فن جنگ ثابت می کند هزینه برای ‘Manjapada’ Facebook گروه

‘Manjapada’ با نام مستعار زرد ارتش مشهور پایه فن هندی سوپر لیگ تیم کرالا انفجار FC (KBFC) دچار یک ضربه عمده پس از آن رسمی Facebook با بیش از دو لاخ پیروان گرفته شده توسط رسانه های اجتماعی ،

به مسائل بدتر از طرفداران’ Facebook صفحه با بیش از سه لاخ پیروان نیز به نظر می رسد در معرض خطر است.

رسانه های اجتماعی جنگ

رسانه های اجتماعی جنگ از انواع مواج بود بین طرفداران KBFC و اندونزیایی باشگاه فوتبال Persib Bandung آنجایی که آنها تن به تن در برابر هر یک از دیگر در دور سوم غیر رسمی مسابقه انجام شده توسط یک کمی شناخته شده توییتر رسیدگی به پیدا کردن باشگاه فوتبال با بزرگترین پایگاه هواداران.

در پایان آنچه که تبدیل به یک ماجراجویی کاملا مشخص شده توسط دوده زده و تحریک آمیز آنلاین, کمپین KBFC pipped خود را در اندونزی گرفت.

KBFC طرفداران جشن آن را با متلک و بالا بردن صدای ناهنجار و خشن سطح در Facebook صفحه از رقبای خود که در حال حاضر گفته رو با هدف قرار دادن فوق العاده محبوب در سیستم عامل رسانه های اجتماعی از Manjapada.

“معمولا ما دقیق در مورد اعتراف به هر کسی که به گروه ما. هنوز کسی به نظر می رسد که موفق به مزاحم شدن به Facebook, گروه, ارسال شده چیزی کردم و از آن گزارش شده است. پس از هزاران پست شد و مورد تایید قرار گرفتن در این گروه پس از توییتر مسابقه ما نمی تواند با دقت اشاره کردن آسیب رساندن به پست. اما ما هنوز هیچ سرنخی به همین دلیل گروه ما گرفته شد توسط Facebook بدون هیچ گونه هشدار” گفت: Somu باشه یکی از مدیران گروه و مشغول به کار کمیته عضو Manjapada.

منتشر نشده وضعیت

هر چند آنها تبدیل Facebook صفحه به ‘منتشر نشده وضعیت برای حفاظت از آن از هرزه نگاره آن را به نظر می رسد در شرف غیر فعال شدن اگر نه در حال حاضر ،

“هنگامی که یک Facebook صفحه تبدیل شده است ‘منتشر نشده’ آن قابل رویت نخواهد بود و حتی اگر آن اتفاق می افتد به رویت بازدید کنندگان نمی خواهد بود قادر به آن دسترسی داشته باشید. اما حتی پس از آن مدیران معمولا هنوز هم حفظ حقوق دسترسی به تنظیمات اتفاق افتاده است که در این مورد به ما این تصور که آن را نیز در معرض خطر غیر فعال. ما با نزدیک شدن به Facebook و ما ممکن است قادر به حفظ صفحه ما بعد از همه” گفت: آقای یوسف.

Manjapada است غیر فعال آن Instagram حساب در تلاش برای حفاظت از آن از هرزه نگاره ، با دور چهارم از طرفداران’ مسابقه در برابر ترک باشگاه گالاتاسرای بلندی بزرگ Manjapada به شدت نیاز به رسانه های اجتماعی خود را در نوسان کامل برای بسیج حمایت و بحران در حال حاضر به نظر می رسد که آمار کسانی که برنامه های خیلی بد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید