تمدید ساعت کار در آسام چای شهرکهای ناودان

همه Adivasi دانشجويان انجمن آسام (AASAA) است ناودان تصمیم دولت برای تمدید ساعات کار روزانه در باغ چای از هشت تا 12 ساعت.

این موضوع استبدادی و سخت گیرانه تغییر ساخته شده بود در این فرض نادرست که کشت و زرع کارگران زحمت بیشتر خواهد سوخت بهره وری آن ،

“به غیر از تضعیف حقوق کارگران و کرامت انسانی زندگی تصمیم مسخره مبارزات دانشجويان بدن و اتحادیه های کارگری بیش از چند دهه” AASAA جمهور Pradeep نق نقو گفت presspersons در Tangla در یودلگوری منطقه. این Sarbananda Sonowal دولت باید برداشت و یا تصمیم گیری صورت یک اضطراب او اضافه شده است.

این Adivasis متشکل از بیش از 110 جوامع با ریشه در مرکزی هند به عنوان “چای قبایل” در دولت اسناد اگر چه آنها را خواستار شده است گریزان برنامه ریزی قبیله وضعیت. آسام نیز “ex-چای قبیله” معنی Adivasis که دیگر در ارتباط با کشت و زرع کار می کنند.

دو دسته از Adivasis با هم تشکیل می دهند در حدود 20 درصد از آسام جمعیت و عمده انتخاباتی نیرو در سراسر حداقل 35 از 126 مجلس و چهار نفر از 14 Lok سبها حوزه.

جامعه در نظر گرفته شد وفادار به کنگره تا زمانی که اکثریت آنها شروع به تعویض وفاداری به BJP پس از 2014 پارلمانی پای صندوقهای رای است.

رقیب Adivasi سازمان بیش از حد ابراز نارضایتی بیش از تمدید ساعت کار می کند. آنها ابراز تنفر که سهامداران از Adivasi جامعه گرفته نمی شد به اعتماد به نفس در حالی که پس از رسیدن به تصمیم است.

در مه 8, آسام, دنبال, دیگر, BJP حکومت متحده در تصویب اصلاحات قوانین کار در یک پیشنهاد برای افزایش, اقتصاد, آمار COVID-19 مستند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید