هر فیلم یک نقطه عطف’

قوی نسیم می گذرد از طریق خارج از صندلی از طبقه هشتم در Red Chillies Entertainment دفتر در سانتا کروز. بازیگر Sanjay Mishra به شوخی می پرسد اگر من نسبت به سیگار قبل از شروع به نور یکی است. اما تند باد مواضع خود را در تلاش است. با سیگار روشن و نشسته میان انگشتان دست خود را, او نشسته در صندلی تنظیم تن برای مصاحبه در Hindi که آرام free wheeling و به وضوح در حال هدایت یک گوی داستان.

این هفته این بازیگر دیده می شود در Hardik مهتا Kaamyaab – یک داستان در مورد یک زن 65 ساله بیت-part بازیگر, بازی های برگزار شده توسط میشرا بازگشت از بازنشستگی به انجام 500th خود را در نقش. “Sudheer است, بد یک بازیگر,” Mishra می گوید در مورد شخصیت او به طور ناگهانی به شکستن را به یک cackle – اقدام کردن کاریکاتور از یک تبه کار بد خنده “او نقش آن متوسط و نقش های کلیشه ای.” Mishra می افزاید که Sudheer که دیدم محبوبیت در 70s و 80s به relearn خود را در فضای معاصر سینمای هند. “مبارزات او با آن. Ek bujhte رنگ diye ko vaapas se jalane کی koshish hai – Kaamyaab (این تلاش به rekindle نور لامپ).”

نزدیک, صفحه اصلی

برای Mishra, بازی Sudheer بدون ذهن و بسیار خوشحال است “از آنجا که این داستان از صنعت من – که من زندگی می کنند و نفس کشیدن. این است داستان خود من.” Mishra خود شده است که اغلب یک چهره در گروه کست. مدرسه ملی, درام, تحصیلات تکمیلی در بر داشت محبوبیت بسیار زیاد با او نقش های کمدی در گروه فیلم – آیا با طنزهای منشی (2001) به عنوان Shukla در Rohit Shetty را Golmaal سری یا ایندرا کومار Dhamaal (2007). اما او ثابت می شود فقط به عنوان به راحتی در نقش جدی مانند محافظه کار پدر در Masaan (2015) – و همچنین به عنوان یک شخصیت – چه به عنوان Bauji پدرسالار از یک خانواده مشترک در Rajat Kapoor را Ankhon Dekhi (2014) و یا یک نابینا کشاورز در Kadvi حوا (2017). اما Mishra هیچ غریبه ای به بودن دارای برچسب “شخصیت بازیگر”.

“آن را به مخاطبان [که اسلات بازیگران این راه] آن را سازندگان” او می گوید: “این [برچسب ها] آمد تا در 70s و 80s در زمانی که یک نوع از فیلم ها محبوب بود – با یک قهرمان و یک قهرمان که در عشق سقوط کرد.” اما Mishra اضافه می کند که او را هر دو را رها کرد و هیجان زده برای دیدن سینما را تغییر دهید به طور فزاینده ای به تمرکز بر محتوا-گرا و pivoting در اطراف بیشتر لایه کاراکتر به جای فرمول. او با اشاره به Kaamyaab به عنوان مثال.

مکث زندگی

در حالی که Sudheer در این فیلم پیچیده می شود تا در اعداد من از Mishra چگونه بسیاری از فیلم های او انجام داده است و او به سادگی می گوید “من نمی تعداد rotis من غذا خوردن و نه من فراموش کار با شمارش [من نقش] اما کسی که ذکر شده بود به من 173.'” با وجود سال ها در حال بسته بندی شده با انتشار Mishra تضمین می کند او طول می کشد یک مکث غالبا. این یک عادت است که ممکن است پیدا کرده اند و ریشه های آن بیش از یک دهه پیش زمانی که Mishra تا به حال برای بازیابی از عبور ناگهانی پدر خود در اطراف آزادی از فیلم کمدی Aloo Chaat (2009).

“من می خواستم به ترک همه چیز را,” او می گوید: در مورد زمان “من رفته بود خالی – وجود یک خلاء در زندگی من است. من تا به حال ریخته شده در آن نقش” او می گوید و توضیح داد که او به تازگی از بهبود از یک مشکل بیماری زمانی که او از دست پدر خود به طور غیر منتظره. Mishra به خاطر درخواست پدرش در تشییع جنازه “هنگامی که این مصاحبه را تغییر دهید؟”

این بازیگر سپس عقب نشینی به ریشیکش و مشغول به کار در یک dhaba, قبل از خانواده و مدیر Rohit Shetty خواسته او را به بازگشت به زندگی او را ترک کرده بود. اما Mishra هنوز هم تضمین می کند او طول می کشد مکرر معافیت “برای پیدا کردن که پوچی. این مهم است به توقف برای یک دقیقه و فقط فکر می کنم در مورد که شما که در آن شما رسیده ایم که در آن شما به رهبری. فکر می کنم در مورد کسانی که در اطراف شما است.” او اغلب به دنبال چهره ناشناخته که نمی دانم از او یا شده و مهار نشده گفتگو با غریبه ها.

شخصیت های که طنین

این صفت از گوش دادن است که باعث می شود او احساس نزدیک به Bauji خود شخصیت در Ankhon Dekhi “از آنجا که او می گوید گوش دادن, نگاه, یادگیری” پس از Bauji انتخاب تنها به آنچه او می بیند و هیچ چیز دیگری. با اصل اعتقاد او می افزاید: Sudheer به این لیست از شخصیت های که طنین انداز با او عمیقا.

بسته بندی های بازیگر جغجغه کردن یک لیست طولانی از فیلم های او را به زودی در دیده می شود – Bhool Bhulaiyaa 2, گوالیور, مرگ در یکشنبه, 108 محدود, رنگ, سیاهو گاو مقدس. چگونه او تک آهنگ خود پروژه های Mishra می گوید: “هیچ تفکر پشت آن است. هر کدام که احساس می کند به قلب هر فیلم [می شود] یک نقطه عطف برای من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید