گردباد ‘Amphan’ به احتمال زیاد به نوبه خود به بسیار شدید طوفان; ریزش زمین در بنگال و بنگلادش و سواحل on May 20: MHA

این طوفان بهداشت حرفه ای ‘Amphan’ که در حال حاضر در حال حرکت بیش جنوب شرقی خلیج بنگال است که به احتمال زیاد تبدیل به یک طوفان شدید و باران سیل آسا در غرب بنگال coast, on May 20, این وزارت خانه گفت: در روز یکشنبه. این طوفان بهداشت حرفه ای ‘Amphan’ (تلفظ به عنوان UM-جناس) در حال حرکت است بیش جنوب شرقی خلیج بنگال و محله شده است و تبدیل شمالی-northwestwards با سرعت 6 kmph بیش از گذشته شش ساعت آن را گفت.

آن را تشدید کرده است و کمی دراز محور بیش از همان منطقه در 0530 ساعت IST روز یکشنبه یک خانه در مراسمی رسمی به نقل از یک هند هواشناسی بخش اعلانات.

طوفان در حال حاضر خال خال در نزدیکی عرض جغرافیایی 11.4 degreesN و جغرافیایی 86.0 degreesE حدود 990 متر در جنوب پردیپ (Odisha), 1,140 کیلومتری جنوب-جنوب غربی Digha (بنگال) و 1,260 کیلومتری جنوب-جنوب غربی Khepupara (بنگلادش).

همچنین بخوانید: Odisha فرح ممکن است طوفان, 12 منطقه در حالت آماده باش

آن را بسیار به احتمال زیاد به تشدید بیشتر به شدید طوفان بهداشت حرفه ای در طول شش ساعت و تبدیل به یک بسیار شدید طوفان بهداشت حرفه ای در طول پس از آن 12 ساعت وزارت رسمی گفت.

آن است که به احتمال بسیار زیاد به حرکت و نزدیک به شمال در روز دوشنبه و سپس دوباره منحنی شمالی-northeastwards در سراسر شمال غربی خلیج بنگال و عبور از غرب بنگال-بنگلادش سواحل بین ساغر سلیمان (بنگال) و Hatiya سلیمان (بنگلادش) در طول بعد از ظهر و یا عصر روز 20 مه به عنوان یک بسیار شدید طوفان بهداشت حرفه ای رسمی گفت.

ملی مدیریت بحران کمیته (NCMC) در شنبه بررسی آمادگی برای قریب الوقوع طوفان و کارگردانی کمک فوری به غرب بنگال و Odisha.

جلسه NCMC به ریاست کابینه وزیر راجیو Gauba برگزار شد به بورس از آماده سازی برای cyclone.

کابینه وزیر بررسی وضعیت فعلی و آمادگی برای امداد و عملیات و کارگردانی که با کمک های فوری به عنوان مورد نیاز ارائه می شود یک بیانیه رسمی گفته بود.

سنگین و بسیار سنگین و بارش باران همراه با سرعت بالا بادها و جزر و مد امواج انتظار می رود در منطقه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید