشکی و تسکین بخش اورژانس از دیدن دندانپزشکی ، به عنوان یک نتیجه دندانپزشکان در حال furloughed یا گذاشته شدن از طریق هیچ گسل از خود نامه است.

در ضمن موسسه کاتو های مستقر در واشنگتن فکر می کنم تانک در روز پنج شنبه خواست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به ممنوعیت ویزای H-1B به عنوان آن است که در یک بخش از رسانه های آمریکایی.

توقف ویزای H-1B سیستم انجام خواهد شد enormous آسیب به بخشی از سیستم مهاجرت ما بیشتر مانند شایستگی مبتنی بر سیستم پشتیبانی توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سالم بار. به خاطر نوآوری آمریکا نمی دید ویزای H-1B آن گفت.

در یک جداگانه اخبار Breitbart شبکه خبری گزارش داد که شرکت های فورچون 500 عجله دارند یک آژانس فدرال برای تمدید اجازه کار برای هزاران ویزای H-1B کارگران به عنوان مقامات دولت استدلال می کنند بیش از ویزا محدودیت هایی که کمک خواهد کرد که آمریکایی ها دست آوردن مجدد مشاغل از دست رفته در coronavirus سقوط.

Facebook خواسته و در ادامه تصویب پسوند 611 از آن ویزای H-1B-کارگران از کارکنان در USCIS آژانس Breitbart گفت:, و اضافه کرد که اپل رو 647 پسوند مایکروسافت رو 903 و آمازون رو 1,245 الحاقات از USCIS.

یک تجزیه و تحلیل توسط مرکز مطالعات مهاجرت از آمار منتشر شده در روز جمعه گذشته توسط اداره آمار نیروی کار نشان می دهد که هر دو بومی آمریکایی و مهاجران (قانونی و غیر قانونی) دچار یک افزایش در نرخ بیکاری در ماه آوریل است.

نرخ بیکاری برای بومی آمریکایی ها شروع به پریدن کرد به 14 درصد در مارس سال 2020 تا از 3.8 درصد در ماه فوریه قبل از COVID-19. در میان مهاجران نرخ 16.4 درصد در ماه آوریل تا از 3.6 درصد در ماه فوریه گفت: گزارش منتشر شده در اینجا در روز پنج شنبه.

“وجود دارد 18.2 میلیون بیکار بومی و 4.3 میلیون بیکار مهاجران در آوریل 250 درصد افزایش برای بومی و 320 درصد افزایش برای مهاجران پس از مه” آن گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید