DMK MP R. S. Bharathi دستگیر و تحت SC/ST عمل

DMK Rajya سبها MP R. S. Bharathi بود در 23 مه دستگیر مرکزی جرم شعبه (CCB) بیشتر چنای پلیس به اتهام ساخت اظهارات موهن علیه قضات متعلق به برنامه ریزی طبقات است.

در داخل سالن نشست در مه, او اشاره کرده بود که Dalit قضات بدهکار مواضع خود را به DMK اجتماعی بالا بردن سیاست. یک کلیپ تصویری از سخنان خود به اشتراک گذاشته بود به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی منجر به پلیس شکایت.

آقای Bharathi دستگیر شد از خانه خود را در Alandur در اوایل مارس 23 و تولید شده قبل از Egmore شهری دادرس. این مورد در ابتدا ثبت شده توسط Teynampet پلیس اما بعد از انتقال به CCB.

این Teynampet پلیس ثبت نام یک شاه در برابر او در مارس 12, زیر طبقه برنامه ریزی شده و برنامه ریزی شده قبیله (پیشگیری از جنایات) عمل بر اساس شکایت از Kalyanasundaram رئیس Adi Tamizhar Kairali Katchi برای داشتن سخنرانی در یک رویداد سازمان یافته توسط Kalaignar خواندن دایره در فوریه 15.

این DMK MP قبلا استدلال در مدرس دادگاه عالی که به بیرون درز سخنان نمی تواند بخواند در انزوا و بدون گوش دادن به سخنرانی کل.

او نیز منتقل مدرس دادگاه عالی به دنبال یک جهت اصلی جلسات دادگاه در اینجا به نظر او به قید وثیقه برنامه در همان روز هنگامی که او را به تسلیم. مورد موکول به مارس 27.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید