دیجیتال عبور برای ورود پست-مستند

در نظر یک انتظار هجوم مهاجران به کرالا پست مستند دولت است ژرف اندیشی مقدمه ای دیجیتال می گذرد متشکل از سلامت اعلامیه برای تنظیم ورود.

کرالا دولت آن ماموریت است که در آثار به آماده این نرم افزار خواهد شد که یک نسخه سفارشی موجود سفر با تصویب صادر شده به مردم در اینجا به سفر در یک منطقه محدود در طول مستند.

با توجه به S. Chithra, مدیر, کرالا دولت آن ماموریت این سیستم با هدف محدود کردن ورود افراد به جلوگیری از گسترش COVID-19.

“این سیستم است که هنوز نهایی به عنوان همه چیز بستگی به تصمیم نهایی گرفته شده توسط دولت در مستند. در مورد تصمیم گیری برای ممنوعیت مستند و یا هر زمان که ورود ممنوعیت برداشته شده است, ما نیاز به یک سیستم pass برای تنظیم ورود. وجود خواهد داشت غربالگری برای کسانی که از کشور های طبقه بندی شده به عنوان داشتن COVID-19 خطر است. آنها مورد نیاز خواهد بود به درخواست برای تصویب و به سلامت اعلامیه هنگامی که آنها دریافت بلیط خود را. دیجیتال عبور با یک کد QR را می توان مورد استفاده برای وارد کردن و همچنین به حرکت به صفحه اصلی انزوا و یا یک مرکز قرنطینه در اینجا به عنوان در هر وضعیت سلامت خود را,” او گفت:.

یک سیستم مشابه که قبلا معرفی شده توسط سنگاپور پس از COVID-19 شیوع آن همه مسافران به کشور مورد نیاز برای ارسال سلامت خود اعلامیه قبل از ورود. این سیستم نیز وجود دارد تصریح جریمه های سنگین برای ارائه اطلاعات نادرست در وضعیت سلامت.

اما تنظیم ورود از داخل کشور برای کسانی که پس از رسیدن از طریق جاده یا راه آهن در حال رفتن به سختی می شود با توجه به مشکلات عملی که تعداد زیادی درگیر هستند و همچنین به دلیل دیجیتال تصویب نیاز به فرد وارد به یک تلفن هوشمند. فرم های فیزیکی توزیع شده در میز کمک در مختلف نقاط ورود نیز در نظر گرفته شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید