با وجود مستند آتش سوزی ستمگري جنگل اشاره به خرابکاری

این مستند ظاهرا کار نمی کند در جنگل های Telangana که در آن آتش سوزی ravaging طبیعت با unparallelled ایمنی با توجه به آتش سوزی جنگل ها سیستم هشدار بر روی ماهواره های سنجش از راه دور فن آوری است. دولت ثبت بیش از 6000 آتش سوزی در جنگل ها از نوامبر 1 سال گذشته که عظیم 3,996 ثبت شد و طی مدت هفت روز فقط دو شماره که بالاترین در این کشور به عنوان در هر مورد هشدار قرار داده Moderate Resolution Imaging Spectro-تشعشع سنج (MODIS) و Suomi-ملی قطبی در مدار مشارکت فضاپیما مرئی-مادون قرمز تصویربرداری تشعشع سنج مجموعه بخشی از سیستم هشدار.

رکورد جاری است که در واقع کمتر در تعدادی از آتش سوزی جنگل های ثبت شده در کشور در سال گذشته اما از آن است که مختل توجه داشته باشید که وجود دارد به طور ناگهانی و تیز جهش در بروز مربوطه با اعلام مستند در نظر COVID-19 نشان می دهد نسبت به ‘خرابکاری’. برای مثال Kawal رزرو ببر (KTR) گسترش بیش از سابق کامپوزیت اورد منطقه ثبت 134 آتش سوزی از بین مارس 1 و 21 در حالی که این تعداد شروع به پریدن کرد به 477 برای یک مقدار کوچکتر دوره بین ماه های مارس 22 و 29.

مارس 29 بدترین روز آن را به عنوان شاهد mindboggling 103 آتش سوزی در KTR جنگل. سرسری مطالعه از الگوی جنگل امتیاز در این فصل نشان می دهد که بروز متمرکز شده است در KTR منطقه سقوط در نیرمل و ادیلبد مناطق عمدتا در نیرمل و Khanapur جنگل بخش در سابق و Utnoor و Ichoda جنگل در بخش دوم.

توطئه

به گفته مقامات وزارت الگوی نشان می دهد برخی از انواع توطئه که در هیچ محفظه در بخش نادیده گرفته شده اند و توسط کسانی که روشنایی آتش سوزی. اشاره گر است که به طور معمول نسبت به beedi برگ پیمانکاران به عنوان tendu برگ جمع آوری شده است در بسیاری از این مناطق و به سمت Multanis از Ichoda و Sirikonda mandals در ادیلبد منطقه به عنوان یک تعداد زیادی از آتش سوزی جنگل نقاط شده است این منطقه از بهره برداری از این همیشگی قاچاقچیان چوب.

“آتش سوزی که در واقع آغاز و حتی قبل از khallas یا beedi برگ واحدهای حراج گذاشته شده است. Multanis شاید محیط جنگل در آتش یا به عنوان یک اندازه گیری از انتقام برای سرکوب فعالیت های خود را در سال گذشته یا در حال انجام مناقصه از پیمانکاران” جنگل رسمی اشاره کرد.

“تنها گشت زنی توسط برخی از نیروی مسلح را ذخیره ارزش زندگی در حیات وحش. از دست دادن گسترش در صدها کیلومتر مربع از سطح جنگل و اگر به پول ترجمه را می شود به چند صد کرور روپیه” اضافه شده یکی دیگر از رسمی دادن دلیل خود را برای برخورد با این پدیده بیشتر stringently.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید