اولین ویژه قطار از دهلی نو به کرالا می رسد در تریواندروم

از دهلی نو-تریواندروم مرکزی COVID-19 AC قطار ویژه حمل بیش از 600 مسافر رسیده کرالا سرمایه در صبح روز جمعه برای اولین بار پس از قطار مسافری خدمات متوقف شد با توجه به ملی مستند در مارس 25,

از 1,087 مسافران ملزم به کرالا 216 alighted بود در کالیکوت ایستگاه راه آهن در پنج شنبه شب و 269 در Ernakulam اتصال در 1.20 صبح روز جمعه. باقی مانده 602 مسافران محدود برای Kottayam, Alappuzha, Pathanamthitta, Kollam و تریواندروم مناطق alighted که 02432 ویژه قطار رسیده تریواندروم مرکزی در صبح است.

شصت و یک مسافر نقطه از تامیل نادو نیز alighted اینجا.

شش مسافر که نشان داد علائم COVID-19 منتقل شد به کالیکوت کالج پزشکی و یک بیمارستان عمومی در تریواندروم پس از غربالگری در ایستگاه های راه آهن.

مسافران به مناطق مختلف گرفته شد در KSRTC اتوبوس و کسانی که داشتن وسایل نقلیه خصوصی اجازه داده شد برای ادامه به خانه های خود را در آنها. همه مسافران را مجبور به انجام 14 روز اجباری قرنطینه در خانه و یا در دولت-محل تعیین شده.

استادانه درست شده ترتیبات ساخته شده بودند در ایستگاه های راه آهن در دولت برای بدون هیچ زحمتی رایگان بهداشت را بررسی کنید تا در سیستم عامل و خروج زودتر با سلامت و راه آهن و منطقه دولت.

پس از sanitising همان چنگک جمع کردن استفاده می شود به کار 02431 آموزش های ویژه به دهلی نو از تریواندروم مرکزی در 7. 15 p.m.در روز جمعه. در سفر بازگشت به ویژه قطار متوقف خواهد شد تنها در Ernakulam اتصال و کالیکوت ایستگاه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید