دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امیدوار به COVID-19 واکسن تا پایان این سال

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که امیدوار است یک COVID-19 واکسن در دسترس خواهد بود در پایان سال و اعلام کرد برای تعیین رئیس سابق واکسن در گلاکسو به آن تلاش محققان در سراسر جهان در تلاش برای توسعه یک واکسن برای coronavirus که به کشته شدن بیش از 300 ، 000 نفر در سراسر جهان.

همچنین بخوانید: فاجعه تصمیم گیری: در مغلوب ساختن پیشی جستن توقف کمک های مالی به کسانی که

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به طور رسمی اعلام کرد “عملیات با سرعت پیچ و تاب” به منظور توسعه COVID-19 واکسن به عنوان دولت او سوار بی سابقه تلاش است که شامل نظامی این کشور برای دریافت یک واکسن برای این بیماری کشنده قبل از پایان سال است.

آن را به نام عملیات سرعت در پیچ و تاب است که به معنی بزرگ و این به معنی سریع عظیم علمی و صنعتی و لجستیکی تلاش بر خلاف هر چیزی در کشور ما دیده می شود پس از پروژه منهتن. شما واقعا می توانید می گویند که هیچ کس دیده است هر چیزی مانند ما انجام می دهند که آیا آن را از هواکش و یا تست هیچ کس دیده است هر چیزی مانند ما انجام می دهند در حال حاضر در کشور ما پس از جنگ جهانی دوم باور نکردنی, او گفت:.

این هدف را به پایان برساند و در حال توسعه و پس از آن به تولید و توزیع ثابت coronavirus واکسن به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است. دوباره ما خیلی دوست دارم برای دیدن اگر ما می تواند آن را انجام دهد قبل از پایان سال است. من فکر می کنم ما در حال رفتن به برخی از نتایج بسیار خوبی در آینده بسیار به سرعت آقای ترامپ گفت.

او گفت که ایالات متحده به دنبال نه در سود حاصل از coronavirus واکسن.

آخرین چیزی که هر کسی که به دنبال سود است در شرایط از آنچه که ما انجام می دهند. هر شرکت آنها می خواهند به آن را دریافت کند آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در باغ گل رز کاخ سفید.

علاوه بر این, آن را ادامه خواهد داد شتاب توسعه تشخیص و دستیابی به موفقیت روش های درمانی. این طرح عظیم ملی را به ارمغان خواهد آورد بهترین از صنعت آمریکا و نوآوری کامل منابع دولت ایالات متحده و تعالی و دقت ایالات متحده ارتش ما یک ارتش کاملا درگیر او اضافه شده است.

آقای ترامپ اعلام کرد او را تعیین Moncef Slaoui رئیس سابق GSK واکسن و چهار ستاره ارتش گوستاو Perna به رهبری “عملیات با سرعت پیچ و تاب.”

Slaoui که چپ گلاکسو در سال 2017 خواهد بود که دانشمند ارشد. Slaoui های مشهور جهان immunologist کمک به ایجاد 14 جدید واکسن در 10 سال طول زمان خود را در بخش خصوصی است.

پیوستن به Slaoui خود را افسر ارشد عامل خواهد بود کلی Perna یک ژنرال چهار ستاره که در حال حاضر نظارت 190,000 خدمات اعضای غیر نظامیان و پیمانکاران به عنوان فرمانده ارتش ایالات متحده مواد فرماندهی که به معنی تدارکات.

در آماده سازی برای این طرح کارشناسان در طول دولت شده اند همکاری به منظور تعيين حدود 100 واکسن داوطلبان از سراسر جهان است.

“آنها را شناسایی 14 که آنها باور هستند که بیشتر امیدوار کننده, و آنها در حال کار برای محدود کردن این لیست هنوز بیشتر,” او گفت:.

ما آغاز شده با بیش از 100 ما را به 14 و ما واقعا جالب انتخاب شده خیلی خوب انجام می دهند. از طریق عملیات پیچ و تاب سرعت دولت فدرال ارائه بی سابقه پشتیبانی و منابع با خیال راحت به تسریع محاکمات است. حرکت در, رکورد, رکورد سرعت, او گفت:.

رئیس جمهور همچنین گفت که ایالات متحده به همکاری نزدیک با کشورهای دیگر — حتی کسانی که متحدان — به منظور توسعه یک واکسن.

ما در حال کار با دیگر مردم خارج و خوب است بیش از حد. ما می خواهیم برای رسیدن به راه حل است. ما دقیقا می دانند که در آن کشورهای دیگر هستند و ما خواهید بود بسیار خوشحال اگر آنها قادر به انجام آن است. ما به آنها کمک خواهیم کرد با تحویل. ما به شما کمک به آنها را–در هر راه ما می توانیم. ما هیچ نفس وقتی که می آید به این, هیچ نفس آنچه او ادعا.

هر کس می شود آن است که رفتن به بسیار افتخار به آن و توسعه آنها توسعه آن و خواهیم دید چه اتفاقی می افتد. ما باید کشورهایی که متحدان هستند که ما باید برخی از کشورهای رک و پوست کنده که نمی متحدان که در آن ما در حال کار بسیار نزدیک به هم, بنابراین ما در حال کار همراه با بسیاری از کشورهای مختلف و دوباره ما هیچ نفس ما هیچ نفس, او گفت:.

هر کس آن را می شود ما فکر می کنم آن را بزرگ و ما در حال رفتن به محل کار با آنها در حال رفتن به محل کار با ما به همین ترتیب اگر ما از آن ما در حال رفتن به کار با آنها ،

در پاسخ به یک سوال آقای ترامپ گفت: آمریکا در حال همکاری با هند در حال توسعه یک واکسن برای COVID-19. وی با تمجید هندی-آمریکایی به عنوان بزرگ دانشمندان و محققان.

من فقط به مدت کوتاهی پیش از هند به تازگی و ما در حال کار بسیار با هند و ما باید فوق العاده ای جمعیت هند در آمریکا و بسیاری از مردم که شما در حال صحبت کردن در مورد در حال کار بر روی این واکسن بیش از حد. بزرگ دانشمند و محققان گفت:

بله. ما در حال کار بسیار نزدیک نیز با هند آقای ترامپ گفت: در پاسخ به یک سوال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید