شمار کشته شدگان در آتش سوزی حادثه در نیروگاه حرارتی-II افزایش به چهار

قرارداد کارمند NLC هند با مسئولیت محدود (NLCIL), D. Balamurugan, 36 بود که مجروح در یک آتش سوزی حادثه در واحد ششم در نیروگاه حرارتی-II در مارس 7, تسلیم برای سوختگی در یک بیمارستان خصوصی در Tiruchi روز چهارشنبه با در نظر گرفتن تلفات به چهار.

Balamurugan همراه با هفت نفر دیگر از جمله دو دائم کارکنان بستری شد به Kauvery بیمارستان در Tiruchi با سوختگی شدید آسیب پس از حادثه است. فاجعه رخ داده است که آتش سوزی در کوره دیگ بخار باعث سوختگی از درجات مختلف به هشت نفر بودند که در نزدیکی دیگ بخار.

یک NLCIL رسمی گفت که درخواست برای اشتغال تحت ‘طرح برای اشتغال وابسته از مرحوم’ به یك عضو خانواده خواهد بود بموقع توصیه می شود به مرجع صالح طبق قوانین. NLCIL در حال حاضر دستور داد یک پروب توسط A. S. Bakshi رئیس سابق مرکزی برق قدرت (CEA) برای بررسی این حادثه و ارائه گزارش خود.

نامه از سردبیر


خواننده عزیز

ما شده اند در تلاش برای نگه دارید تا به تاریخ با اخبار که مهم به ما زندگی و معیشت در طول این زمان دشوار است. برای فعال کردن انتشار گسترده ای از اخبار است که در منافع عمومی ما افزایش تعداد مقالات است که می تواند به عنوان خوانده شده رایگان و تمدید دوره آزمایشی رایگان. ما باید یک درخواست برای کسانی که استطاعت به اشتراک: لطفا انجام دهید. همانطور که ما در مبارزه با دروغ و اطلاعات غلط و نگه داشتن apace با اتفاقات ما نیاز به ارتکاب بیشتر منابع به جمع آوری اخبار عملیات. ما وعده به ارائه کیفیت روزنامه نگاری است که باقی می ماند به دور از منافع سیاسی و تبلیغاتی.

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید