“نمی خواهم به صحبت می کنند به رئیس جمهور یازدهم در حال حاضر’: مغلوب ساختن پیشی جستن قوانین renegotiating معامله تجارت با چین

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بدل شده renegotiating تجارت مقابله با چین و ابراز ناامیدی بیش از پکن را از دست داده و از شیوع کروناویروس است که در سراسر جهان به قتل بیش از 3,00,000 مردم از جمله 80,000 در امریکا است.

ایالات متحده و چین در آغاز سال امضا فاز-1 از یک معامله تجاری, پایان تلخ دو سال تعرفه جنگ که تا به حال لرزاند اقتصاد جهانی است.

“چینی گفت: در جایی که آنها می خواهم برای مذاکره مجدد (تجارت) معامله است. ما قصد نداریم به مذاکره مجدد” آقای ترامپ گفت: فاکس اخبار کسب و کار در روز پنج شنبه.

“من خوشحال هستم در مورد هر چیزی نیاز به انجام با آن موضوع خاص (چین) در حال حاضر. همه چیز را به من گفت معلوم بود راست. شما نگاه کنید در کشورهای دیگر آنها را به اتهام ما تعرفه ها برای انجام کسب و کار و ما مجاز نیست آنها را به اتهام” او گفت:.

در پاسخ به یک سوال آقای ترامپ گفت: چین همیشه از سرقت مالکیت معنوی (IP) از آمریکا “آنها هرگز به نام (خارج). در حال حاضر آنها به نام” او گفت:.

“ما می تواند آنها را متوقف کند, آنها در حال رفتن به سعی کنید آن را انجام می دهند. منظورم این است که شما همچنین می توانید جلوگیری از انجام کسب و کار با آنها که یک چیز است. نگاه ما از دست داده اند و ثروت برخورد با چین است. ما باید بازسازی چین,” او گفت:.

“آنها یک کار بزرگ انجام داده اما مردم نشسته در این صندلی (دفتر بیضی) اجازه داده اند آنها را به rip ما را مانند شما هرگز قبل از دیده می شود که شامل رئیس جمهور (باراک) اوباما (جو) بایدن ‘خواب آلود جو’ او به آنها اجازه داد به پاره کردن این کشور ، ما صرف صدها میلیارد ما به آنها صدها میلیارد دلار در سال و سال-out” آقای ترامپ گفت.

رئیس جمهور گفت که او نمی خواهید به صحبت با رئیس جمهور چین در حال حاضر. “من رابطه بسیار خوبی اما من فقط در حال حاضر من نمی خواهم به صحبت می کنند به او,” او گفت:.

وجود دارد بسیاری از چیزهایی هستند که ایالات متحده می تواند انجام دهد او اظهار داشت.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما می تواند انجام دهد. ما می تواند انجام همه چیز ما می تواند قطع کامل ارتباط است. در حال حاضر اگر شما چه اتفاقی خواهد افتاد ؟ شما می توانید ذخیره کنید USD 500 میلیارد اگر شما قطع کامل ارتباط است. نگاه در چه نقطه و به من گفت این برای سال های من گفت: آن را با کشورهای دیگر نیز شما می دانید — چین است که نه تنها کشور ما را پاره در ناتو که در آن ما دفاع از اروپا برای هیچ چیز راه اساسا هیچ چیز من قادر به آنها را به پرداخت صدها میلیارد دلار بیشتر,” او گفت:.

Coronavirus که برای اولین بار پدید آمده در چین در شهر ووهان در ماه دسامبر گذشته به کشته شدن بیش از 3,00,000 مردم با 4.3 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان است. بیش از یک چهارم از همه تایید COVID-19 نفر از آنها از ایالات متحده آمریکا است.

شده است وجود دارد افزایش فشار بر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در چند هفته گذشته به اقدام علیه چین به عنوان قانونگذاران و افکار سازان احساس می کنید که COVID-19 سراسر جهان از ووهان به دلیل چینی انفعال.

مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر خارجه مایک Pompeo ادعا کرده اند که این ویروس کشنده نشات گرفته از ووهان موسسه ویروس شناسی.

ایالات متحده بارها خواسته چین اجازه می دهد تا جامعه بین المللی را برای رفتن به آزمایشگاهی در ووهان برای بررسی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید