شاخص بهای مصرف کننده دارای تظاهرات علیه طرح محرک

حزب کمونیست هند (CPI) برگزار شد در سراسر کشور در اعتراض به “بی تفاوتی از مودی دولت به وضعیت اسفبار کارگران مهاجر” و “پوچی از ₹20 lakh کرور اقتصادی بسته” اعلام کرد نخست وزیر نارندرا. همه حزب واحد برگزار شد ایستاده در تظاهرات با حمل پلاکارد با شعارهای خود را در دفاتر حزب. اعتراض تلاشی بود برای رسیدن به این عموم مردم هستند که زندگی در ناامیدی گفت: حزب دبیر کل D. رجا.

این حزب خواستار شده است که هر یک از مهاجر و کارگر باید با توجه به ₹10,000 جزر و مد در طول چند ماه آینده و کمک به آنها برای سفر بازگشت به خانه. این حزب همچنین خواستار آن است که انسان روز تحت MNREGA و پرداخت به موقع تحت این طرح است. این حزب خواستار آن شدند که باید وجود داشته باشد یک شبیه تضمین اشتغال طرح برای مناطق شهری بیش از حد. این حزب به شدت مخالف رقت قوانین کار.

نامه از سردبیر


خواننده عزیز

ما شده اند نگه داشتن شما تا تاریخ را با اطلاعات در مورد تحولات در هند و جهان است که باید تحمل در سلامتی و تندرستی ما زندگی و معیشت در طول این زمان دشوار است. برای فعال کردن انتشار گسترده ای از اخبار است که در منافع عمومی ما افزایش تعداد مقالات است که می تواند به عنوان خوانده شده رایگان و تمدید دوره آزمایشی رایگان. ما باید یک درخواست برای کسانی که استطاعت به اشتراک: لطفا انجام دهید. همانطور که ما در مبارزه با دروغ و اطلاعات غلط و نگه داشتن apace با اتفاقات ما نیاز به ارتکاب بیشتر منابع به جمع آوری اخبار عملیات. ما وعده به ارائه کیفیت روزنامه نگاری است که باقی می ماند به دور از منافع سیاسی و تبلیغاتی.

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید