دموکرات ها به پروب به مغلوب ساختن پیشی جستن شلیک watchdog

دموکرات کنگره در روز شنبه راه اندازی یک کاوشگر به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “سیاسی-انگیزه” اخراج یک دولت ناظر در نظر گرفته شده که در حال بررسی وزیر امور خارجه مایک Pompeo.

اعلام کرد: آقای ترامپ گفت: مجلس نمایندگان سخنران نانسی پلوسی اواخر جمعه که او برنامه ریزی شده به اخراج از وزارت خارجه بازرس کل استیو Linick.

این آقای مغلوب ساختن پیشی جستن سوم ناگهانی اخراج رسمی وظیفه نظارت دولتی سوء رفتار و سوء استفاده از آوریل کشید و انتقاد حتی از اعضای حزب خود.

“شلیک های متعدد بازرسان به طور کلی بی سابقه است; انجام این کار بدون علت خوب لرز استقلال ضروری به هدف خود را ایم” جمهوری خواه میت رامنی.

“این یک تهدید برای پاسخگو دموکراسی و شقاق در قانون اساسی موازنه قدرت” رامنی ادامه داد.

دو عضو ارشد دموکرات — سناتور باب منندز و کنگره الیوت انگل — در بیانیه ای گفت آنها “unalterably مخالفت سیاسی با انگیزه شلیک”.

قانونگذاران گفت: آقای Linick ظاهرا “باز رسیدگی به تخلف وزیر امور Pompeo خود” و گفت: شلیک شد “شفاف طراحی شده برای محافظت از وزیر Pompeo از مسئولیت پذیری شخصی و … ممکن است یک عمل غیر قانونی مصر است.”

در Pompeo دستور

یک دموکرات کنگره مشاور صحبت خواست نامش فاش نشود گفت: آقای Linick شد کاوش شکایت که Pompeo استفاده نامناسب سیاسی منصوب به انجام وظایف شخصی برای خود و همسر او سوزان.

سی ان ان به نقل از یک مقام وزارت خارجه گزارش داد که آقای Pompeo خود توصیه کرده بود شلیک و دست برداشت Stephen Akard سابق دستیار معاون رئیس جمهور مایک پنس برای موفقیت آقای Linick.

طبق قانون دولت باید به کنگره 30 روز اطلاع از برنامه های خود برای خاتمه دادن به بازرس کل در نظریه دادن قانونگذاران زمان به مطالعه حرکت و اعتراض اگر موجه باشد.

“به طور کلی عدم اعتماد به نفس به سادگی نیست جزئیات کافی برای راضی کردن کنگره” هشدار داد حزب جمهوری خواه و سناتور چاک Grassley.

اما مانند قبلی اخراج رفته اند از طریق بلامانع.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید