دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را دوست استنلی چرا می میرد از coronavirus

یک دوست و کمک کننده به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که رئیس جمهور گفته بود که در حالت اغما و به طور جدی بیمار پس از تبدیل شدن به آلوده coronavirus درگذشت.

Stanley I. چرا مرگ در روز شنبه گزارش شده توسط معامله واقعی را پوشش می دهد که نیویورک صنعت املاک و مستغلات. انتشار با ذکر منابع ناشناس که مشغول به کار با تاج ادغام شرکت Chera تاسیس و زد. چرا او در اواخر 70s.

یک مقام کاخ سفید روز یکشنبه تایید کرد چرا هویت و روابط به رئیس جمهور. رسمی صحبت می کرد به شرط ناشناس ماندن برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد آقای تهمت شخصی دوستی.

ایالات متحده اعلام $174 mn کمک به 64 کشور جهان از جمله $2.9 منگنز به هند

آقای ترامپ سخن گفته بود در اخیر کاخ سفید جلسات در مورد یکی از دوستان که افتاده بود بیمار با این ویروس که به کشته شدن بیش از 20,600 آمریکایی از ظهر یکشنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

آقای ترامپ اولین صحبت در مورد دوست خود را در مارس 29, او به عنوان توصیف viciousness از این بیماری است. “من تا به حال یکی از دوستان که رفت به یک بیمارستان دیگر در روز است. او کمی بزرگتر و سنگین اما او (یک) دشوار شخص آقای ترامپ گفت. و او را به بیمارستان رفت و یک روز بعد او را در کما … او به خوبی انجام نمی شود. سرعت و viciousness به خصوص اگر آن فرد حق وحشتناک است. این واقعا وحشتناک است,” او گفت:.

رئیس جمهور که 73, اشاره یک روز بعد به داشتن دوستان که بیمار بودند. “من به برخی از دوستان که باور نکردنی بیمار آقای ترامپ گفت. ما فکر رفتن آنها در صورت خفیف باقی بماند. و در یک مورد او را ناخودآگاه — در کما. و به شما می گویند, ‘چگونه این اتفاق افتاد؟’ آقای ترامپ را ترک کرده بود این تصور که داشتن شخصا شناخته شده کسی که بیمار شد با COVID-19 بیماری ویروس باعث به حال خود را تحت تاثیر قرار گیری در مورد نحوه رسیدگی به شیوع.

اما خواسته در یک بعد, جلسه, آیا دوست خود را مورد بود و نقطه عطفی در تفکر آقای ترامپ گفت: آن بود چرا که او تا به حال شده است از دیدن این آمار و افزایش تعداد مورد.

او مرتب کردن بر اساس از مرکز ریخته گری برای آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد و آن را ضربه او بسیار سخت آقای ترامپ گفت: چرا در تاریخ 1 آوریل. من هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نام دوست خود و کمپین اهدا کننده در یک 2019 تجمع در Grand Rapids, Michigan, به عنوان یکی از بزرگترین سازندگان و املاک مردم در جهان است. او یک مرد بزرگ و او با من بوده است از آغاز” آقای ترامپ گفت.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. اما آن می تواند باعث بیماری شدید در برخی افراد به خصوص افراد مسن و افراد با شرایط بهداشتی موجود. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند. آقای ترامپ تست شده حداقل دو بار برای این ویروس با نتایج منفی هر زمان کاخ سفید گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید