دیوید وارنر خواسته Jr NTR تولدت مبارک با رقص به ‘پککا محلی’ آهنگ

استرالیایی کریکت دیوید وارنر است Infinite ستاره فیلم تلوگو صنعت نمی دانم آنها مورد نیاز است.

در طول همه گیر این Sunrisers Hyderabad بازیکن نگه داشته است همه را سرگرم با یک رشته از ویدئوها در نرم افزار به poular Telugu songs مانند Butta Bomma از علا Vaikunthapurramlooو دیگر تامیل و آهنگ هندی نیز هست.

در حال حاضر به مناسبت تلوگو ستاره Jr NTR, تولد کریکت همراه با همسرش, Candice وارنر اقدام به تکرار این بازیگر حرکت می کند از یکی از محبوب ترین آهنگ ها: پککا محلی از Janatha گاراژ! این پککا محلی آهنگ بازیگران Jr NTR و Kajal Aggarwal بیش از 61 میلیون بازدید.

 

وارنر آرزو Jr NTR تولدت مبارک و نوشت: “یک روز بزرگ. ما سعی کردیم اما عجب رقص سریع” و با برچسب همسر او در این ویدئو بیش از حد.

در مقابل کار طرفداران مشتاقانه در انتظار تیزر و برای اولین بار به نظر می رسد از Jr NTR را RRR با S. S. Rajamouli.

 

نامه از سردبیر


خواننده عزیز

ما شده اند نگه داشتن شما تا تاریخ را با اطلاعات در مورد تحولات در هند و جهان است که باید تحمل در سلامتی و تندرستی ما زندگی و معیشت در طول این زمان دشوار است. برای فعال کردن انتشار گسترده ای از اخبار است که در منافع عمومی ما افزایش تعداد مقالات است که می تواند به عنوان خوانده شده رایگان و تمدید دوره آزمایشی رایگان. ما باید یک درخواست برای کسانی که استطاعت به اشتراک: لطفا انجام دهید. همانطور که ما در مبارزه با دروغ و اطلاعات غلط و نگه داشتن apace با اتفاقات ما نیاز به ارتکاب بیشتر منابع به جمع آوری اخبار عملیات. ما وعده به ارائه کیفیت روزنامه نگاری است که باقی می ماند به دور از منافع سیاسی و تبلیغاتی.

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید