مدیر Ambili تا به حال یک سفر جالب در Malayalam film صنعت

در طول عمر خود Ambili شده است بسیاری از چیزها و ملبس به بسیاری از ‘نقش’. او کارگردانی کرده است نزدیک به 12 فیلم شده است را artiste, هنوز, عکاس, فیلم, مدیر هنری یک هنرمند با درام تئاتر و طراحی پوستر حرفه ای پوشا از 50 سال است. این تنوع لولا در یک هویت او دارای نزدیک به قلب خود را — یک هنرمند. با هنر خود نشان می دهد در دیوید هال گالری هنر او برمی گردد که اصلی تماس. “اگر نه برای هنر, پس از آن من کار کرده اند در فیلم می گوید:” 68 ساله است.

مدیر Sreekumaran Thampi گفت Ambili, هنگام دعوت برای نشان می دهد که آن را “بسیار دیر” دلالت دیر بود.

“من تنبل” Ambili ارائه می دهد به عنوان توضیح. برای کسی که ‘تنبل’ تعداد آثار — نقاشی و طرح — سرسام آور است 124. آخرین ‘نمایشگاه’ بود که در سال 1971 به عنوان بخشی از یک رقابت بود که او یک دانش آموز از دانشکده هنرهای زیبا (سپس شغلی موسسه) در تریسور. رقابت با دسته ای آمپول و سالمندان او برنده جایزه اول. آن را یکی دیگر از 48 سال قبل از او رنگ و بارها این را نشان می دهد.

از نمایش

  • این آثار متمایز و متنوع مجموع ofAmbili تجربیات در زمینه های مختلف از هنر است. در شرایط پالت و حساسیت – آنها نشان می دهد تاثیر سینما. او نمی خجالتی و دور از رنگ قرمز پررنگ, عمیق, بلوز و سوخته ochres. تنوع الهام آزاد او را از محدودیت پیوستن به یک سبک واحد. او می پردازد ادای احترام به استادان مانند رجا Ravi Varma, MF حسین, Vincent Van Gogh, پابلو پیکاسو و لئوناردو داوینچی و میکل آنژ — پرتره خود را backgrounded توسط برخی از عمده خود را کار می کند. علاوه بر وجود طرح سیاه و سفید — جوهر و دات از بازیگران.

نویسنده/بازیگر Sreemoolanagaram Vijayan از او خواسته بود تا به رسم جلد یک کتاب که Ambili نیست. Vijayan اظهار داشت: “شما از مسافری که می رسد ایستگاه بعد از قطار را ترک کرده است.” این می تواند درست او معتقد است. “شاید به همین دلیل است که من قادر به ایجاد یک فیلم سینمایی در 15 سال گذشته. من برای پیدا کردن آن دشوار است نزدیک شدن مردم درخواست اگر ما می تواند یک فیلم است.” صنعت سینما بیش از حد تغییر زیادی در 15 سال گذشته. آخرین فیلم سینمایی بود Chamante Kabiniساخته شده در سال 2003 منتشر شد اما در سال 2015. در عین حال Ambili شده است ساخت فیلم برای بخش روابط عمومی از دولت Governent و همچنین فیلم های کوتاه بر اساس SK Pottekattu و Perumbadavam Sreedharan داستان.

Director Ambili has had an interesting journey in the Malayalam film industry

Ambili ممکن است رنگ برای هنر را نشان می دهد اما او تا به حال شده است نقاشی پوستر فیلم در حالی که برای — من “پوستر برای Madhu-Sarada-Jayabharathi-starrer Asthamayam (1978) متوجه شد در زمانی که هنوز بسیاری از زحمت با آنها. آن را به حال Madhu و Jayabharathi پشت مبتنی توسط یک تنظیم خورشید.”

او عطریست با نقاشی پس از او سوار بر حرفه ای فیلم است در مورد بوم خالی استفاده نشده رنگ و وعده های شکسته “بازیگر Sarada خریداری من رنگ و بوم برای من به رنگ اسب, بازیگر/کارگردان Thikkurissi Sukumaran Nair همین برای یک زن برهنه و نویسنده Sreemoolanagaram Vijayan از من خواست برای انجام یک جلد کتاب است.” هیچ کدام از این رو انجام داده – Sarada را فراموش کرده و در Thikkurissi مورد هنرپیشه یاد و شوخی در مورد Ambili نه انجام کار هنری.

موهای فرفری ریشو و لباس پوشیدن و در لباس سفید مد و munduدوستان مثل مدیر/scenarist Sathyan Anthikkad می گویند او تغییر زیادی نکرده است. Ambili شناخته شده Anthikkad از روز او یک مدیر هنری و دومی یک دستیار کارگردان است.

Director Ambili has had an interesting journey in the Malayalam film industry

سینما بوده است و او به همه چیز. قابل توجه ترین این فیلم را کارگردانی کرده است او اولین Veena poovu (1983) داستان یک نوازنده دوره گرد. که فیلم تغییر این دوره از زندگی حرفه ای او و او مدیر است; این به خاطر آن آهنگ ها به خصوص ‘Nashta swargangale ningalennikoru…’ “فیلم هایی مانند Pather Panchali و Bhuvan Shome; فیلم های اینگمار برگمن و دیگر کلاسیک الهام بخش من برای مستقیم فیلم,” او می گوید. برخی از فیلم های دیگر هستند Ashtapadi, Maunaragam, Samudhayam و Swantham Sarika.

او متعلق به یک متفاوت زمان دشوار برای فیلمسازان. زمانی که دوستی بودند جعلی برای زندگی ساخته شده را از طریق به اشتراک گذاشته نا امیدی و حمایت از یکدیگر است. او در گفتگو فلفلی با نام هایی مانند کسانی که از مدیران Ramu قرية, Balachandra Menon, Bharathan و PN منون و نویسنده Vaikom محمد بشیر, در میان دیگران. او با این و دیگر مدیران به عنوان مدیر هنری طراح صحنه و لباس و در زمان آرایش هنرمند بیش از حد.

یک طرح از Vaikom محمد بشیر او به عنوان یک 16 ساله led Ambili به فیلم. نویسنده صحبت شد در یک برنامه برگزار شد در تریسور, Ambili جلب نویسنده در یک مقاله آشنایی حمل برای تولدش. Basheer تحت تاثیر قرار گرفته بود از آنچه او را دیدم و آن را نشان داد به ملی برنده جایزه مدیر Ramu قرية که او نیز اتفاق افتاده است به attendthe رویداد.

Ambili فرود یک کار به عنوان هنرمند در قرية را Uma پرینتر (تریسور) یکی از کرالا چند رنگ افست پرینتر. او به کار در مبارزات انتخاباتی مواد برای قرية زمانی که مدیر رقابت انتخابات ، “کار برای او درهای بسیاری را برای من. او هیچ عادی فیلمساز او با برخی از بهترین در صنعت; که او را استخدام کرد به من گفت: چیزی در مورد من استعداد نیز هست.” او freelanced برای Uma چاپگر به عنوان یک دانشجو و بعد آن را پیوست. خود اول شد پوستر برای Virunnukaari (1969). ‘به منتشر می شود’ پوستر محاوره به عنوان ” آینده پوستر از قرية را Nellu (1974) برای اولین بار بود او را امضا کرد نام خود را. “من امضا نام من در آن Bharathan و PN منون امضا کار خود را بنابراین من بیش از حد.”

جهت هنر اتفاق افتاده است به او فرصت زمانی که او به نام برای بازیگر Madhu فیلم Asthamayam. او بعد از کار در این بازیگر Uma استودیو در تریواندروم. جالب است که او به خاطر ‘ساختمان’ پرداخت بخش چند طبقه کالج پزشکی بیمارستان (تریواندروم). با وجود محدودیت های تکنولوژی و مواد او ایجاد یک مجموعه ای از چوب و تخته کشید پس زمینه از ساختمان ها به عنوان دیده می شود از طبقه هفتم کامل با سقف از کف دست نارگیل.

“من یاد گرفتم این در طول اقامت در مدرس. مدیر موسیقی PS Vidyadharan و من به آنجا رفتم مثل همه فیلم جزوات ما را امتحان کنید موفق باشید. هنگامی که ما رفت و به AVM استودیو و پراساد استودیو فیلم من چک تا ببینید که چگونه این مجموعه ساخته شد این بود تربیتی.” او در آنجا ماند و کار می کرد در جریان برادران photo studio در مدرس به عنوان هنرمند قرار گرفتن در معرض شاید به رهبری او را به هنوز هم عکاسی (فیلم).

Ambili تبدیل بازیگر Praveena به yakshi در Kalliyankattu Neeli و ساخته شده یک ماسک برای تبه; تجربه خود را در تئاتر و کار با رقصنده مانند Kalamandalam Kshemavathy به او کمک کرد. “من نمی دانم که چگونه است که اتفاق افتاده است اما شاید آن را تا به چیزی برای انجام با من به عنوان یک هنرمند. من بود قادر به انجام تمام این چیز های مختلف,” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید