‘Final Fantasy VII Remake’ نقد و بررسی: این فیلم بازی است کار عشق

کلمات نمی تواند بیان تورم نوستالژی در اشاره ای از Final Fantasy VII یک بازی است که راه اندازی شد در سال 1997 توسط SquareSoft در حال حاضر شناخته شده به عنوان شرکت Square Enix. آن را به صورت سه بعدی فاینال فانتزی, پس از سال 2D و آن را فریبنده خود را با داستان غنی و شخصیت های فراموش نشدنی است که من هنوز هم idolise. این بازی بالا قصه گویی دیجیتال, حسن نیت ارائه میدهد rollercoaster از پیچش و چرخش. بیش از دو دهه بعد شرکت Square Enix ساخته شده حق انتخاب از بازسازی این کلاسیک برای نسل جدید که سزاوار به تجربه داستان ابر و دوستان است.

Final Fantasy VII Remake

  • توسعه دهنده & ناشر: Square Enix
  • قیمت: ₹3999 برای پلی استیشن 4

جهان است در قتلگاه: حریص مگا-شرکت مکیدن سیاره خشک به جای پردازش به زندگی طبیعی انرژی به ماکو — به قدرت گسترده ای چند لایه, شهر Midgar. فاینال فانتزی باز می شود در انفجاری دنباله ای که شما قرار می دهد در کفش از ابر مزدور-برای-استخدام و بخشی از واحد نخبه نظامی شناخته شده به عنوان سرباز با گذشته مرموز و یک شمشیر است که بزرگتر از او. ابر استخدام شده بود توسط یک گروه به نام بهمن را به این سیاره از Shinra فوق مگا-شرکت.

یک تجربه جدید

شرکت Square Enix اسیر ماهیت اصلی Final Fantasy VII. آن است که یک درمان برای دیدن شخصیت های مانند Barret Tifa و Aerith آمده به زندگی جدید از خود را که قبلا اشکال چند ضلعی. شخصیت خود را طرح انتقال خیره کننده طیف وسیعی از احساسات و صدای بازیگری درجه یک فقط به عنوان من تصور شخصیت های زبان اصلی. برخی از بهترین خاطرات از بازی ترجمه درست به اصل همراه با خصلت.

Screenshot from Final Fantasy 7 Remake

عکس از فاینال فانتزی 7 بازسازی | عکس های اعتباری: شرکت Square Enix

بزرگترین تغییرات ساخته شده به بازسازی شد و در بازنگری سیستم نبرد. اصلی را به نوبه خود مبتنی بر مبارزه در امروز به سرعت گام Fortnite-addled صورت کاملا نگه دارید حتی اگر بازی مانند Persona 5 بکشید و آن را با برخی از افزایش. Final Fantasy VII Remake در حال حاضر مبارزه با زمان واقعی که شما نیاز به خمیر برای فعال کردن منوها که نگه حرکت خاص; از آنجا شما می توانید جادوها سحر و جادو, قدرت حرکت می کند و با شکوه به دنبال احضاریه ای که پر کردن صفحه نمایش. جنگ ها اضافه شده اند عمق حرکت های مختلف به صورت های مختلف اعضای حزب و همچنین به عنوان یک تلو تلو خوردن سنج برای کارفرمایان و دشمنان. جبهه خود را یک عنصر از استراتژی به آنها را به عنوان شما مراقب حملات و بر این اساس عمل به نگه داشتن بازی رفتن.

داستان بسیار عالی است و این فوق العاده است برای کشف آلاینده شهر Midgar که در آن وجود دارد مقدار زیادی به انجام. جدا از آشنا بده از, اصلی, به منظور گوشت از بازی وجود دارد که یک بیت از بالشتک که یش در برای اندازه گیری خوبی. توجیه شرکت Square Enix تصمیم به انتشار این بازی در چند بخش علاوه بر این از محتوای جدید است که عابر پیاده در بهترین و وجود دارد یک فرصت از دست رفته برای اضافه کردن چیزی معنی دار برای بازگشت طرفداران.

Screenshot from Final Fantasy 7 Remake

عکس از فاینال فانتزی 7 بازسازی | عکس های اعتباری: شرکت Square Enix

شرکت Square Enix کشیده همه متوقف می شود برای بازسازی در بخش گرافیک با اثر است که گسترش خواهد چشم خود را. شمار لمس این بازی را به زندگی اضافه کنید و کمی سینمایی استعداد به آن — به عنوان مثال زمانی که شما برای باز کردن منو در جریان مبارزه با, همه چیز یخ فریم با یک اشاره از حرکت آهسته به عنوان ذرات شناور در مورد. شخصیت انیمیشن های متنوع در حالی که صحنه های فلفلی با گفتگوی بورسی بین شخصیت ها. این بازی یک کار از عشق.

Final Fantasy VII Remake سریع سیستم نبرد می کند و یک تن از عدالت به شخصیت های آن است. در حالی که آن را باید کاستی های آن با محتوا اضافه شده است و هنوز هم عالی اولین گام در مسیر درست صرف نظر از اینکه آیا شما باید بازی اصلی یا نه.

نویسنده tech و علاقه مندان به بازی که امید به یک روز خود را به پایان برساند sci-fi رمان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید