Deepali Deshpande اعتصاب محتاط توجه

هند مشکل از مقدار زیادی در تفنگ و تپانچه حوادث است به احتمال زیاد به انتخاب یک سردرد زمانی که آنها نشستن برای انتخاب تیم ها برای بازی های المپیک به تعویق افتاد.

یک سوال اصلی این است که آیا در مسابقات قهرمانی جهان به مدال نقره Anjum Moudgil خواهد بود قادر به حفظ او اسکله در تفنگ هوا خواهد شد و یا انتخاب به جای انتخاب قهرمان سابق جهان و مدال طلای بازی های کشورهای مشترک المنافع Tejaswini Sawant.

“شما سعی می کنید به بهترین خود را در هر زمان. شما نمی توانید فکر می کنم ” این است که نه من قوی رویداد. اجازه بدهید صبر کنید و آن را در رویداد” بود Anjum ضد به این سوال.

طنز

انجم به ضرب گلوله یک رکورد جهانی 1180 از 1200 در 50 متر تفنگ 3-موقعیت رویداد, اما طنز این است که او نمی تواند در رقابت در این تیم به طور منظم در هر یک از این جام جهانی به عنوان تیم جستجو برای المپیک سهمیه که او فاقد شرایط لازم برای پیروزی است. پس از Sunidhi Chauhan Gaayathri Nithyanandam و کژال Saini موفق شد Tejaswini که میخ المپیک سهمیه در 3P رویداد.

المپیک Deepali Deshpande هند تیم با عملکرد بالا تفنگ مربی قرار دادن همه چیز در چشم انداز است. “انجم را تجربه کرده است و در شکل خوب. تعویق یک مزیت است برای او. در تفنگ هوا 2019 شد, همه چیز در مورد تغییر روش تجهیزات و گرفتن بیش از آسیب. هنوز هم او می تواند حفظ رتبه بندی گفت:” Deepali.

با Apurvi Chandela برنده دو جام جهانی مدال طلا آن را به طور کلی درک شده است که Elavenil Valarivan و Mehuli Ghosh می تواند مبارزه برای دومین نقطه در زنان air rifle.

دو هواپیما

“ملی فدراسیون و کمیته انتخاب خواهد شد و فکر زیادی در این جنبه. من احساس می کنم که ما باید بسیار مراقب باشید به عنوان ما خواهد شد کار بر روی دو هواپیما. یکی از بازی های المپیک 2020 برگزار می شود در سال 2021 است 2024. برخی از بورس خواهد بود دونده جلو برای 2024. اگر ما آنها را بکشید به این انتخاب ممکن است ما آنها را از دست بدهند و حتی برای 2024,” هشدار داد Deepali حتی به عنوان او با اشاره نمرات بالا از 1170 یا بیشتر از Tejaswini. “با سهمیه المپیک امتیاز او دوم به Anjum تنها,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید