Dhoni می شود بهترین نتیجه را از بازیکنان خود را: Albie Morkel

Albie Morkel بین المللی حرفه ای ممکن است پرتاب فک انداختن شماره اما او برداشت حق درها در زمان مناسب به پایان رسید و بازی زمانی که مورد نیاز است. موازی بین المللی روی لئامت دادن زد Chennai Super Kings سفر تحت رهبری M. S. Dhoni.

با نام تجاری

پس از بازی پنج IPL نهایی تحت سوپراستار ‘حافظ-رودخانه آفریقای جنوبی احساس می کند ‘Dhoni با نام تجاری’ مسائل و او است که هنوز هم بینهایت برای اجرای مناسب نشان می دهد.

“او نقش مهمی دارد. همه ما می دانیم چگونه Dhoni است در هند. او یکی از بهترین T20 و سفید-توپ بازیکنان همیشه به بازی این بازی و اگر شما او را به عنوان یک رهبر آن است که رفتن را به موفقیت به عنوان او می داند که چگونه برای به دست آوردن بهترین نتیجه را از بازیکنان خود” Morkel گفت Sportstar در حاشیه Unacademy ایمنی جاده جهان سری.

Dhoni شده است در خارج از زمین پس از جام جهانی 2019 نیمه نهایی از دست دادن به نیوزیلند. 2020 نسخه از IPL است که در حال حاضر در برزخ با توجه به شیوع کروناویروس را مشخص خود باز گشت و شاید مجموعه ای از صحنه رود, خداحافظی مسابقات در اکتبر, ICC World T20.

Morkel انداخت نور در دستاوردهای CSK به رمزگشایی Dhoni عامل موفقیت هر تیم است. “این همه می آید از نگه داشتن هسته ای خود را گروهی از بازیکنان با هم برای یک مدت زمان طولانی و همان کاپیتان Dhoni برای تمام فصول به جز برای دو سال زمانی که آنها بخشی از رقابت است.

“قوام راز خود را. در طول چند فصل گذشته آنها ساخته شده نهایی هشت بار از 10,” او گفت:.

Morkel بازنشسته و از همه اشکال از بازی سال گذشته اما او نتواند “لحظات IPL.” او در بخشی از آفریقای جنوبی افسانه طرف برای ایمنی جاده ها سری بود که به نام خاموش در اواسط راه با توجه به همه گیر.

“من را پذیرفته اند که من در زمان بیش از. شما نیاز به حرکت می کند. من صرف فوق العاده سال با CSK که هنوز هم بسیار موفق است.”

همانطور که برای Dhoni فقط زمان خواهد شد بگویید اگر او باز خواهد گشت آبی در نیوجرسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید